Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kardulaki

Zarejestrowani
 • Zawartość

  458
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. kardulaki

  Jak żyjecie z małej pensji??

  Ja mam 1300 samych rachunków
 2. kardulaki

  Jak żyjecie z małej pensji??

  To super ,że masz mieszkanko. Ja nie wezmę kredytu bo mam komorników,może kiedyś. Wynajem i tak mam tani w porównaniu do cen. Wiem że to głupie pytanie ale mogłabyś napisać na co wydajesz oprócz rachunków? Mniej więcej? Wyjeżdżasz na wakacje, kino czy imprezy?
 3. Zachowujesz się jak księżniczka, która musi wszystko mieć tak poprostu.. .Siedziałaś z dzieckiem w domu to logiczne ,że nie masz doświadczenia. Niestety coś za coś! Doceń to co masz syna ,partnera. Ciesz się , że ktokolwiek Cię zatrudnił bez doświadczenia w Twoim zawodzie. Mówiłaś, że Cię szefowa obrażała ,a myślisz , że inni mają super atmosferę w pracy ? Większość ludzi nie przepada za szefami czy kolegami z pracy ale dystansują się i zajmują pracą i mają resztę gdzieś. Poza tym jeszcze będziesz mieć dość pracy więc korzystaj z wolnego i ciesz się, że jedziesz na wycieczkę inni mogą o tym pomarzyć...
 4. Ale ja nie potrafię być z kimś kto mnie nie pociąga lub poprostu irytuje.. To będę sama przynajmniej będę wierna sobie.
 5. Nie szukam księcia wystarczyłaby żaba z charakterem poprostu czułam , że z tego nic nie będzie no nic na siłę więc mu dałam do zrozumienia żeby nie tracić czasu chyba uczciwie tak ? Może spotka kogoś kto go pokocha..
 6. Prawdziwej miłości nie zaszkodzi nawet małżeństwo...
 7. Właśnie siedzę u sąsiadki i pijemy ale wróżby odpuszczamy...byla z jednym Andrzejem kilka lat i źle na tym wyszła więc zdrówka za fajnych facetów jeśli tacy istnieją...?
 8. Tak wiedziałam ,że to nie to i widząc, że on chce się spotykać napisałam , że poznałam kogoś innego kto jest mi bliższy... No ja nigdy nie trafiłam na pantoflarza żeby koło mnie biegał:/
 9. No miałam nie nie uciekła, nie mój typ i zakończyłem znajomość po pierwszej kawie, a koleś zaczął mi robić wyrzuty ,że ja sobie casting robię .Najlepiej jakbym za niego wyszła po tej kawie gotowała i sprzątała.
 10. Hehehe dobre co..?ciekawe czy zaproszą nas na ślub..?
 11. kardulaki

  Jak żyjecie z małej pensji??

  To może biuro rachunkowe otworzysz?;)
 12. kardulaki

  Jak żyjecie z małej pensji??

  No tak to wygląda , że zjeżdżają na tydzień do Pl coś za coś. Taką pracę trzeba lubić bo to z czasem staje się stylem życia, a nie pracą:/. Znajomej mąż rozwozil towar w w jednym ze sklepów ( mazowieckie) i miał 4000 ,fakt ,że musiał o 3-4rano wstawać plus umowa o pracę, to może po Polsce szukaj?
 13. kardulaki

  Jak żyjecie z małej pensji??

  Masakra współczuję, to już lepiej jako kierowca w Pl z 4000 zł, a za granicę 6-7 tys zarobisz
×