Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facet co się rozczarował

Poznałem fajną dziewczynę która wróciła z Niemiec ale niestety muszę zrezygnować

Polecane posty

Gość facet co się rozczarował

Wyobraźcie sobie fajną laseczkę 28 lat. Przez ostatnie 3 lata siedziała w Kolonii dokąd wywaliła zaraz po studiach. Dziewczyna ladna, wykształcona, obcykana, zna języki (niemiecki, angielski i trochę francuski), gustownie się ubiera, słowem - w sam raz dla mnie. Zacząłem z nią kręcić i początkowo fajnie się zapowiadało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co się rozczarował
Wiadomo, że para zmierza ku związkowi to nieuchronnie pojawią się pytania o przeszłość. Z kim się wcześniej było, kto ilu miał partnerów, itd. Szczęka mi opadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewica ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co się rozczarował
Nie myślcie sobie, że była jakąś dzifką co obrabiała kolby. Nie pracowała też w żadnym burdelu. Gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co się rozczarował
Okazuje się, że była związana z jakimś Ima/dem. Jak usłyszałem imię Im/ad to wprost pytam czy to jakiś cia/paty isla/much.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na bank dziewica teraz dziewic nikt nie chce no chyba ze ma 14 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co się rozczarował
Wywaliła na mnie oczy i mówi, że nie isla/much tylko muzułmanin, że trzeba być tolerancyjnym i otwartym na inne kultury i zaczyna mi opowiadać o rodzinie tego Imada, że zaprzyjaźniła się z jego siostrą Farihą (moge pomylić bo piszę z pamięci) i jeszcze z jakąś tam Lamiją, o ja pierdziu jak zaczęła wymieniać ile on ma tych sióstr i braci to cała drużyna piłkarska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez s/p/i/e/r/d/a/l/a/j rasistowki onanisto... just to widze jak jakakolwiek dziewczyna na ciebie kiedykolwiek spojrzala, nie mowic juz o zwiazku... w/y/p/i/e/r/d/a/l/a/j z tymi swoimi debilmymi teoriami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co się rozczarował
Żarty żartami, śmiechy śmiechami, ale ja swój honor mam i nie zamierzam wkładać tam gdzie wcześniej wkładał jakiś kozojepca :O Sorry dziewczyno, miło bylo poznać ale trzeba się szanować. Ja to pisze najzupełneij poważnie. Nie ma szans bym kiedykolwiek związał się z jakąś laską dającą się obrabiać ciap/atemu. Sorry muszą być jakieś granice upodlenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrezygnowales bo byla z ciapatym a gdyby byla z bolkiem spod monopolowego to bys ją wziął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma szans bym kiedykolwiek związał się z jakąś laską dającą się obrabiać ciap/atemu. Sorry muszą być jakieś granice upodlenia. x wzorowa postawa pozdro dla autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co się rozczarował
@ gość dziś zrezygnowales bo byla z ciapatym a gdyby byla z bolkiem spod monopolowego to bys ją wziął? x Tak. Bolek spod monopolowego nie posuwa kozy a islamuchy owszem posuwają. U nich to niemal sport narodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kato dziś facet co się rozczarował dziś Ten post powinien zostać wydrukowany i oprawiony w złotą ramkę. x jako przestroga dla wszystkich KOBIET!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DLA wszystkich kobiet ? a co kazda daje ? JA nie daje ciapatym , nie dalam żadnemu jeszcze facetowi a ciapatemu to bym w zyciu nie dala za skarby swiata jestem czysciutka jak łza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj autorze, zeby taka, w która jakiś kozojebca wcześniej wkładał , na ciebie spojrzała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka co się oddaje muzułom nie jest warta splunięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak ma niego nie spojrzy :P a to co autor sobie myśli to c***j ja obchodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli sobie wyznawali przeszlosc to znaczy ze spojrzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co się rozczarował
Jeżeli Jola z Kolonii to czyta to pozdrawiam 🖐️)) Wracaj do swojego Imada czy jak mu tam... (kojarzy mi się z imadłem :D :D :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co się rozczarował
Chyba nie czytała bo przysłała mi kolejną wiadomość :D Trochę mi jej nawet szkoda, wiecie? W sumie fajna laseczka i aż szkoda, że skalała ciało kozojepcą. Mało było białych? Niemców też nienawidzę ale przynajmniej są czyści i nie piertolą się z kozami. Mam prośbę. Podpowiedzcie mi jak spławić dziewczynę ale bez zadawania jej bólu. Mógłbym jej wygarnąć o tym kozojepcy ale jak już napisałem na początki zwyczajnie szkoda mi laski. Początek między nami zapowiadał się fajnie więc ze wględu na miłe wspomnienie chcę oszczędzić jej upokorzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na twoim miejscu powiedziałabym prawdę. Szczerze, nie rozumiem twojego podejścia, skończone z tym facetem, co najwyżej możesz sie jej kazać przebadać, ale biały *****cz ja prędzej by czymś zaraził. Wbrew pozorom oni sa bardzo czyści, a przynajmniej tak o sobie mowia. Sama nie wyszłabym z zadnym z islamu ani czarnym ani zadnym nie białym, ale nie oceniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"słowem - w sam raz dla mnie" Niestety jesteś typowym przedstawicielem bloku wschodniego i nie w ciapatym jest problem tylko w tobie, ponieważ twój horyzont zawęża myślenie z czasów żelaznej kurtyny. Rusz doope do troche innego świata, bzyknij kilka przedstawicielek innej nacji wtedy się przekonasz co jest w sam raz dla ciebie i do czego ty sam się nadajesz. Świat nie kończy się na polskim grajdołku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co się rozczarował
19:16 Bzykałem raz Chinkę więc mam nie pisz mi o innych nacjach. Islamchy nie tknął bym nawet kijem, błeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie Twoja postawa nie dziwi. Na ero byl taki temat "Czy zaakceoptowalibyscie dziewczyne po ciapatym". Prawie 100% bylo na NIE. Wpisujesz sie w ten trend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu jest ten temat: http://f.kafeteria.pl/temat/f8/pytanie-do-mezczyzn-czy-potrafilibyscie-zaakceptowac-kobiete-po-ciapatym-p_6661482/6 Prawie wszystkie odpowiedzi negatywne poza jednym rogaczem co roocha po ciapatym i poza jedna kurfa co puscila sie z ciapatym. Cala reszta jest na NIE! Autorze, gratuluje! Twoj przyklad pokazuje, ze polscy mezczyzni nie toleruja kobiet po ciapatych i to jest fakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wedrowny
też roochałem po ciapatym i po czarnym i nie widziałem problemu bo.......chciałem zaroochać:-D i to nie były jakieś pasztety ale niezłe laski, jedna nimfo a więc musiałem się osstro postarać:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wojnie żaden polak nie chciał roochac po niemcu, zesłania, wywózki,ucieczki, roboty w innych krajach, wszystko to powodowało ze młode polskie dziewczyny wiązały się z obcokrajowcami lub zwyczajnie były przez nich gwałcone. Polak to by nie chciała po nikim roochac tylko ciekawe skąd się te zdrady biorą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co się rozczarował
Co innego niechciany gwałt a co innego chciane nadstawienie doopy ciapatemu kootasowi. U nas chłopaki za młodu się onanizują a u ciapatych walą w obsrane doopska kozy. Potem takiego kootasa po kozie wkłada kobiecie :O TFU! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą, popieram autora,nie dałabym się dotknąć ciapatemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×