Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pielęgnujące chusteczki micelarne do demakijażu 3 w 1

Polecane posty

Gość gość

Nigdy nie byłam fanką chusteczek do demakijażu. Jedyną ich zaletą była dla mnie wygoda stosowania. Uważałam, że chusteczki nie są tak dokładne jak tradycyjny płyn do demakijażu. Kiedy trafiłam na chusteczki micelarne Nivea, byłam zaskoczona tym jak dokładnie oczyszczają skórę. Nie podrażniły mojej skóry, nie spowodowały uczucia ściągnięcia i pieczenia jak wiekszośc tego typu produktów. Są niesamowicie delikatne a przy tym skuteczne. Usuwają bez problemu podkład, tusz do rzęs i cienie. Po ich użyciu skóra jest rewelacyjnie miękka i nawilżona. Są idealne w podróż i dla zabieganych kobiet. Na pewno warte swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAŻAJCIE te chusteczki wywołują podrażnienie twarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz w kółko to samo od kilku miesięcy, od razu widać że to słaba reklama. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyki Nivei muszą być bardzo ujowe, skoro firma musi się wspomagać takimi kiepskimi spamerkami jak Ty. Dobre kosmetyki bronią się same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupię ich nigdy. Nawet jakbym dostała za darmo to wyrzucę. A winna jesteś ty i twoja natarczywa reklama tych produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kosmetyki Nivei muszą być bardzo ujowe, skoro firma musi się wspomagać takimi kiepskimi spamerkami jak Ty. Dobre kosmetyki bronią się same XXXXXXXX Dokładnie, tak samo ujowe jaki i pracownica z działu marketingu i reklamy. W życiu nie spotkałam się z tak kiepsko prowadzoną kampanią reklamową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×