Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bede sobą.

podajcie nazwy lekow bez recepty uspokajających

Polecane posty

Gość bede sobą.

jestem nerwowa i che opanowac nerwy na rozmowie kwalifikacyjnjej, co zadziala i w jakiej dawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede sobą.
co sobie lyknac zeby sie nia dac nerwom? relanium jest na recepte :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po relanium to byś miała zejście. Chmiel można zakupić w sklepie zielarskim tak jak i melisę a można też spróbować czegoś takiego jak Nervosan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytaj Noxelii
to specjalistka od leków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdje34534
ale wy jesteście głupi że kupujecie takie leki. Ceny leków na receptę są o wiele mniejsze a same leki o wiele lepiej pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdje34534
czy nie lepiej iść do psychiatry po leki typu SNRI - taki proszek bierze się raz na dzień i działa całą dobę. A i jak działa! - zupełny odlot. Polecam Venlafeksynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdje34534
nerwy na rozmowie kwalifikacyjnej - ja już się w ogóle nie denerwuję. Pewnie byłaś na niewielu rozmowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staram się pomóc
Jutro masz tę rozmowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede sobą.
zejscie? tzn o co ci chodzi? że na drugi dzien kiepskie samopoczucie jak po narkotykach? a czy zwykly rodzinny mi przepisze? w takim razie co polecacie i zeby bylo tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede sobą.
nie jutro nie mam :O i fakt bylam na niewielu ale gdyby nie te nerwy juz dawno mialabym prace ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyborca Platformy
cholera, weźcie się wreszcie za robotę trzęsidupy bo nie zamierzam opłacać was ciągle z moich podatków :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede sobą.
czy lekarz rodziny moze mi przepisac cos mocniejszego? podajcie nazwy lekow ktore sa dobre na nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staram się pomóc
Po relanium bylabyś ledwo przytomna. Relanium jest dobre na noc:) Przypuśćmy,ze rozmowę masz w poniedzialek. Tak więc do poniedziałku pij melisę,trochę Cię wyciszy. Również polecam Nervosan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede sobą.
czy lekarz rodzinny przepisze mi cos na recepte? czy koniecznie musze isc do psychiatry?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede sobą.
A ten nervosan to zadziala jak polknę np. 2 tabletki 2 godziny przed rozmową? jest sens to kupowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede sobą.
w takim razie co polecacie? :( musze cos wziac bo inaczej bede bezrobotna do konca zycia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede sobą.
a czy leki na serce pomoga? na serce i na wysokie cisnienie bo moj ojciec zazywa to mu wezme jakby co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyczys
propanolol albo atenolol około 5zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
persen albo valdisept (nie wiem czy już nie na receptę). proponuje wziąść na próbę wcześniej i zobaczyć jak na ciebie działa, nie radze brać nowych uspokajaczy na gorąco bo może się okazać że jesteś wrażliwa na jakiś składnik i zamiast rozmowy kwalifikacyjnej skończysz na sorze bo nikt nie będzie wiedział co ci jest a ty będziesz albo bełkotać albo im zjedziesz pod fotel. oba leki są ziołowe i bardzo delikatne ale naprawdę radze spróbować wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede sobą.
to az tak te leki otumaniają ? nie wiedzialam :( a znacie cos co dziala jak amfetamina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie bierz leków nasercowych!! ani żadnych innych które ktoś dostał na receptę!! puknij się dwa razy w głowę zanim coś takiego zrobisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie az tak ale są ludzie którzy są wrażliwi na niektóre składniki tych leków, mi nic po nich nie było ale mój mąż po persenie śpi 10h, więc radzę sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede sobą.
czyczys, czy te leki sa na recepte? propanonol i atenonol? jesli nie to czy mi je przepisze rodziny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asfsdgfsdgfsd
baldriam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede sobą.
bo wydaje mi sie ze tego potrzebuje: propranolu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdje34534
czy nie lepiej iść do psychiatry po leki typu SNRI - taki proszek bierze się raz na dzień i działa całą dobę. A i jak działa! - zupełny odlot. Polecam Venlafeksynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyczys
te leki są wydawane na recepte alew niektorych aptekach sa bez rodzinny przepisze, zacznij od propanololu 2xdziennie bo jest słaby i fajnie wycisza, na początku zamula ale pozniej jestok ja bore caly czas bo jestem nerwowa teraz biore atenolol czasem jak mam fest newy to łykam jeszcze valerin forte i to jest bez recepty ale po tym chce sie spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×