Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie rozumiem ludzi którzy nie lubią zwierząt

Polecane posty

Gość gość

i wypowiadają się o nich jak o przedmiotach, że kot zginie to co tam bo to tylko kot i takie tam, obchodzą się z nimi też nie jak z żywymi zwięrzętami, ktoś kto nie lubi zwierząt nie może być dobrym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niekoniecznie,mozna po prostu nie przepadać za zwierzętami ale nic złego im nie robić i można być dobrym człowiekiem mimo to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty jesz mieso?To w takim razie tak lubisz zwierzeta,jak ja jestem zyrafa...Kupujac mieso ze sklepu akceptujesz i popierasz to,ze zwierzeta w rzezni sa nieludzko traktowane,zazynane na smierc a niektore wrecz wrzucane zywcem w wrzatka .Rownie dobrze mozna powiedziec "Kocham moja matke,ale akceptuje to,ze codziennie przychodza bandziory i leja ja po pysku" Nie mozesz mowic,ze lubisz zwierzeta i jednoczesnie jedzac mieso czyli zgadzac sie na nieludzkie traktowanie i holocaust dla kubkow smakowych,bo to hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie jem mięsa :D jasnowidzko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś w ogóle to jesteś stuknięta skoro lubienie psa i kota porównujesz do jedzenia mięsa za sklepu, lecz sie kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie jak ludzie. Jedni są ludzcy drudzy nie ludzcy w stosunku do samych siebie i zwierząt. Ja lubię i pomagam na tyle na ile mogę finansowo i uczuciowo. Taki świat i to nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komich
Też tego nie rozumiem. Ale to chyba kwestia wychowania, w moim domu zwierzęta były zawsze traktowane z szacunkiem. Teraz mam swojego psa, udzielam się na pieskim forum www.mojpies.com/forum i odwiedzam schroniska. Polecam to i Wam :) fajnie jest mieć świadomość, że się robi coś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się wydaje, że duże znaczenie ma wychowenie, ale nie warto go przeceniać. Wielu ludzi ceni zwierzęta mimo tego, że w ich domu niekoniecznie tak do nich podchodzono. Dobrze, że podejście się zmienia i w klinikach zwierzęcych typu http://lecznica.pila.pl/ ze swoimi podopiecznymi przychodzi coraz więcej ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, zwierzak to spora odpowiedzialność, dlatego trzeba o niego dbać chodząc z nim do dobrego weterynarza jeśli pojawi się jakiś problem. Ja na szczęście mam takiego i gdy mój kiciuś miał swego czasu problemy ze zdrowiem, to w klinice http://weterynarz-szczecin.info/ uzyskał bardzo dobrą pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×