Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Patelnia BergHOFF na indukcje.

Polecane posty

Gość gość

Ma ktoś? Poleca? Znalazłam na allegro model eclipse. Chce kupić porządną na parę lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://bergnershop.pl/pl_PL/p/7-EL.-ZESTAW-GARNKOW-BERGNER-Z-POWLOKA-MARMUROWA-BG-6665/346. Się naszukałam specjalnie. Ja mam te już pół roku i nic się z nimi nie dzieję. Gotuję się szybciej, ale też wtedy kupiłam indukcję więc może kwestia tego. Naleśniki robię prawie bez tłuszczu i nic się nie przypala. Myję w zmywarce więc trochę są rysy i nie zawsze pilnuję, zeby nie rysować nożem, ale tak są dobre i tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki wielkie za odpowiedź. Poczytam i może się skuszę na tego Bergnera, bo na studencką kieszeń jest bardziej kuszące :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogusiaz
Wybór patelni na pewno należy do trudnych wyborów, bo u nas na przykład z patelni korzysta się cały czas. Kilka razy dziennie jej używamy do różnych celów. Duży wybór patelni masz tutajwww.cookstore.pl/patelnie,c9.html Możesz sobie pooglądać być może, któraś będzie odpowiednia dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się zdecydowanie, że patelnie z www.cookstore.pl/patelnie,c9.html sa najlepsze, z resztą mam od nich patelnię na indukcję i jeszcze sokowirówkę i wszystko się sprawdza idealnie, najwazniejsze, że patelnia jest nieprzywierająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazajcie na te patelnie. Ja kupiłam na allegro jakieś reklamowane w tv shopie ( nie pamietam nazwy, ale takie żółte były - cały komplet sprzedawali) i oprócz tego że nierówne dno to jedna z nich dwa razy zepsula mi płytę ( była na gwarancji więc wymienili, a ja się nie przyznalam), ale fakty pokojarzylam - włączyłam, za chwilę buczenie i dup - koniec. Ja uzywam tych z Lidla, są ciężkie ( jakoś tak wydaje mi sie ze te lekkie to takie badziewie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×