Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nervosolka

Ogromny stres, pomocy!

Polecane posty

Gość Nervosolka

Cześć wszystkim, potrzebuje pomocy bo nie radze juz sobie ze stresem:( w poniedziałek zaczynam wymarzona prace, 2 lata statan i masa nauki no i udalo się. Problem w tym ze kiepsko radze sobie ze stresem. A stresuje się doslownie wszystkim. W pracy jest straszny wyscig szczurow i ogolnie tam ciezko się dostac jak nikogo nie znasz, wiem że beda mnie traktowac jak obca :( musze przyseoic mnostro info do poniedziałku, niby to wiem ale stres taki że jak co do czego to zapominam wszystkiego. Mam wsparcie w rodzinie ale przeciez nikt tam za mnie nie pójdzie ;( mąż ciagle powtarza ze sobie poradze i pewnie tak ale kosztem takim ze ciezko opisac. Z nerwów nie spie, rzygam. Melisa i piguly gowno daja. Macie jakis sposób na taki wielki stres? Tylko proszę bez głupich hejtow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co sie stresowac takimi glupotami powtarzaj sobie to tylko praca. Mow sobie napewno dam rade. Ubierz sie w cos ulubionego zebys czula sie pewnie I glowa do gory bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nervosolka
Dziękuję ci bardzo :* ogromnie boje sie tego ze mam pracowac po hiszpansku i niby jest taki certyfikat jakiego wymagali ale stresuje sie ze nie podolam. Powtarzam sobie ze boimy się tego czego nie znamy itd ale to nic nie daje :( poeoli mysle o psychologu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stresuj się tak, naprawdę szkoda zdrowia. Ja w zeszłym roku tak bardzo stresowałam się pracą i szefem, który był psycholem, że w końcu rozregulowałam sobie z tych nerwów cały organizm. W wieku 22 lat. I dziś stwierdzam, że żadna praca nie jest tego warta. Po prostu nie można brać wszystkiego tak bardzo serio. Zresztą, strach ma wielkie oczy, może pierwsze dni będą cięższe, ale zobaczysz, że szybko wejdziesz w normalny tryb pracy i będzie spoko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nervosolka
Dziękuję wam bardzo! Niby to oczywiste ale czasem te najprostsze rzeczy ciezko zrozumieć. W sumie moze i racja ze boje się tego a nie bedzie tak zle. Dziękuję! Oby juz byl wtorek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia :)) znam to z autopsji, jak zaczynałam nową pracę to tydzień przed już nie mogłam spać, będzie dobrze, jak się bardzo stresujesz to weź sobie coś ziołowego na uspokojenie, sama czasami biorę nervomix (jest z melisą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdixie
Musisz się wziąć w garść, nie wiadomo na jakich ludzi trafisz. Mogą to być szczury i co z tego? Nie możesz im dać wejść na głowę. Trzeba przeczekać pół roku, wiadomo różne relacje w zespole, nie zawsze wszyscy chcą się dzielić wiedzA. Przeważnie jesteś skazany na zespół i musisz być gotowa zacisnąć żeby i przeczekać. To im mniej się będziesz przejmować podsmiechujkami i zdjęciami ma być twoja siła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nervosolka
Dziękuję wam za wsparcie ;) pierwsze dwa dni juz za mną, daje rade;)! Coś tam gadają ale tylko sie usmiecham, nie pozwalam sobie wejsc na glowe , robie swoje i juz. Dziękuję wam za wsparcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieszczęśliwi Ci co spać nie mogą! weź nervomix sen, pomaga zasnąć ale nie otumania. Rano czujemy się normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaRańscza
Nie męcz się, nervomix ma melisę i wyciągi z ziół, pomoże ci się wyciszyć i się wyśpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinacollada
Im mniej śpisz, tym bardziej sobie szkodzisz. Ziołowe suplementy na sen c nie zaszkodzą, a mogą tylko pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirq
A co takie ziołowe np. nervomixy mają najczęściej w składzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nervosolka
U mnie juz po najwiekszych stresach:) sytuacja w miare opanowana:) ale pomagal mi persen tylko nie forte bo ma alko i jest w zelatynie a to dwie sprawy, ktore go u mnie dydkwalifikuja. Poza tym polecam melise! Sa jeszcze takie ziolowe w bialej buteleczce z niebieska nakretka ale strasznie śmierdzą:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę nervomix. Ziołowy i bezpieczny. Jak za lekki to można z forte spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×