Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Oto jak naprawdę oceniają atrakcyjność kobiety, a jak faceci

Polecane posty

Gość gość

Faceci: 1.Kobieta 1-3/10- brzydka 2.Kobieta 4-6/10- przeciętna 3.Kobieta 7-8/10-ładna 4.Kobieta 9-10/10-piękna Kobieta: 1.Facet 1-6/10-obleśny, zły nieudacznik 2.Facet 7/10-przeciętny 3.Facet 8/10-coś w sobie ma 4.Facet 9-10/10- przystojny Oto jak faceci oceniają własną atrakcyjność: 1.Facet 1-3/10- brzydki 2.Facet 4-6/10- przeciętny 3.Facet 7-8/10-przystojny 4.Facet 9-10/10-ideał, model itd. Oto jak kobiety oceniają własną atrakcyjność: 1.Kobieta 1-3/10- przeciętna szara myszka też zasługująca na szczęście, a faceci myślą fiutem i lecą tylko na idealne suki 2.Kobieta 4-6/10- jestem ładna i mam prawo wymagać 3.Kobieta 7-8/10- chłopcze z czym ty do ludzi taka piękność jak ja to nie dla ciebie, jestem boginią i wszystko mi się należy za nic 4.Kobieta 9-10/10- z każdym, normalnie z każdym facetem jest coś nie tak, ten był fajny, ale miał źle zapięty guzik, tamten wziął za dużo o 1 oddech w ciągu minuty rozmowy, a ten mnie zabrał tylko na Kanary, zamiast na Karaiby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahah , chyba coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 miliardy facetów na marsa wypierdalać bo już nigdy nie zamoczę :D Tak to prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muzułmanie sobie na takie rzeczy nie pozwalają! uczmy się tego od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oceniają może tak jak piszesz ale w praktyce ani kobieta ani mężczyzna nie chce nikogo poniżej 6 nieważne jak sam/sama wygląda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam wrażenie że jest zupełnie odwrotnie. Wejdź na pierwszy lepszy portal randkowy i zobacz co faceci (mówię o tych w wieku po 30) piszą o sobie. KAŻDY z brzuchem jakby połknął piłkę w kategorii 'sylwetka' opisuje się jako typ 'atletyczny' lub 'sportowy', nieliczni mający jako taki kontakt z rzeczywistością zaznaczają 'normalny'. Kobiety naprawdę są krytyczne tylko wtedy gdy chodzi o wygląd... innych kobiet ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety na portalach randkowych też nie są zbyt samokrytyczne;) Grubsze też wybierają "normalna budowa ciała", a jak nie chcą kłamać to "podam później" bo "puszysta" nie przejdzie im przez gardło ani przez klawiaturę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne kobiety na portalach randkowych mają krytycyzm, stąd fałszywe zdjęcia, kobiety z sadłem wylewającym się po bokach spod bluski też dają budowa normalna. Faceci poniżej 180 wzrostu dla kobiet nie istnieją na portalach randkowych, czyli już 50% skreślonych jest z marszu. Nie wspominając o tym, jak zrobione i podrobione są foty. Jak kiedyś się spotkałem z laską z portalu, która była uznana za najatrakcyjniejszą użytkowniczkę i miała kilkanaście tysięcy odwiedzin profilu miesięcznie,akurat z mojego miasta, a na zdjęciach to był ideał, na spotkanie przyszła szara myszka z brzydkimi, krzywymi zębami, biustem A i nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego dodam, że ze wszystkich kobiet, z którymi umówiłem się i spotkałem przez neta, a było ich łącznie kilkanaście tylko jedna wyglądała lepiej niż na zdjęciach na portalu, a reszta o wiele, wiele gorzej. A same wymagają tam modeli z kaloryferem, opartych o BMW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, w pierwszej wypowiedzi bluzka*, zagalopowałem się. Co jeszcze? Hmmm....Aha, jak już przy tym jesteśmy to kobiety u faceta z atrakcyjnym zdjęciem w ogóle nie zwracają uwagi na prostactwo, ubogie słownictwo, wulgaryzmy, problemy z ortografią, miałkość i przeciętność intelektualną w wypowiedziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja bym się nie zgodziła z tym, ubogi intelekt i prostactwo od razu skreślają u mnie faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat jestem bardzo krytyczna wobec swojego wyglądu. Chociaż daję sobie 7-8/10. Uważam ze jednak wszystkie kobiety są krytyczne wobec siebie tylko przed innymi się do tego nie przyznawają. Po prostu łatwiej jest kogoś skrytykować niż siebie, bo to tak jakbys się przyzawała do porażki. To przez gardło ciężko przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok, przyznaję bez bicia, jestem kobietę wiąc profili pań nie oglądam, mówię o tym jak prezentują się tam faceci. Wychodzi na to że obie płcie koloryzują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak mnie ocenia 90% kobiet na 8 na 10 to jaki jestem? przystojniak czy przecietniak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"no ja bym się nie zgodziła z tym, ubogi intelekt i prostactwo od razu skreślają u mnie faceta " xxx I tak powstał choca pic. To właśnie intelekt, wrażliwość, oczytanie i rozwinięty mózg skreślają faceta u kobiety, chyba, że mamy na myśli obszary mózgu odpowiedzialne za sprawność ruchową, w reszcie mózgu może zajść całkowita neurodegeneracja, przystojny, tępy sportowiec z trzema zainteresowaniami na krzyż, z których dwa to mecze i piwo z kumplami i mamy ideał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet w rozmowie odznacza się nieprzeciętną elokwencją i intelektem to jest brany za dziwaka, z którym jak najszybciej trzeba skończyć rozmowę, nawet jeśli jest przystojny, bo to wstyd pokazać się potem z dziwakiem i przeintelektualizowanym świrem, bo jak wszyscy będą w towarzystwie pierdolić o banałach, a on wyskoczy z dyskusją o kognitywistyce, neuroplastyczności, przestrzeni synaptycznej i receptorach, całkach eliptycznych, algorytmach, uszkodzeniach płatów czołowych to k*rwa koleżanki się skrzywią i leżymy. Takiego świra nie można wystawiać na widok publiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak intelekt:D Dziwnym sposobem na portalach randkowych oszustwa dotyczą tylko wyglądu a nie intelektu. Jakoś nie słyszałem żeby prostak prosił kogoś inteligentniejszego o napisanie opisu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety oszukują z wyglądem retuszują swoje foteczki po 2h dziennie wybierają najlepsze spośród 1000 zdjęc jak nie mają ładnego uśmiechu, mniej atrakcyjne, krzywe zeby to robia debilne dziubki! spotkasz się z taką to będzie wyglądać znacznie gorzej niż na zdjęciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet ma być wybitnie przystojny, a przy tym przeciętny intelektualnie z ubogą wyobraźnią i broń boże z jakimiś odstępstwami od zachowań stadnych, bo opinia stada jest najważniejsza, wtopmy się w tłum, bądźmy trywialni i gadajmy o znajomych, albo o wydarzeniach. Facet ma na wszystko odpowiadać niskim, pewnym siebie głosem, jedną, krótką, średnio błyskotliwą frazą. Intelekt jest dla kobiet "cholernie seksowny", ale z intelektualistą się nie dogada, czy jak tam brzmiały te denne wymówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co poruszać z kobietami rozmowy o jakiś algorytmach, o czymś, o czym one nie mają zielonego pojęcia ? Dla mnie to bez sensu i piszę to jako facet. Trzeba wziąć pod uwagę, że z kobietą rozmawia się o tym, o czym one chcą rozmawiać. Dyskusję na inne tematy można dostosować do innych rozmówców o takich zainteresowaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy Wy musicie popadać w takie skrajności? wszystko jest ważne: wygląd, charakter, intelekt... najbardziej narzekają osoby, które mają największe wymagania wobec partnera i najmniej do zaoferowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz błędne myślenie. Dlaczego wszystko musi się dostosowywać do kobiety i tego o czym one chcą rozmawiać? Czemu mądrzejszy ma się zniżać do poziomu głupszego? Jak rozwinie faceta rozmowa o ostatniej imprezie i o tym kto na niej rzygał, o jakieś znajomej, albo co sobie kupiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czemu mądry facet spotykałby się z kobietą która mówi tylko o imprezkach itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale popatrz na to z innej strony. Gdyby do ciebie ktoś podszedł i zaczął z tobą rozmawiać o czymś, o czym nie masz pojęcia i cię to nie pociąga, nie zanudziłoby cie to ? Ja sam nie lubię imprezowiczek. kobiet, z którymi nie da się o niczym porozmawiać. Ale po co poruszać tematy o czymś, co ją może nie interesować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Odpowiedz sobie na pytanie dlaczego właśnie z takimi się umawiasz? Koleżanki ze studiów są 'nieatrakcyjne'? Albo jak to faceci mówią 'mało kobiece'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można wybrać temat który zainteresuje obydwie osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka że sami lecicie na tępe dziunie z cycem na wierzchu a potem zdziwienie, że nie ma z nimi o czym gadać. Samo to niezbyt dobrze świadczy o twoim intelekcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda to jest taka że faceci zwłaszcza ci co nie mają doświadczenia ze związkami chcą żeby dziewczyna/kobieta była piękna i genialna. To co sami oferują w zamian jest często dyskusyjne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Odpowiedz sobie na pytanie dlaczego właśnie z takimi się umawiasz? Koleżanki ze studiów są 'nieatrakcyjne'? Albo jak to faceci mówią 'mało kobiece'? " xxx Moje koleżanki ze studiów też gadają tylko o banałach i plotach, a jak kto ma coś mądrzejszego do powiedzenia to niech się nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×