Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magdagość

Pomoc biednym

Polecane posty

Gość Magdagość

Witam Mam na imię Magda jestem sąsiadką pewnej rodziny która składa się z 6 dzieci i wychowuje je sama matka (ojciec wyjechał za granicę i słuch o nim zaginął). Ich matka jest bezrobotna i praktycznie nie ma żadnej pomocy od mopsu ani innych fundacji , nie przyznali nawet im pomocy w formie darów. Ja wraz z mężem pomagamy tej rodzinie lecz niestety nie jesteśmy milionerami i zarabiamy najniższą krajową . Dzieci chodzą do szkoły , doszły mnie słuchy ze są szykanowane przez rówieśników. Szukałam w internecie kto może im pomóc lecz wszystko finalnie się sprowadza do mopsu i koło się zamyka. Pisze do Was internauci abyście wskazali mi kierunek gdzie szukać pomocy dla tej rodziny, nie chodzi tu o pieniądze ale o to aby miały w co się ubrać i nie były głodne. proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie w mopsie to w kościele-wielodzietnej rodzinie chyba pomogą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdagość
w naszej miejscowości nie ma czegoś takiego i kościół nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie mają jakaś kasę z MOPS i funduszu alimentacyjnego , niemozliwe zeby opieka nie dała zasiłku , są przepisy które to nakazują , opieka też płaci za obiady w szkole , moze matka tych dzieci nie mówi prawdy. A wystapiła o alimenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kościoły są wszdzie może nie być przychodni, szkoły ale kościół jest wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdagość
chciałabym też kupić im telewizor ale niem wiem czy 50 calowy 3D nie będzie za mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówisz , ze nie maja na chleb a myslisz o telewizorze , dobrze się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście rodzinne otrzymują ale co to jest rodzinne przy 6 dzieciach gdzie trzeba jeszcze rachunki płacić , jeść a nie daj boże jak zachoruje , a wyprawka do szkoły to jest polska a nie ameryka że kościół wszystko daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tego nie pisałam , reklamy wyskakują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za bzdury?Takie sytuacje nie istnieją w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za sztuka zapisać nic****alnąć coś głupiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba się zwrócić do telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kościół jest bogaty niech pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda gość
Jakie sytuacje? takie że ludzie nie mają z czego żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciuchy sie kupuje w lumpeksie po 1 zł, a matka niech ruszy sie do pracy a nie tylko rodzi dziecko za dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdagość
no pewnie "nasz nowy dom" lub coś innego, może do komorowskiego napiszę , ja szukam pomocy dla nich a nie angażu do telewizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdagość
i dzieciakom przydałyby sie nowe smartfony, bo w szkole sie z nich smieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdagość
a rodzenie dzieci to jest jakiś problem , może nie przemyślała tego ale skoro już te dzieci są to nie są nic winne i nie jest rozwiązaniem oddać do adopcji domu dziecka. do pracy ? a dziećmi które są mniejsze kto się zajmie a no tak w końcu pójdzie do pracy i całą wypłatę odda niani :D ma ktoś jakiś racjonalny pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdagość
osobo która wypisujesz bzdury wpisując Magdagość , wstań od komputera i odejdź bo nie dorosłeś ?łaś do takiego tematu i najwidoczniej nie brakuje ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdagość
w ogóle wy wszystkie nie rozumiecie, że rodzenie jak najwiecej dzieci to obowiązek każdej Polki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chłop nie płaci to państwo z funduszu daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdagość
taa... daje , daje odmowę , ojciec nie płaci lata mijają i każdy ma głęboko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz tu jak ktoś pomoże, to raz czy dwa, a żyć trzeba. Ma założoną sprawę w sądzie o alimenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdagość
tak sprawa była , byłam świadkiem w sprawie, do sądu dotarły jakieś dokumenty z banku w holandi świadczące o tym że co miesiąc wysyła 600euro na adres domowy. lecz poczta nie chciała się wypowiedzieć na ten temat bo nikogo nie była z pieniedzmi a sąd skontaktował się z bankiem w celu potwierdzenia wiarygodności dokumentów . i sprawa się zakończyła. bez możliwości odwołania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdagość
szkoda że tylko mnie obchodzi los tych ludzi , tutaj tylko jakiś deb*l podszywa sie pod moją osobę i pisze głupoty. z dedykacją dla tej osoby "cwaniak w necie pi*da w necie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie chłopisko uciekł no bo jak nie może się przytulić do baby bo ta zaraz zachodzi w ciążę, ale te baby to wytrzymałe jak huj, nie do zajebania, 6 dzieci, litości. Także przekaż tej mamuśce, niech zwija rękawy i zapierdala, kiedy spłodziła taką gromadę dzieci, w łóżku myśli się też głową a nie tylko dupą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdagość
następny matołek się odezwał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>w ogóle wy wszystkie nie rozumiecie, że rodzenie jak najwiecej dzieci to obowiązek każdej Polki!<<< By miał kto pracować na emerytury Niemców i Brytoli :D :D :D. x Oczywiście zaraz po tym, jak ich za polskie pieniądze wykształcimy i o ich zdrowie zadbamy :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>widocznie chłopisko uciekł<<< >>>następny matołek się odezwał<<< Wcale nie taki matołek. Jest całkiem sporo przygłupich kobiet, które mają ochotę na gromadkę dzieci i wcale tego z mężem nie konsultują. Mało który chłop wytrzyma coś takiego :(. x Natomiast każda z tych "rodzicielek" uważa, że jej obowiązkiem jest rodzenie bez ograniczeń (zupełnie jak Ty :( ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze, ze mamy mało takich pustych bab co rodzą po tyle dzieci, bo by było nas więcej jak chińczyków, dopiero byśmy sobie z głodu chleb z ręki wydzierali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×