Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Paszteciaro, nie podchodź do mnie kiedy jestem pijany!

Polecane posty

Gość gość

Jeśli ktoś ci kiedyś powiedział, że wyglądasz jak paskudna locha, to proszę cię, otwórz tę wiadomość. BRZYDKIE ANANASY NA IMPREZACH Zbyt często zdarzają się sytuacje, po których człowiek odczuwa moralnego kaca, obrzydzenie do samego siebie, niedowierzanie płynące z własnych czynów. Los może kiedyś nas – mężczyzn, wjebać na przykrą minę w postaci poranka u boku kompletnej parodii, z którą zabawialiśmy się całą poprzednią noc. Po prostu wyobraź sobie, że po całonocnej balandze budzisz się obok tak szpetnej laski, że w tej właśnie chwili na samą myśl więdnie ci kutas. Winny jest alkohol i śmiałe pasztety dobierające się nam do krocza. Droga kobieto, którą predestynacja obdarowała urodą na poziomie kasztana, błagam cię w imię całej męskiej rasy – nie podchodź do zalanych w ciul facetów. Po prostu. Nie zbliżaj się do nas, chcąc wykorzystać dogodną sytuację do nadziania się na pal. A jak do ciebie podejdzie najebany jegomość, to weź powiedz mu, żeby sobie poszedł, a uratujesz temu poranek. Pomożesz mu, chroniąc go przed sobą. Albo wiesz co, po prostu powiedz mu, że masz chłopaka. Chociaż wątpię, żeby ci uwierzył w taką ściemę. PO TO BÓG STWORZYŁ ALKOHOL, ABY TAKŻE PASZTETY ZAZNAŁY MIŁOŚCI Powiem wprost – bez picu trzeba być skończoną świnią, żeby wykorzystywać słabość upitych w sztos gości, którzy idąc się zrelaksować na imprezę. Po wódce każdy karykaturalny ryj nabiera pięknych rysów i kolorów, nieważne jak bardzo w rzeczywistości przypomina zdeptanego kartofla. Wieczorny relaks zmienia się momentalnie w poranny koszmar, rzyganie i wewnętrzne wyznanie winy wobec siebie. Sami dobrze o tym wiecie. Gdyby w barach, klubach, na imprezach albo koncertach były same atrakcyjne kobiety, to nie trzeba by było wybierać pomiędzy tymi wartymi zerżnięcia, a paszteciarami. Może te drugie w ogóle nie powinny wychodzić z domu? A dla ciebie facet, mam radę – jak już chlejesz, to możesz zapomnieć o wszystkim, tylko nie kasuj w sobie kurwa wyczucia estetyki, bo kierując się tylko instynktem okrutnie się wjebiesz i rano będziesz miał problem. Believe me, przerabiałem to! Nie chwytaj tego, co jest w danej chwili łatwo dostępne. A na sam koniec, dla rozluźnienia dup – historyjka: Na łóżku parzy się para. On jest nawalony, ale spoko, ona okropna jak chuj. Nagle on trzeźwieje i mówi: – Ja pierdolę, ale ty jesteś brzydka! – Jak możesz tak mówić? Każda kobieta ma w sobie coś pięknego – oburza się ona. Na co on: – Fakt, ale zaraz to wyjmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym zobaczyć twój ryj , prymitywie y****y ,z pewnością Rafała Maślaka nie przypominasz cwelu zachlany, jak doisz ryja tak że jest ci wszystko jedno co bzykasz to do kogo masz pretensję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dorosnij glabie,potem mow o kobietach.Sam sie nie szanujesz wiec jak masz szanowac innych:-O.Sadzisz,ze masz jakies przywileje,bo jestes "samcem"(nie mylic z mezczyzna:D)skoro chlejesz,lajdaczysz sie i penisa wkladasz nie myslac gdzie,to sam sobie skojarz,jak nazywamy takie kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o już loszki wyniuchały temat jak świnie trufle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jprd co za prostak:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posluchaj smieciu a ja ci napisze co stanie sie wkrotce w twoim zyciu- taka kara od losu. dostaniesz hiv i zachorujesz na raka mordy. beda ladowac w ciebie chemie i interferony po ktorych bedziesz puchnal, lysial i cierpial niewyobrazalne katusze psychiczne i fizyczne. dosiegnie cie ciezka depresja po ktorej pograzysz sie w otchlani nicosci i cierpienia. kazdy bedzie wytykal cie palcami i z ciebie drwil. bedziesz skamlal jak kundel aby te pasztety jak to okresliles chociaz na ciebie splunely bo poczujesz co to prawdziwe odrzucenie i samotnosc. zostaniesz sam jak palec i skonczysz albo skatowany przez choroby albo zaliczysz samoboja. niedlugo sie to spelni, moze za miesiac a moze za rok ale to nieuniknione. twoja pogarda i podlosc zostana rozliczone przez los. wtedy nie zasmiejesz sie juz nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Dziękuje, mam świetne wyniki badań , testy na hiv wciąż negatywne, niestety pasztety wciąż niewyżyte, co jest jedynym smutkiem w moim życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dojrzaly,inteligentny facet w zyciu nie zalozy takiego tematu:Dod razu widac,ze to jeszcze nie doroslo.Poza tym,sam styl pisania,wulgaryzmow moze swiadczyc,ze wywodzi sie z blokowiska i obraca sie patologicznym swiecie.Zadnych wartosci.Nazrec,wyspac i wyroochac.Tyle mam do powiedzenia.Te kobiety,ktore w ogole zwracaja uwage na takich typow,to chyba jedynie takie,jak on:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dojrzała i inteligentna kobieta wie, że jak jest pasztetem to siedzi w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobra odcinka na tematy typu ,, Dlaczego brzydcy faceci zarywają do pięknych kobiet". Autorze piątka Jak potrenujesz masz przyszłość na tym forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatkało kakało pasztety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoncz te prowakcje nikt ci nie bedzie podbijac smieciowego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny i na czasie temat :) jak ostra impreza to alkoholowa jak alkoholowa i doopy sie nawina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ogóle nie uznaje seksu pod wpływem alkoholu. A pozatym jako ze jestem według was tak zwana locha to nawet sie nie zabierałam nigdy za obiektywnie uznawanych za przystojnych i przebojowych. Wiec juz tak nie oceniajcie ze wszystkie kobiety takie sa. A na imprezy nie chodzę bo zle się tam czuje a pozatym nikt by mnie tam nie wpuścił bo wyglądam na 13 lat mimo że mam 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Mądra kobieta z ciebie, siedź w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dla Ciebie radę nie chlaj jak świnia to i kolo lochy się nie obudzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet musi się czasem napić, to lochy powinny siedzieć w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie sam urodą nie grzeszysz jeśli tylko paszteciary do ciebie się dobierają. A nawet musi być z tobą bardzo cienko jeśli są to pijane paszteciary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paszteciary są trzeźwe, tylko szukają polują na normalnych pijanych kolesi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam jesteś sobie winny cwelu. Nie chcesz, to nie chlej klubie. Dzieci w Afryce głodują, a ty takie masz problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo pic to trzeba umic, a nie na umor :D Ale ze jest jak jest, to jeszcze nie raz rano przykra niespodzianka cie spotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyglada paszteciara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o f**k! z taką spałeś? No to niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coś w ten deseń, więc nie dziwcie się że tak to przeżywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widze,ze paszteciary sie odezwaly :D Bo ladna dziewczyna,ktora jest swiadoma swojej urody nie czulaby sie dotknieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładna kobieta czuła by się dotknięta, jak najbardziej. Pusta nie. Ładna i mądra nigdy nie zadała by się z takim czymś jak autor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Droga kobieto, którą predestynacja obdarowała urodą na poziomie kasztana, błagam cię w imię całej męskiej rasy – nie podchodź do zalanych w ciul facetów. " ....oj tak ...możesz mu tym życie uratować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×