Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Larrrra

Pit 37 czy ktos moze mi to wytlumaczyc?

Polecane posty

Gość Larrrra

witam, rozliczalam sie sama przez internet. Posiadałam 4 pity 11. po wypelnieniu wszystkich rybryk w picie 37 wyszło mi w rubrykach: 126: 383z, 127:476, 129: 93 i teraz nie wiem czy ja mam cos zaplacic urzedowi skarbowemu czy to ja dostane zwrot.... bo 126 (podatek nalezny) wynosi 383 zł a z kolei łaczna kwota zwrotu (129) 93 zł... moze mi ktos to wytłumaczyc? z gory dziekiekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozycja 129 do zwrotu dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile podatku łącznie masz ty potracone? Czyli poz.67 pit37.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieLubiePapierologii
Przecież to wariaci wymyślili. Pensje przedstawiane w GUS w wartości brutto a w netto jest to, co otrzymujemy na rękę. Czyli podatek na emeryturę oraz ubezpieczenie i coś tam jeszcze zapewne jest odprowadzany. Podatek od zakupu w sensie VAT też istnieje. Po co mam się zajmować delkaracjami ? Czy życzę sobie tego? Moja treściwa odpowiedź brzmi "Nie". Nie potrzebuję jeszcze więcej dodatkowych obowiązków gdyż nie lubię rachunkowości. Niech robią to pasjonaci i pasjonatki z okularami jak denka od jabola. Niech nie marnują mojego czasu. Co? Oczka ich bolą, że tak wykorzystują innych? Szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość technik ekonomista
Ciekawe jakie będziecie mieć emerytury tak swoją drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foppib
Polecam sprawdzić bazę wiedzy na https://www.pitax.pl/ Mają tam dużo artykułów, może akurat piszą coś o twoim przypadku. :) Ja rozliczam się przez ich program - pitax i nie mam wątpilowści, zawsze wszystko jest ok rozliczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×