Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opalescence00

Niezłożenie pracy magisterskiej w terminie ! - proszę o info !

Polecane posty

Gość opalescence00

Witam, Prosze o informacje. Powinnam zlozyc prace magisterska do dnia 30 wrzesnia br.(mialam na napisanie pracy dwa lata..) Praca jest napisana, ale wyslalam prace ostateczna do pani promotor i na pewno cos jeszcze bedzie do poprawki. Pani z dziekanatu mowi, ze dzien 30 wrzesnia jest ostateczny. Prosze Was, co ja moge zrobic, zeby przedluzyc termin zlozenia pracy, z kim rozmawiac, jakie moge przedstawic argumenty na uczelni ?? Dajcie znac prosze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfhdtjdryh
Powinnaś się była raczej do 30. września obronić, a nie złożyć pracę. Bo rozumiem, że chodzi o to, że dwa lata temu uzyskałaś absolutorium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valhalla
a moze ublagaj promotorke zeby juz ci zatwierdzila ta prace bez poprawek? powiedz ze termin cie goni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalescence00
witajcie, 30 wrzesnia br to ostateczny dzien zlozenia pracy magisterskiej (a nie obrony). Napisalam jej blagalnego maila, ale nic nie odpisuje od poniedzalku :-( co ja mam zrobic ? jak zyskac tydzien lub dwa ?? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to w poniedzialek jeszcze
mozna zlozyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie studiujesz? ja mam identyczna sytuację. i we wtorek pojechalam na uczelnie złożyc podanie o przedłużenie terminu złożenia pracy magisterskiej. i bez problemu do konca pazdziernika masz czas. mamy takie prawo.upewnij sie. podanie sciganelam z neta. jeśli do konca pazdziernika nie zloże pracy to płace 800 zl za wznowienie studiów( żeby mnie nie skreslili z listy studentów) i mam czas chyba rok jescze na pisanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalescence00
help ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaJa2
Biegiem leć do dziekana, może pozwoli Ci przedłużyć termin oddania pracy. A do promotorki radzę iść albo zadzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valhalla
a nie mozesz sie z nia spotkac osobiscie? na pewno ma jakies konsultacje ze studentami w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalescence00
studiuje na sgh kochana, prosze powiedz mi jaki podalas argument ? u Ciebie tez minelo juz 2 lata ? daj znac prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalescence00
pani z dziekanatu napisala mi z miesiac temu, ze 30 wrzesnia jest dniem ostatecznym.. masakra, jestem zalamana :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podstawowe pytanie brzmi: czy dwa lata to twoj 4 i 5 rok? czy po skonczeniu studiow minelo juz 2 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalescence00
od zakonczenia nauki mialam na napisanie pracy 2 lata. I tak przedluzalam co semestr. No i teraz 30 wrzesnia jest koniec tych dwoch lat.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiowałam prawo na UJ
nie wiem jak jest na SGH ja studiowałam na UJ przeczytaj regulamin uczelni - to ważne teraz czytaj uważnie: Ja nie złożyłam pracy magisterskiej w terminie - powód zmarł promotor... minął termin złożenia pracy, abosulutorium uzyskałam - TO BARDZO WAŻNE - czy masz uzyskane absolutorium, masz ocenę z seminarium? jeśli masz absolutorium - zostaniesz skreślona z listy studentów, od daty gdy decyzja o skreśleniu została ostateczna MASZ 3 LATA NA REAKTYWACJE W CELU ZŁOŻENIA PRACY I PRZYSTĄPIENIA DO OBRONY PRACY DYPLOMOWEJ * czytaj regulamin, regulamin poszczególnych uczelni różni się, ustala go rada uczelni - słowem warunki studiowania nie wszędzie są te same ** nie wspominaj promotorowi o skreśleniu - gdy zaakceptuje prace, składaj papiery i reaktywację, gdy dostaniesz zgodę masz pół roku na obronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiowałam prawo na UJ
nie wiem jak jest na SGH ja studiowałam na UJ przeczytaj regulamin uczelni - to ważne teraz czytaj uważnie: Ja nie złożyłam pracy magisterskiej w terminie - powód zmarł promotor... minął termin złożenia pracy, abosulutorium uzyskałam - TO BARDZO WAŻNE - czy masz uzyskane absolutorium, masz ocenę z seminarium? jeśli masz absolutorium - zostaniesz skreślona z listy studentów, od daty gdy decyzja o skreśleniu została ostateczna MASZ 3 LATA NA REAKTYWACJE W CELU ZŁOŻENIA PRACY I PRZYSTĄPIENIA DO OBRONY PRACY DYPLOMOWEJ * czytaj regulamin, regulamin poszczególnych uczelni różni się, ustala go rada uczelni - słowem warunki studiowania nie wszędzie są te same ** nie wspominaj promotorowi o skreśleniu - gdy zaakceptuje prace, składaj papiery i reaktywację, gdy dostaniesz zgodę masz pół roku na obronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfhdtjdryh
no i w tej sytuacji nie da się przedłużyć jak się kończy studia to można o trzy miesiące przedłużyć a tutaj mowa jest o wznowieniu studiów na dzień obrony i z tego co ja wiem (a orientuje się w tej kwestii dość dobrze, bo mam nieco zbliżoną sytuację) nie ma już możliwości przedłużenia teraz tylko wznowienie, z tym, że jeśli studiowałaś starym systemem to jest taka opcja, że wznowienie na ostatnim roku studiów licencjackich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfhdtjdryh
"eśli masz absolutorium - zostaniesz skreślona z listy studentów, od daty gdy decyzja o skreśleniu została ostateczna MASZ 3 LATA NA REAKTYWACJE W CELU ZŁOŻENIA PRACY I PRZYSTĄPIENIA DO OBRONY PRACY DYPLOMOWEJ" u mnie to dwa lata, a nie trzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiowałam prawo na UJ
przeczytaj regulamin uczelni pójdź do prodziekana lub dziekana na konsultację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiowałam prawo na UJ
jak nie ma możliwości? mam absolutorium, zostałam skreślona (załóżmy skreślili mnie 30 stycznia 2011r. - muszę reaktywować się i obronić się do 30 stycznia 2014r.) - tak jest na krakowskim UJ'cie - broniłam się tydzień temu a skreślili mnie ów 30 stycznia 2011 to wszystko zależy od uczelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalescence00
To mi odpisala z miesiac temu Pani dziekanatu. Uzyskała Pani zgodę na przedłużenie terminu oddania pracy do dnia 30/09/2012 przypominam, że jest to ostateczny termin na oddanie pracy po tej dacie kończy się ważność absolutorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiowałam prawo na UJ
w takim razie gnaj do dziekana i poproś promotora - przedstaw sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalescence00
jak nie zloze pracy magisterskiej w terminie to musze powtarzac rok i roznice programowe. dla mnie to straszne, ta uczelnia kosztowala mnie tyle nerwow i pieniedzy, ehh;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfhdtjdryh
"(załóżmy skreślili mnie 30 stycznia 2011r. - muszę reaktywować się i obronić się do 30 stycznia 2014r.)" No właśnie, a dla autorki ten termin to 30.09.2012 r. (to co dla Ciebie 30 stycznia 2014 r.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiowałam prawo na UJ
rozumiem Cię doskonale ja studiowałam 2 lata na Sorbonie Erasmus, stypendium rządowe 2 i 3 rok wróciłam na 4 rok - 15 przedmiotów z różnic, ok 5 tys - za komisyjne przedmioty - a i tak powtarzałam 4 rok więc studiowałam 6 lat potem zmarł promotor - wielki człowiek - był prezesem sądu apelacyjnego w Krk, był sędzią Trybunału Sprawiedliwości - twierdził że aplikację mam w ręku... zmarł ... kolejny rok - nikt nie chciał przyjąć mnie na seminarium i sprawa wygląda tak skończyłam studia 6 letnie w październiku 2010 obroniłam się teraz... na aplikację nie idę - pracuję w zagranicznej firmie myślę iść na podypllomowe zapomniałabym dodać - po 1 semestrze wyrzucili mnie również z krakowskiego AGH'u - powód matematyka... mam 28 lat i wreszcie mam magistra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3rewer4rw
to zalezy chyba od zywczliwosci tych ludzi. ja sie broniłam 4 pazdziernika, złozyłam prace we wrzesniu, i mój promotor, powiedział, że będziemy najwyzej udawac tego 4 pazdziernika, że jeszcze mamy wrzesień... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkk12121
Czy ktoś się orientuje, gdy wznawiam studia na czas obrony, to czy przysługuje mi jeden termin obrony, czy ewentualny termin poprawkowy też jest możliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×