Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

podnieca mnie jak facet płacze

Polecane posty

Gość gość

czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytania w stylu prawika :D 'czy to normalne?' haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też lubię jak facet jest wrażliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to znaczy że podnieca cie widok osoby pozbawionej godności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to cie to podnieca, ze facet placze moze byc normalne; ale to ze facet placze mysle, ze nie jest normalne; mysle, ze wrazliwosc nie polega na tym aby plakac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie moze nie tyle co podnieca, ale lubiłam jak byly facet płakał, lubilam gdy byl wrazliwy, obecny to typ twardziela, nie umie okazywać uczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znajdź takiego, co umie okazywać uczucia... poza tym wrażliwość nie polega tylko na płakaniu... przecież można okazywać uczucia, mówić o nich nie płacząc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie normalne jak facet płacze? nie mówię, że kręcą mnie jakieś rozhisteryzowane beksy, ale normalni faceci, którzy nie wstydzą się uronić łzy. Niewiele miałam takich sytuacji w życiu, ale pamiętam, że strasznie mnie nakręcił ten widok. Jak facetowi zaszkliły się oczy, był zmieszany, odwracał głowę, żeby nie widziała chwili jego słabości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to wiem, ale po prostu podobało mi sie, ze jest skłonny na tyle sie otworzyc zeby poleciały mu przy mnie zły. Moze to sposób dowartosciowania ? ale udowodnił mi tym, ze naprawde mu zależało. ZALEŻAŁO bo pozniej i tak mnie rzucil mowiac, ze jednak nie kocha bo mu sie wydawało :D Ten obecny, denerwuje mnie, ze nie potrafi, ale moze taki juz jest, czemu mam go zmieniać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ogólnie lubię jak facet jest wrażliwy, ale mnie to nie podnieca. Podnieca mnie jak płacze, najlepszy jest taki tłamszony płacz i potem jak się przytula. jak miałam takie sytuacje to niby go pocieszałam i uspokajałam, a myślałam tylko o seksie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa, jak idzie sie na pogrzeb to tez czesc ludzi placze, a pozniej ma diabla za skora godzine po... sam placz o niczym dobrym nie swiadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisałaś, że facet nie umie okazywać uczuć, to po co taki facet? no chyba, że to jakiś przejściowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnieca mnie jak facet płacze mi się robi przykro cię to podnieca idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" jak miałam takie sytuacje to niby go pocieszałam i uspokajałam, a myślałam tylko o seksie" x spoko, mnie też różnie "dziwne" rzeczy czy sytuacje podniecają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LovelasOli
to się nazywa DACRYFILIA i nie jest to zboczenie tylko fetysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×