Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Oszkaa dobranoc :)

Polecane posty

Gość gość

Kolorowych :* :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osia25
Dziekuje :* wzajemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam nie wierzę w te brednie które wygadują na twój temat :) szkoda ze nie można z tobą normalnie pogadać, lubiłem rozmowy z tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie ze ktos we mnie wierzy chociaz jedna osoba dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to teraz nie ty piszesz raz z gościa, raz z Osia25 może zaloguj sie i wyjdź z cienia :) olej hejterów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za nim nie udowodnisz ze masz 25 lat to nie masz sie co ujawniać mitomanko :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moge oddalam hasło do konta smakoszowi nie mam zamiaru nawet probowac sie na nim logowac mam to gdzies oszka nie istnieje juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sobie nową historyjkę umyśliła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce sie z wami pozegnac jest tu kilka nickow moich ulubionych pijak kalwy małpa cynic him prawiczek powodzenia papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dzien dobry Oszkaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj albo nie jesteś oszką albo znów kłamiesz hasło faktycznie mi dałaś, ale dobrze wiesz że go nawet nie zmieniłem, nie zrobiłem nic na twoim koncie, masz nadal do niego normalny dostęp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nagle małpa i him których nie lubiłaś są twoimi ulubionymi nickami? :D i tak samo cynic którego zawsze miałaś w d***e i wyzywałaś go? :D śmieszna jesteś mitomanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry Patrycja :P Piwosz menelu z monopolowego pilnuj swojej d**y geju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smakosz kolejna c**a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale szopka z ta oszka niedziewica z mezem i dziecmi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na macie innych tematów...tylko Oszkaa i Oszkaa do znudzenia :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszkaa to k***a a o k***y maja branie na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mocne słowa.....weź relanium :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty dobrze oszka wiesz, że to TY, a nie Ja masz najwięcej za uszami. To ty namieszałaś a nie ja, a teraz jeszcze do mnie masz pretensje że odkryłem twoje kłamstwa :D ty jesteś normalna? I nigdy ale to nigdy mimo ze cie wałkowałem 2 godziny na fejsie nie odniosłas sie do swojego wieku, a potem mi jeszcze naściemniałaś ze masz 15 lat a fotki są twojej siostry ciotecznej :D no weź miej honor dziewczyno i sie jeszcze bardziej nie kompromituj data 4 października 1989 jak byk w twoim fejsie, w ten dzień akurat świrowałaś ze masz balange rodzinną bo tatuś ma urodziny. To były twoje urodziny... Poza tym gdy chciałem byś pokzała mi swój dowód (mogłaś zasłonić reszte danych chodziło tylko o date urodzenia) to ty co zrobiłaś? napisałaś ŻEGNAM, dodałaś emotikonke jakiegoś diabełka i skasowałaś fejsa. I ty jesteś 'czysta' i prawdziwa bez kłamstw? Ty masz dziewczyno tak za uszami ze sie w pale nie mieści i jeszcze masz czelność mnie teraz obwiniać za to że rozwaliłem ci twoją kafeteryjną kariere? :D przypominam ze to i tak sie od ciebie zaczęło gdy jako zapent sama sobie zadawałaś pytania, wiele razy ci sie to udawało ale w końcu wpadłaś, popieprzyłaś kolejność i dupa... a potem te jeszcze twoje żałosne próby udawania że ktoś ci konto haknął albo ze wlasnie w tamtym temacie oddałaś hasło do konta i ze to niby ktoś przejął to konto i edytował później na "SIEMA CIPCIE HEHE" a jeszcze później na "stan konta 5zł cel 6zł uda sie?" To była tylko twoja marna próba wyjścia z tej kompromitującej dla ciebie sytuacji, ja widziałem ten temat od samego początku jak tylko powstał i zadnego hasła nie podawałaś, ale ty mitomanko oczywisćie brnęłaś w to dalej i próbowałaś robić ze mnie debila. Fakt jest taki, że nie jesteś taka sprytna jak ci sie wydaje, z takim prawikiem półgłówkiem to ty sobie mogłaś robić co chciałaś, ale w końcu trafiłaś na kogoś sprytniejszego od siebie i teraz masz o to do mnie największe pretensje że cie rozgryzłem. Dodatkowo przypominam ten twój temat, jak chcesz mogę im go pokazać, gdzie pisałaś ze masz 26 lat, z województwa łódzkiego itd itp podałaś tam swojego meila, po tym ten temat znalazłem. Był to temat z lutego 2015. Pogrążasz sie dziewczyno z każdym kolejnym twoim postem. Ja nie mam do ciebie nic, zwisa mi co bedziesz o mnie wypisywać itd bo dla mnie dziś już nie istniejesz, ja nawet nie wiem kim ty tak naprawde jesteś bo 25 letnią dziewicą graficzką NA PEWNO NIE... i te jeszcze twoje żałosne zmyślania ze masz 15 lat hehe to mnie rozbawiło totalnie wtedy :D Pamiętaj ze to ty to ZJEEBAŁAŚ a nie ja to ty kłamiesz i mimo ze idziesz w zaparte to w końcu i tak cie przejrzałem, tak samo jak było z tym winem którego nie miałaś. Ściemniała mi że pije sobie winko, ja mówie jakie? - ah jakieś białe - daj fote - (nagły wybuch nerwów) mam już dość! wszyscy tylko fotki ode mnie chcecie! - jezuu... wyluzuj dziewczyno, fotki nóg czy cycków wysyłasz a wina nie mozesz zrobić? x i znów podjazdy ze ja chce tylko foty o niej, godzine ją wałkowałem zeby sie przyznała ze tego wina nie ma, a tak to sie wypierała w żywe oczy, groziła mi ze ma juz dosc, ze zakończy to wszystko itd dopiero po długim wałkowaniu przyznała sie ze ' no dobra nie mam tego wina, miałam dopiero iść do sklepu, ale teraz juz mi sie nie chce" bez komentarza... ps. nie będę załował ze o tym wszystkim napisałem, nie będę edytował, nie będę przepraszał, bo dla mnie jesteś zerem, nie istniejesz, nie ma cie. Jesteś g****o warta recydywistko mitomanko. Załuje tylko ze tak dałem ci sie wkręcać. Ciesze sie też ze wielu rzeczy ci o sobie nie powiedziałem, a było juz blisko chciałem nawet do ciebie dzwonić, powiedziec ci wiele o sobie, nawet na street view pokazać gdzie mieszkam. Jednak dobrze czułem, ze wobec ciebie musze być szczególnie ostrożny. Ktoś nade mną czuwa... wiesz kto pa Izabelko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam tylko ze gdybyś była szczera ze mna i sie przyznała ze jesteś rok starsza to bym sie wcale nie gniewał, zwisałoby mi to. Ale te twoje notoryczne brnięcie w kłamstwo automatycznie cie skreśla. Ja wiem ze żeby tobie prawde udowodnic to trzeba cie dojechac jednoznacznymi dowodami albo zapędzić cie w kozi róg (tak jak z tym winem) bo inaczej nadal idziesz w zaparte. Ale ja wiem ze tobie to i tak to zwisało bo i tak miałaś mnie od samego początku w d***e, tak samo jak prawika i piwosza. Twoim celem była tylko zabawa czyimiś uczuciami, ty specjalnie wybierałaś sobie takich ze wiedziałaś ze i tak nigdy nie dojdzie do spotkania, bo wtedy wyszło by wszystko na jaw. Dlatego szukasz swych ofiar na forum dla przegrańców. I tamten temat o mężu na 90% też jest twój, co potem pisałaś z jakimś pawełkiem... ja wszystko wiem. Pewności tam nie mam bo to on sie do ciebie odezwał ale styl pisania idealnie do ciebie pasuje. A zresztą mam to w d***e wszystko, dla mnie to ty po prostu nie istniejesz. Jesteś nikim Oszka bye 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość  oszkaa
p*****l sie frajerze hehe naiwny kołku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p*****le nie wierze :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwosz93
Smakosz to ty sie z nia spodkales czy nie w koncu:D???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie spotkałem to był tylko blef żebyś był zazdrosny, żeby ci jeszcze bardziej odwalało ze ją straciłeś :D chyba nie muszę mówić kto to wymyślił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alkocholik 22lata
Smakosz czemu sciemnias ze siesp opotkaliscie ksiezniczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×