Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powiedzcie co sądzicie o tym Braunie czyli kandydacie na prezydenta RP?

Polecane posty

Gość gość

Niezły katotalib co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już dawno, przestałem się kierować jakimikolwiek oporami, niechęciom względem ludzi wierzących w polityce. Jeżeli mam wybór pomiędzy szkodnikiem, zdrajcą i ateistą jak ja i przyzwoitym człowiekiem, mądrym i patriotą i katolikiem, to wybieram tego drugiego. Braun przyzwoity człowiek, ale trochę naiwny, narwany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Braun to karykatura człowieka mądrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naiwny, mało inteligentny, wypowiada się jak jakis uczniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie obejrzyj jego filmy, tam wypowiada się inteligentnie i bardzo trafnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie masz inne pojęcie o inteligencji niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mhm a jego yntelygencja ujawnia się zwłaszcza wtedy gdy mówi o intronizacji Jezusa na króla Polski, przy czym mówi to w tak groteskowy i karykaturalny sposób że żal mi důpe ściska:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Na 1050-lecie chrztu polski 1050 katolickich szkół i strzelnic w 1050 parafiach w Polsce'' ,,Jeśli nie wymodlimy sobie zawczasu króla, to weźmie nas za mordę niedługo zwykła hunta.'' ,,Wiara święta katolicka, nie byle jaka. Rodzina normalna. Nie bójmy się słowa normalność.'' ,,Czas na powrót do normalności – wedle programu: KOŚCIÓŁ – SZKOŁA –STRZELNICA (koniecznie z zachowaniem tej właśnie hierarchii spraw).'' ,,Jestem monarchistą i uważam, że tylko podniesienie Korony Polskiej otworzy przed nami na powrót szeroką perspektywę dziejową.'' ,,Myli się, kto sądzi, że można i należy sprawy polskie prowadzić „po świecku”, bez zawierzenia Boskiej pomocy, bez modlitwy różańcowej po prostu.'' no, bardzo mądrze się wypowiada :) a najlepsze są jego opinie na temat podatków, zusu, ekonomi... gorzej niż mój dziesięcioletni syn. facet nie wie o czym mówi. słownictwo prościutkie i ubogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, i tutaj hit: ,,Ale jest dobra wiadomość: w sprawie polskiej możemy wciąz liczyć na odsiecz dwóch „Błękitnych Armii”. Ta pierwsza, to Polacy poza granicami – na Zachodzie i na Wschodzie. Ta druga, to Polacy na tamtym świecie – nasi Święci i Błogosławieni, którzy wszak zawsze gotowi są orędować za nami.''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×