Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kardulaki

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1268
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

57 Excellent

O kardulaki

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. kardulaki

  kręci was zazdrość u faceta?

  Nie był....ja o niego byłam
 2. kardulaki

  Nikt nie potrafi mnie pokochać

  Acha czyli ludzie, którzy zakładają rodziny budują razem domu itp są wyrachowani a autorka ma się zadowalać ochłapami i czekać całą młodość na co?
 3. kardulaki

  Nikt nie potrafi mnie pokochać

  Jakie carpe diem skoro dziewczyna chce kogoś na poważnie żeby w przyszłości z kimś zamieszkać to jakie carpe diem? Przecież kobiety z czasem się zako...ą więc ma racje,że zapytała i nie marnowała czasu...
 4. kardulaki

  Nikt nie potrafi mnie pokochać

  Ja mam to samo jesteśmy jakieś wybrakowane ale nie mamy farta do fajnych facetów:(
 5. Dobrze,że chociaż czytasz gdzie ktoś mieszka do mnie pisali a potem ale Ty daleko mieszkasz szkoda ,że nie mieszkasz bliżej byśmy się poznali...głupki to po co piszą i marnują czas. Widzisz ja widzę ,że większość szuka tylko seksu ,na 100 osób może jedna normalna. Portale randkowe to nie supermarket,że wejdziesz i w pięć minut wybierzesz towar. Chyba bardziej opłaca się szukać kogoś na fejsie na lokalnych grupach spotted itp.
 6. kardulaki

  kręci was zazdrość u faceta?

  O mnie nikt nigdy nie był zazdrosny nie znam tego uczucia
 7. kardulaki

  Chyba zwariowałam

  Zawsze jest taka możliwość ja mam tak za każdym razem pisze się super a jak mnie zobaczą na żywo to się wycofują tylko ,ze ja jestem przy kości..cóż takie życie mają do tego prawo. Nie przedłużaj szkoda czasu spotkaj się jak najszybciej może nie będzie tak źle..Widział jakieś Twoje zdjęcia?
 8. kardulaki

  Facet i jego przyjaciółka

  Daj sobie z nim spokój....kiedyś będzie jej się zwierzał z waszych problemów nie będzie Ci to przeszkadzać?
 9. kardulaki

  Cieszycie się że zima przyszła?

  Nieee nie mam kurtki zimowej i nie mam pięniedzy wypłata w lutym bo byłam bez pracy...
 10. Czyli generalnie zrobiłaś to z miłości poświęciłaś wszystko dla męża.A mówiłaś mu jak się czujesz? Dzieci jak pójdą do szkoły to będą mieć znajomych. Wioska wiosce nie równa ja też jak wracam do rodziców to po paru dniach mam dość tej ciszy ale u nas są sąsiedzi i przychodzą kiedy dusza zapragnie zero prywatności to mnie do szału doprowadza..
 11. kardulaki

  Dzień dobry. Jak Wam się spało?

  Ja od 1 nie śpię...
 12. kardulaki

  Facet bez rozwodu

  Autorko jak sytuacja? Jesteście razem?
 13. Po co się na to zgodziłaś? Przecież to nie było od tak tylko wcześniej musieliście to planować? Może jest jakaś lokalna grupa na fb i tam poznasz nowych znajomych? Pracujesz? Może jak zaczniesz pracować to będziesz mieć dość ludzi i będziesz marzyć o powrocie do domu..Wydaje mi się,że problem był wcześniej i nie mieliście wspólnych zainteresowań jak spędzać czas przecież do miasta można dojechać coś porobić odwiedzić kogoś.Czy żyjąc w mieście korzystałaś z rozgrywek często czy raczej prowadziłaś spokojny tryb życia ? Dzieci nie mają znajomych ze szkoły?
 14. Tak powinna być chemia ale przysłowiowa między ludźmi I na początku związku nie powinni z łóżka wychodzić a nie myśleć co znajomi powiedzą..
 15. To pokaż mu ostatni raz, że potrafisz dla dobra ogółu odpuścić zrób kolację i po miłym wieczorze i super seksie powiedz,że doceniasz to co robisz ale Ty też potrzebujesz czasami pomocy i zrozumienia. Jeśli po tym się nie poprawi to jest poprostu narcyzem a życie z narcyzem to męczarnia niestety poza tym kasa to władza...
×