Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kardulaki

Zarejestrowani
 • Zawartość

  782
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

22 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. No nie żartuj..??!! My wypiliśmy po setce żeby się odkazic ale nawet nie dotykaliśmy sie rękami no ale jak będziemy w czyimś mieszkaniu to pewnie do czegoś dojdzie..
 2. Tak on juz proponował ,że możemy gdzieś jechać,dzwonił dzisiaj ma przyjechać do mnie za tydzień . Też się baliśmy żeby się nie zarazić ale zaryzykowaliśmy ..
 3. Tzn niezupełnie do niego bo ja w tamtych okolicach pracuje i tam jest duży park i jest gdzie chodzić teraz kiedy wszystko pozamykane bo u mnie nie ma gdzie..
 4. Też tak myślałam nie znam faceta nie znam jego rejonu (bo pojechałam do jego miejsca zamieszkania tam tez pracuje więc trochę znam teren ale jednak kobieta pojechała do faceta:)) nie będzie o czym gadać to jak wyjdę? Co innego z baru wyjść tak,można coś pościemniac no ale zaryzykowałam . Wydawal sie mily i nie narzucający i też wolałby gdzieś posiedzieć no ale z drugiej strony czekać dwa miesiące żeby się spotkać ? Bo nie wiadomo kiedy skończy się epidemia..
 5. A ja z tym swoim pisze codziennie i to cały dzien prawie ..Teraz to tez temat o wirusie ale też cokolwiek co jedliśmy jak mija dzień jakoś tak się klei rozmowa chyba musi być odpowiednia osoba do pisania. Wcześniej z nikim aż tyle nie pisałam..
 6. Może coś w tym jest ,a ja ostatnio też przełożyłam z piątku na sobotę ale nie był obrażony. Z drugiej strony jesteśmy dorośli ile można pokazywać żeby się starał przecież albo ludzie lubią ze sobą przebywać albo nie. Takie oko za oko to nie wiem czy jest dobre..
 7. Ja też się ostatnio spotkałam i poszliśmy po takim lesie parku pochodzić posiedzieć bo nie ma gdzie teraz wszystko zamknięte..Po pisaniu można wyczuć kto to..
 8. Ale on wie,że ja się nudzę ,a zwłaszcza teraz kiedy nie można nigdzie wychodzić, to co mam powiedzieć, że nie mogę bo co? To taka dziecinada. Teraz też w sumie niebezpieczne się z kimś spotykać i nie ma gdzie totalnie wyjść lipny czas na poznawanie ludzi..
 9. Nie wiem, nie proponował więc ja też nie będę.
 10. Z drugiej strony moglibyśmy się jutro spotkać, a nie za tydzień..
 11. Napisał tylko czy możemy przełożyć bo źle się czuje i nie jest to kac. I cieszył się, że nie jestem zła, że za tydzień się zobaczymy na 100%. To on pierwszy pisze co rano potem cały dzień też piszemy. Po ostatnim spotkaniu też on pytał czy chce się jeszcze spotkać bo on chce. Zresztą nie wiem co tam wypadło nie jesteśmy w związku więc nie będę robić scen czy nalegać, napisałam ,że spoko.
 12. Zapewnia ,żebym nie pomyślała , że nie chce poprostu źle się czuje.
 13. Ja ostatnio poznałam spotkaliśmy się raz tydzień temu,piszemy codziennie i dzisiaj mieliśmy się spotkać ale napisał, ze źle się czuję,że za tydzień napewno się spotkamy,a wczoraj byl u kolegi więc pewnie imprez gruba,jednak twierdzi ,ze ti noe kac. Ja się czuje olana wolał kolegę ode mnie..
 14. A jak odmawiają ludziom chorym na raka terapii bo nie rokuje i go nie stać to Cię nie przeraża?? Jak dzieci w Afryce umierają z głodu to Cię nie przeraża?? W XXI wieku umierać z głodu skoro inni wyrzucają jedzenie? Byliśmy przyzwyczajeni do dobrobytu, a w innych krajach gdzie są wojny ludzie mają piekło całe życie, taka prawda...
×