Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czarek i pit 11

PIT 11. Pomoże mi ktoś rozliczyc PIT ? Bardzo proszę.

Polecane posty

Gość Czarek i pit 11

Zawsze rozliczała mi taka Pani a w tym roku Jej nie ma, jest za granicą. Miałem zamiar rozliczyc w takim jakby kościele, poprostu przekazałbym jakiś % na dzieci a Oni za darmo wtedy rozliczają. Okazało się, że tylko w piątki. Piątek - wiadomo co jest w najbliższy piątek. Jestem więc skazany sam na siebie. Podobno można przez internet. Trzeba tylko ściągnąc jakiś program. Kto pomoże ? Ma ktoś linka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz gdzie co wpisać z pita ? I czy masz tylko jeden pit 11 czy więcej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarek i pit11
Mam jeden PIT11. Cały rok 2014 pracowałem w jednej firmie na umowę o czas nieokreślony ;) Pomożesz też ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj numer pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarek i pit11
Sumę kwot kosztów przychodu już mam. To przecież było proste. Pozycja nr 26 do przepisania z pit 11. No ale teraz jest trudniejsze : Proszę podać sumę składek na ubezpieczenie społeczne (podatnik) .... a niżej ..... kwota możliwa do odliczenia. Suma składek to pozycja nr 66 a co z tą kwotą do odliczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarek i pit11
Ok ... tamta pozycja jest zrobiona. Samo się przepisało niżej :P No to chyba jest dobrze. No a teraz jeszcze kolejne pytanie : Podaj kwotę zapłaconych i odliczonych składek na ubezpieczenie zdrowotne, które w bieżącym roku podatkowym zostały Ci zwrócone (Podatnik) Tu to już pomóżcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisujesz przychód do pozycji 37 w picie , koszty uzyskania przychodów itd . w pozycji ach 64, 65, 66 .67 przepisujesz to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepisujesz tę kwotę z pita 11 tam jest zdrowotne wpisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odliczenie zdrowotne nie może być wyższe od kwoty podatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarek i pit11
Chyba już mam gotowe. Wyszło mi 3 zł do zapłaty ;) W tamtym roku było 2 zł. Coś czuję, że dobrze zrobiłem. NO i Wam też bardzo dziękuję. Myślałem, że nikt tu nie wejdzie a jednak ktoś poświęcił czas. POzdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli jest wyższe to program sam ci zmieni na kwotę równą podatkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam sprawdż czy wszystkie kwoty się zgadzają z pita 11 jeżeli ta to powinno być dobrze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1979
a co mam zaznaczyc jak w ogóle nie pracowałam i nie osiagałam przychodów z żadnego zródła w 2014 r ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1979
czarek i pit11 dziś robisz pit na tej stronie co podałeś ,pokieruj jak zrobisz ,krok po kroku ,dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarek i pit11
status Twojego rozliczenia : Negatywna weryfikacja PIT. Coś źle uzupełniłem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie pracowałaś to nic nie wypełniasz i nie składasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdz czy dane dobrze wpisałeś ,pesel itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarek i pit11
gośc 1979 Źle rozliczyłem :( A mogę zanieśc pit 11 i poprosic kogoś w US aby mi jakaś babka pomogła z okienka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1979
no co wy mówicie,to czemu wymagają ode mnie w urzedzie miasta pitu za 2014 gdy ide starac sie o alimenty z FA i zasiłek ? chyba sie składa jakis pit 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sciagnij sobie program epity on sam ci pokaze co masz gdzie wpisywac nawet nie musisz myslec o tym co piszesz:o i liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarek i pit11
PESEL wpisałem dobrze. Prosili aby wpisac NIP ale nie wpisałem wcale a i tak pokazał się znaczek że jest OK więc poszedłem dalej. Na PIT 11 jest do wyboru PESEL albo NIP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeznanie roczne złożyć muszą wszystkie osoby, które w danym roku uzyskiwały jakieś przychody podlegające opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Jeżeli podatnik nie uzyskał ani złotówki przychodu – deklaracji nie składa. Nie składa jej również, jeżeli w latach wcześniejszych przychód uzyskiwał, a w roku 2014 taki przychód nie wystąpił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wysłać elektronicznie to musisz podać wszystkie dane jakie tam są do podania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1979
kurczę to ja nie rozumiem ,byłam w UM w wydziale zasiłków i FA i powiedziano mi wyraznie jakie dokumenty mam złożyc ,w tym ten nieszczęsny pit, a zaznaczam że mówiłam ze nie pracuję i nie pracowałam w 2014 r ,ale i tak bez pitu nic nie załatwię ,co za kraj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIT 0 jest do czego innego , możesz wypełnić pit 37 i wpisać zera po prostu w dochodach . dopytaj jeszcze w urzędzie skarbowym tam ci dokładnie powiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w urzędzie skarbowym nikt ci nie rozliczy oni tylko mogą sprawdzić czy jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a masz pit 37 w wersji papierowej ? jak masz to przepisz ręcznie z komputera i po kłopocie jak elektronicznie nie chce wysłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarek i pit11
To jeśli sprawdzą czy jest dobrze to przy okazji powiedzą co źle zrobiłem może ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×