Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polska to koszmarny kraj nawet murzyni stąd uciekaja

Polecane posty

Gość gość

Ludzie fałszywi, udają miłych a w łyzce wody by utopili. Nienawiść pod płaszczykiem sympatii. Nawet Rosjanie nie są tak perfidni i zaklamani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety zgadzam się. W moim otoczeniu panuje wyścig szczurów, większość znajomych to zawistne i zazdrosne s*******ny, część z nich chodzi z głową wysoko podniesioną uważając się za nie wiadomo kogo. Nienawidzę polskiej mentalności, coraz bardziej zastanawiam się nad wyjazdem z tego porytego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikomu nie można ufać każdy klamie i jest nieszczery. Naprawdę mam ochotę czasem poobcinac te puste łby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie wiesz kiedy ktoś ci nóż w plecy wbije. Niby wszystko okey, cacy ,wszyscy się lubicie a nagle dowiaduje są się że jest całkiem na odwrót, albo znajdujesz w necie jakieś złośliwe komnetarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest tacy są właśnie ludzie dlatego ja się odciąłem od tego całego zgraju i mam ich w d***e. Zawsze byłem fair w stosunku do każdego, nawet osób dopiero co nowo poznanych a teraz już podchodzę do każdego z dystansem. Zazwyczaj większość ludzi to bufony zapatrzeni w czubek własnego nosa. Chamstwo, zazdrość, zawiść i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakimś dziwnym środowisku się obracacie. Całe szczęście że ja dobrałam sobie właściwych przyjaciół, a reszta jest jaka jest, ale życie to zawsze dżungla była, gdzie trzeba walczyć o przetrwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wam Polska nie pasuje to wypierdalać w podskokach a nie jojczyć i pluć na swój dom. Jedźcie w pizdu za granicę i zobaczcie jak tam słodko. Tylko mi tu kurwa nie wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam twoja opinię głęboko w d***e. Sam w*********j smieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja s*******ilem. i nie zaluje. Polska to oboz koncentracyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przydalaby się taką satyra na polactwo jak Charlie Hebdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To już ci nasz rodzimy Bareja nie wystarczy? Może to jego dawaj za przykład .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet Bareja jest za trudny dla nich, poza tym już nieaktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wiem co mówie
za granicą to samo, tylko oprócz polaków tam to dodatkowo lokalni wbiją nóż w plecy, po prostu ch/ujowe czasy, wyścig szczurów, walka o przetrwanie( chu/j wie na co i po co ), do celu po trupach, TAK JEST WSZĘDZIE, tylko bardziej zamaskowane zagranicą i nie takie bezpośrednie jak w Polsce, bo Polacy są bardzo bezpośredni, za granicą nas robią w chu/ja z uśmiechem na twarzy i nie widać tego aż tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
murzyni uciekają bo w PL nie ma socjalu, a oni wygodni i leniwi, może to Polske jednak ratuje, więc to pozytyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×