Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biegaczja

pólmaraton

Polecane posty

Gość biegaczja

Czy ktoś z was zna firmy sponsorujące zawody sportowe? W tym wypadku chodzi mi o półmaraton biegaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdz na fora czy grupy na fb dotyczace sporty i popytaj ludzi. Są specjalne grupy dedykowane biegom. Na pewno ktoś coś wie. Ja bym się odezwala to firm produkujacych ubrania czy napoje dla sportowcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniekjaK
Jedyne co mi przychodzi do głowy to szukanie w internecie firm sponsorujących sportowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielja
Pewnie chodzi ci o taka stronę http://onico.pl/csr/ Firma sponsorująca min fundację ONICO. Pod jej szyldem na półmaratonach na ich stoiskach można dostać darmowe napoje np kawę. Wiem, że są też sponsorami innych sportowców. Spróbuj się z nimi skontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na twoim miejscu poszukałabym szczęścia na stronach dla biegaczy. Zaczęłabym tutaj: www.runners-world.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie masz dobrych wyników to zapomnij o sponsoringu, a gdybyś wygrywała te półmaratony to sponsor już by cię sam znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby w ogóle zacząć biegać regularnie, to jednak trzeba mieć dobre przygotowanie. Ja zaczęłam od specjalistycznych blogów. A z takich moich ulubionych, to mogę wam polecić ten: http://wybieganie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LalaLand
www.regatta.pl często jest sponsorem imprez sportowych, większych i mniejszych. mają zakładkę dla partnerów nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×