Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Oto jak naprawdę oceniają atrakcyjność kobiety, a jak faceci

Polecane posty

Gość gość
Ja obiektywnie daję sobie 6 i chcę dziewczynę 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hahaha a wy to co? wymagacie modeli a potem żalicie się jacy męzczyźni to dupki i *****cze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Prawda jest taka że sami lecicie na tępe dziunie z cycem na wierzchu a potem zdziwienie, że nie ma z nimi o czym gadać. Samo to niezbyt dobrze świadczy o twoim intelekcie " xxx To wy lecicie na tępych, wysportowanych przystojniaków. My mamy niewielki wybór, bo kobiet inteligentnych i fajnych, z którymi można o czymś pogadać jest naprawdę jak na lekarstwo. Facetów fajnych, porządnych jest mnóstwo, ale wasz typ to 190, szczęka w kształcie pralki, trzydniowy zarost, szerokie ramiona i mózg wielkkości orzeszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy to co wymagacie modeli z każdym detalem idealnym a jak taki was rzuci, skrzywdzi to narzekacie, że nie ma porządnych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wreszcie ktoś pisze tak samo jak ja myśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mógłbyś być z kobietą, która odpowiada ci intelektualnie ale ci się nie podoba? Ja nie (jestem mężczyzną), dlatego nie dziwie się kobietom które nie chcą faceta który im się nie podoba nawet jak odpowiada im intelektualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po co te kłótnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mógłbyś być z kobietą, która odpowiada ci intelektualnie ale ci się nie podoba? Ja nie (jestem mężczyzną), dlatego nie dziwie się kobietom które nie chcą faceta który im się nie podoba nawet jak odpowiada im intelektualnie. " o to to, zgadzam się w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się dziś spodobał taki chudy, (chyba)mądry chłopaczek niepodobny do modela ani do umięśnionej małpy z blokowiska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle że kobiety wymagają tak przystojnych, że nie ma szans na związek z żadną z nich a co najlepsze same nie są zbyt pikne takie zwykłe przecietniary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety oczekują facetów z oceną 10/10 poniżej tej skali czy z wadą skreślają na starcie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to mówią po co mi przecietniak do związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważasz że każdy facet w związku jest 10/10? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że chcesz rozmawiać o algorytmach i uważasz że ktoś kto nie ma o tym pojęcia jest debilem skreśla Cię w oczach nie tylko kobiet ale mężczyzn (potencjalnych kolegów) również. Pewnie wiąże się to z Twoim wykształceniem/zawodem ale wyobraź sobie że kobieta chce z Tobą rozmawiać np. o sytuacji opozycji demokratycznej na Kubie albo o rozwoju libańskiego komiksu i jeśli nie masz o tym pojęcia uznaje cię za przygłupa. Głupie, prawda? A Ty tak właśnie robisz. Człowiek interesujący nie jest monotemetyczny (= nudny). Ty jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówię, że takich oczekujecie a potem się żalicie na kafe jacy meżczyźni to dupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba umieć rozmawiać z innymi ludźmi a nie oceniać ich przez pryzmat swoich zainteresowń jako debili. Nieraz byłam na randce gdzie facet przynudzał o czymś co mnie kompletnie nie interesowało a nie był w ogóle zainteresowany tym co mnie pasjonuje. Ci nudziarze pewnie do dziś uważają mnie za debilkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dokładnie, w końcu poszli na randkę czy na koło zainteresowań jakichś tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy trzeba mieć wiedzę o algorytmach ? Znam wielu facetów, którzy nie mają o tym pojęcia, ale mają pojęcie o czymś innym. Dla mnie kiepski wywód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podałem te algorytmy tylko jako przykłady. Nie trzeba mieć pojęcia o algorytmach, ale utrafić na kobietę, która nie interesowałaby się dokładnie tym samym co niemal wszystkie pozostałe, z nielicznymi, nieistotnymi odstępstwami od ich zachowań, które nie zmieniają faktu, że całokształt jej twórczości będzie trywialny. Z doświadczenia też wiem, że każda kobieta zachowuje się na randkach tak samo i przebiegają schematycznie, oczekuje, że facet się umówi, poda miejsce spotkania, wymyśli jak spędzić czas, a ona spocznie na laurach, zbyt spontaniczne wybiegi odbierane są jako dziwactwo. Randka z kobietą jest jak przesłuchanie kandydata na pracownika.W 99% kobiet są identyczne, pozostały 1% tak rąbnięte, że nie nadają się do związku, bo mają poważne zaburzenia psychiczne lub tak brzydkie, że bardziej pociągające są rozkładające się zwłoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego nie chodzę na randki i nie byłem w związku. Musiałbym wszystko ja robić, a one by sobie tylko siedziały i nic nie robiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Randka z kobietą jest jak przesłuchanie kandydata na pracownika.W 99% kobiet są identyczne, pozostały 1% tak rąbnięte, że nie nadają się do związku x Jak zawsze w kafeteriańskich przykładach brakuje ludzi między krańcami przedziałów :D dziewice lub d****** nudne lub rąbnięte, innych kobiet nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat przedział między dziewicą, a dziffką jest równie satysfakcjonujący jak dziffka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety wymagają mężczyzn o legendarnej wręcz atrakcyjności fizycznej do związku, toteż nigdy nie dane mi było i nie dane mi będzie być w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda kobieta myśli, że jest ślicznotką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety oszukują z wyglądem retuszują swoje foteczki po 2h dziennie wybierają najlepsze spośród 1000 zdjęc jak nie mają ładnego uśmiechu, mniej atrakcyjne, krzywe zeby to robia debilne dziubki! spotkasz się z taką to będzie wyglądać znacznie gorzej niż na zdjęciu! X Racja!!! Też tak miałem!!! Dziewczyna jak mi wysyłała fotki to była lux malina. Tak kręciła tym aparatem, filtrami, światłem, że wygladala naprawdę super, a na spotkanie przyszedł grubas, buzia może ładna ale piegi i pieprzyki (na zdjęciu wyretuszowane), ohydne wolę jak u indora (fotki glownie z lekkiej góry aby to zamaskować) i wylewający sie bebol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×