Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ala123213913133

Panicznie boje się jeździć windą

Polecane posty

Gość Ala123213913133

mieszkam na 4 pietrze na studiach i zawsze chodze po schodach . no może prawie zawsze bo np przy znajomych ,albo moim facecie mi wstyd i jakoś się przemagam i jeżdze z nimi.. Może mnie uznacie za nienormalną ,ale boję sie ,że winda spadnie poprostu. Choć logicznie wiem ,że to prawie nie możliwe. jak mam sobie radzić z tym lękiem? jak jadę windą szczególnie sama to się boje co jest dziwne bo niby co by mi inni ludzie pomogli.. na uczelni tez przecież trzeba jeździć windą to jakoś się przemogę zwykle ,ale zawsze się boje. a jakby winda się zacięła to bym chyba umarła ze strachu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efgh
po prostu niemożliwe studentko... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allison121
ja jechałam windą raz... nigdy więcej nie wejdę. Kiedy byłam mała mieszkałam w domu. Teraz mam mieszkanie- 5 piętro i NIGDY jeszcze tam windą nie jechałam. Boję się , nie wiem czego ale się boję i nie będe nawet z tym walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala123213913133
mniejsza z tym nie studiuje filologii polskiej tylko weterynarie , a zresztą zawsze miałam problemy z tym co się pisze łącznie ,a co nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
windy (szczególnie te nowe) maja hamulce które się zaciskają jeśli winda jedzie za szybko (czyli spada)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala123213913133
ja sie boje ,że nagle winda się zatrzyma i zacznie spadać w dół jak na filmach.. Albo bardziej prawdopodobna wersja ,że się zatnie ,a ja będę umierać ze strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala123213913133
a jak te hamulce się jeszcze zepsują to co?wiem może mam chora wyobraźnie ;) nie boje się ,że sie udusze tego raczej nie. bardziej ,że spadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka1987
Nie martw się to nic strasznego, ja też strasznie sie boję jeżdzić windą. Ale tylko sama, z kimś niema problemu. Najbardziej boje sie że ta winda sie zepsuje i zatrzyma między piętrami np. A mam to chyba stąd że w dzieciństwie mieszkałam w wieżowcu w którym były takie stare windy z metalowymi otwieranymi drzwiami i w środku z zamykanymi drewnianymi, i często sie psuły. Mieszkałam na 5 piętrze i też chodziłam po schodach. Teraz za żadne skarby sama windą nie pojadę wiem że to dziwne ale nawet mam koszmary z tym związane . Mój narzeczony sie ze mnie śmieje bo nawet jak na początku naszej znajomosci przyjeżdzałam do niego a mieszkał na 6 piętrze to zasuwałam na piechotę po schodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie wsiadam do windy. Chodzenie po schodach dobrze wpływa na wygląd pośladków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78987
nie boisz sie panicznie, bo gdyby tak było na pewno nie wsiadłabyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala123213913133
jak juz się musze przemóc i jade to zawsze jest ten lęk ,że zaraz spadne aż zęby zagryzam ze strachu :D śmieszne to jest ,ale naprawde sie wtedy boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala123213913133
Może i tak ,ale jakbym wogóle nie wsiadła to by już było naprawde ze mną źle .. bo z walizką nie raz musze pojechać ,albo jak mam cięzkie zakupy itd. a tak to biegam po schodach przynajmniej mam więcej ruchu ,ale czasem mi głupio jak studenci siedza na korytarzu i np pala ,a ja ide po schodzach :D nawet z jakąś siatką zakupow czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa23232323232323
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3823798
winda jest niebzepieczna, słyszałam o strasznych wyppdkach, akurat nie typuy że spadła tylko innych. Nie będę ci pisać. Nie przejmuj sie co ludzie powiedzą, i łaz po schodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaassss
winda moze spac urwac sie z lin i polecisz z10 pietra :) albo sie zatnie gdzies wysoko i ta mysl ze pod toba jest tyle metrow do spadania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie odkad jest nowa i naprawiona, kiedy o ile dobrze pamietam ta firma www.omilifts.com/Serwis.html ogarniala serwis windy w moim bloku i jest na tyle "sprawdzona", ze nie boje sie wsiadac, a kiedys mialam taki lek, ze jak tylko lekko zatrzeslo to od razu panika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gangrenianakak
A u mnie jest inny problem. Nie boje się, ani moja mama, która niestety jezdzi na wozku. Ile jeszcze w tym kraju mamy czekac na przystosowanie rzeczy dla osob niepełnosprawnych. Dwa razy wymieniali winde, bo było cos nie tak, oczywiście żadna nieprzystosowana, to samo ze schodami. Daltego chce polecic z calego serca te firme (www.proreha.pl/ ) piekna inicjatywa w kierunku osob niepełnosprawnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez zawsze mialam ten problem do czasu, az u mnie na osiedlu i w bloku sprawa zajeli się ludzie z www.proreha.pl naprawde profesjonalna robota, która ulatwia zycie także osobom niepelnosprawnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, to samo u mnie, gdy winda była obskurna, taka klitka mala to w ogole nie jeździłam, odkad wyremontowali ta czy tam nawet zmienili na nowa, chyba ta firma www.tryb-dzwig.com to nie mam już zadnych oporow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się nie boję jeździć windą. To normalna sprawa. U mnie w bloku na szczęście jeszcze nigdy się nie przytrafiło że winda się zepsuła. W moim bloku jest nowa winda którą serwisuje firma http://www.omilifts.com/. Oni wszystko serwisują, konserwują i jeszcze nigdy nie było awarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
T sie balam dopoki nie wymienili jej u mnie w bloku, nagle jakiekolwiek emocje zeszly w plan. Winde remontowa firma www.tryb-dzwig.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze najpierw sprawdzam czy jest podest potem kurczowo trzymam się poręczy, ktoś wsiada naciska i odjaaaaazd. jazda jest niesamowita, ledwo co widze taka predkosc az się zesrałem ze strachu ale jak się zatrzymuje swiat wraca do normy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nutka Marta
Wiecie co ? Mam 14 lat i nie boję się jeździć windą, wiem, że są różne wypadki ale to mnie nie przeraża... Pozatym nie macie się czego bać te nowe windy mają już bardzo wiele zabezpieczeń i nic wam się nie stanie nie bójcie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego tak bardzo ważna jest sprawna winda! Dzięki usługom www.dolpoldzwig.pl nie jest już to tak odległa myśl , jaka była kiedyś :) my zgłosiliśmy problem z winda z którą w szybkim tempie się zajęli, polecam, rzetelna firma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie firma www.dolpoldzwig.pl jest bezkonkurencyjna. Od lat serwisuje windy w naszym osiedlu, bez niej ani rusz - polecam również. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×