Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość997

Pociąg mężczyzn do kobiet w wieku 17 i 25-30 lat. Czym się różni?

Polecane posty

Gość gość997

Czy starsi mężczyźni bardziej się oglądają za kobietami czując ,,zew natury'', mają większy pociąg do wszystkiego co ma spódniczkę i potrzebę dzielenia się swoimi genami niż taki np. 17 latek? Zauważyłam, że młode chłopaki w moim wieku w związkach są wierniejsi niż 25 (może to tylko kwestia otoczenia). Tak samo jak patrzę ilościowo ile facetów za mną się ogląda/zaczepia mnie są to najczęściej mężczyźni 25-40 lat. Zadaję pytanie bo jestem ciekawa, młoda i niedoświadczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość997
Pytanie powinno brzmieć: ,,Pociąg mężczyzn, do kobiet, w wieku 17 i 25-30 lat''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o to ze kazdy facet w kazdym wieku najbardziej ma ochote bzykac 15-20 latki zapamietaj to sobie raz a dobrze ze facetom wlasciwie tylko o to chodzi jakbysmy pieknie to nieubierali w slowa ze milosc, ze mu zalezy, ze cos tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prstu mlode chlopaki sa
bardziej wybredne i wybiorcze, 40 latek leci na wszytko co ma 17 lat, nawet jesli 17 latek by takiej przez szmate nie dotknal.wiek obniza standarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem pytania ale jak patrze z boku to 17latka prawie niczym sie nie rozni od 25-30latki. kazda z nich zadbana, wypielegnowana wyglada pieknie a zaniedbana zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci to po prostu świnie :P i tak ich należy traktować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chocdz o to, czy facet w wieku 20-30 lat bardziej ma ochote, bardziej zaczepia, wszystko jest dla niego ładniejsze i bardziej pociągające niż dla chłopaka 17 lat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wpisu powyżej: pewnie, że się rózni..Ja mam 28 i zapewniam Cie, że jest róznica między mną, a 17-stką . Ma młodziej wyglądającą skórę, łagodniejsze rysy..jakaś różnica na pewno jest. Chyba, ze bierzemy pod uwagę 23,24 latki tu już różnica się zaciera ;) ale to zależy jaka 24 latka i jaka 28 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj rozni sie 30 letnia kobieta juz przewaznie ma dziecko a ciaza strasznie niszczy cialo, pojawiaja sie rozstepy, cycki zwisają, waga rosnie a nawet przy szczuplej sylwetce wyglada inaczej, mniej jedrnie niz u nastolatki oczywiscie pomijajac jakies tam wyjatki no a miedzy np 17 latka a np 26 letnia kobieta która nie rodzila i która nie jest nalogowa alkoholiczka i palaczka nie bedzie az takiej wielkie róznicy ale nawet mimo braku ciazy i zadbania zacznie byc widac "wiek" w okolo 28-35 roku zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 17 lat i szczerze mowiac na miejscu faceta dojrzalszego nie chcialabym romansowac z taka 15- 17 latka bo w moim otoczeniu (np. liceum) z reguly to same tepe, palace, pijace dzidy (chodze do szkoly prywatnej :O), nie sa wcale ladne tylko bardziej wulgarne na dodatek. Ciagle przeklinaja i smieja sie z glupot, nie da sie z kims takim normalnie porozmawiac. Juz dojrzalsze i ladniejsze sa te 20stki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie zdarzaja sie wsrod tych dziewczyn nieliczne wyjatki. Ale bardzo i to bardzo nieliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mam 17 lat i szczerze mowiac na miejscu faceta dojrzalszego nie chcialabym romansowac z taka 15- 17 latka bo w moim otoczeniu (np. liceum) z reguly to same tepe, palace, pijace dzidy (chodze do szkoly prywatnej pechowiec.gif ), nie sa wcale ladne tylko bardziej wulgarne na dodatek. Ciagle przeklinaja i smieja sie z glupot, nie da sie z kims takim normalnie porozmawiac. Juz dojrzalsze i ladniejsze sa te 20stk - tylko ze oni nie chca z nimi rozmawiac ;) - po drugie jesli jako 17 takie sa , beda i takie jako 30 latki nie chodzi tutaj o grupe wiekowa tylko akurat o dana grupe która znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w sumie masz racje, ale jednak chcialabym wlasnie podkreslic ze malo jest dziewczyn w miare rozgarnietych w tym 'nastolatkowym' wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale facetom chodzi tylko o seks, młode ciało więc to jakie one są nie ma znaczenia. a że wulgarne to jeszcze lepiej, więcej wrażeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna zapytac o co sie tu tak wlasciwie rozchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×