Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kardulaki

Pomysł na 30ste urodziny...??

Polecane posty

W tym roku skończę 30 lat...i z tej okazji chciałabym jakoś fajnie spędzić ten dzień rzadko obchodzę urodziny ale tym razem chciałabym to jakoś uczcić..co polecacie może macie jakieś fajne pomysły..?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może prostytutka orgia seks z nieznajomym seks z zawiązanymi oczami /rękami z nieznajomym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w swoje 30-ste ur. chciałabym przezyc jakąś niezykłą przygodę, wybrazam ja sobie w spa, taki weekendowy wypad za miasto... masazysci, sauna, kąpiele, odpoczynek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać ,że nie mam z kim ich obchodzić tzn nie mam żadnej bliskiej koleżanki ani kolegi wszystkie już mają swoje rodziny,a siedzieć z rodziną nie chce bo co to za urodziny ..Wypad za miasto ok ale samej trochę smutno ..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kardulaki Ty dalej sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooo wiesz, własnie dobrze ze jestes sama (akurat jesli chodzi o wypad oczywiście) mozesz sobie pozwolic na wiecej, duuuuzo więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze lec na imprezke do klubu i daj sie poniesc szalenstwu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może coś co będziesz długo wspominać? Lot motolotnią, skok ze spadochronu czy coś innego w ten deseń? A po mocnych wrażeniach spa lub jakiś relaksujacy zabieg u kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elinna1
Jeśli facet lubi zagadki, to dobrą opcją są escape roomy, powstaje tego teraz w kraju coraz więcej, więc myślę, że to fajny prezent. Ja w każdym razie bym się ucieszyła :) Różne opcje voucherów masz np. tutaj: http://houseescape.pl/voucher/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×