Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cyrkowe idiotyzmy

Nie rozumiem niektórych zawodów. Dla mnie to bezsensownie tracony czas

Polecane posty

Gość cyrkowe idiotyzmy

Facet pół życia traci na treningi ucząc się np. kręcić talerzem na patyku. Drugi robi fikołka na linie. Jakaś trzecia pani biega po scenie wraz ze skaczącymi dookoła pieskami. Takie oraz inne bezsensowne "atrakcje" czekały mnie w cyrku. Oglądałem te żenujące i nic nie wnoszące do życia popisy zastanawiając się czy tym artystom zwyczajnie nie szkoda czasu na trenowanie takich bezużytecznych łupot? Co komu po umiejętności kręcenia talerzem na patyku? Nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaplaciles za bilet? Zaplaciles. No i taki jest tego sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie jak wyzej. Jezeli ten co kreci talerzem nie jesy zbyt madry to jakim nazwac takiego, ktory za to placi? Zresztą wg mnie oni sa w lepszej sytuacji niz korposmieci. Robią co lubia, maja pasje i zarabiaja na tym, a nie ciagle na uslugach zachodnich firemek chodza jak robociki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa osoby,ktore lubia ogladac takie pokazy,chodza do cyrku z dziecmi i maja z tego frajde.Ciebie autorze nikt nie zmusza do ogladania tego.A jak sam mowisz,ze zaplaciles za bilet to juz twoj problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można się zabezpieczyć przed gwałtem lekarzy na pacjentkach, wystarczy mieć zawsze podczas każdego badania i zabiegu partnera lub kogoś bliskiego bo do takiej obecności mamy Prawo nawet w szpitalu gdy mamy badanie krocza zawsze decyduje nie zacofany pacjent! A nie lekarz. Lekarz wypraszający osobę bliską z nadan czy zabiegu jest zboczencem !!! Unikamy molestowań czy gwałtu jakie mają miejsce ostatnio nawet nagłośnione Urolog !! Onkolog! !!!Pacjentka była na fotelu. Ginekolog rozpiął rozporek !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×