Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolgro1978

Pozew o rozwód opłata

Polecane posty

Gość Jolgro1978

Składałam do sądu komplet dokumentów i pozew rozwodowy bez orzekania o winie. Do tego wnosiłam o zwolnienie z opłaty. Dostałam pismo z sądu, że mam wpłacić opłatę czyli mój wniosek odrzucono. Nie miałam tyle pieniędzy. Teraz mam odłożone pieniądze ale muszę chyba składać wszystko od nowa. Nie mam pieniędzy na prawników. Czy ktoś się orientuje jak to zrobić? Jak pojadę do sądu to zwrócą mi te dokumenty które składałam czy muszę wszystko od nowa załatwiać? Tam były odpisy aktów urodzenia dzieci, odpis aktu małżeństwa zaświadczenia od lekarzy, pit i inne dokumenty. Pozew przepiszę i pozmieniam daty ale zależy mi na tamtych dokumentach. Jeżeli ktoś wie jak to wszystko przeprowadzić to bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powieś się najlepiej pazerna suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki powód rozwodu? nie zaspokajał Twoich potrzeb ten teges?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie,zachowajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolgro1978
Bił mnie, nie chciał żebym wychodziła z domu ani pracowała a pieniędzy nie dawał. Wiem, że powinnam wnioskować o rozwód z jego winy ale nie mam siły na wojnę po sądach. Proszę o odpowiedź osoby, które mają na prawdę jakąś wiedzę w temacie. Złośliwości i głupawe komentarze sobie darujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bujaj broche tępa dzido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, bił cie swoją pałką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolgro1978
Nie bił mnie pałką tylko swoim konarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poproś o zwrot dokumentów, ja przy innej zupełnie sprawie sądowej na etapie składania zaznaczylam, że po sprawie proszę o zwrot dokumentów i odebrałam. Ty w Twojej sytuacji wystap na piśmie o zwrot, oddadzą na pewno. Ewentualnie możesz się zorientować czy możesz donieść tylko nowy wniosek i opłacić i pójdą od nich papiery. Kwestia rozmowy. I dziwię się, że nie wystapisz o winę męża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw zadzwoń do sądu i sprawdź czy twój wniosek o zwolnienie cię z opłat został w ogóle rozpatrzony. Być może wysłano do ciebie takie zawiadomienie standardowo. Jeśli sąd by odrzucił twój wniosek dostałabyś taką informację bo to decyzja sędziego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzwoń do sądu ostatecznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×