Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

montewka

polećcie sposób na ....

Polecane posty

rozgrzanie sie w pracy kiedy: * temperature mam zaledwie 19 stopni :D * jestem lekko ubrana :o * nie ruszam się tylko cały czas klikam :o * i nie chce mi sie isc po herbate :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe nooo w ostateczności moge sobie wyobrazic jak uciekam przed byczkiem w slicznej koszuli nocnej po babci ..... :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a inne mozliwosci ? :D zawsze moge otworzyc okno, porzadnie zmarznac i potem sie cieszyc ze w pokoju jest cieplutko, cieplej niz na zewnatrz :D no ale mi sie nie chce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocieraj plecami o oparcie fotela. Siła tarcia spowoduje wzrost temperatury, będziesz miała prawie jak w tych bajeranckich samochodach z grzanymi siedzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam gorzej:O- stopni 17.... sterownik był przestawiony i siedziałam w tym zimnie myślac, że tak ma być...........:O teraz z kawą w dłoni czekam na moje upragnione 21 stopni -kilkanaście minutek i będzie cieplutko..............:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuje z tym pocieraniem :D:D:D ja to mam zawsze pecha :o jak wczoraj sie ubralam mw gruby sweter to akurat było ciepło :o a jak dzis mam liche wdzianko, to jest zimno :o chyba sobie szafe zamontuje i bede trzymac ciuchy na rozne warianty pogodowe :o :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×