Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mariolkrk35

Pożyczka bez BIK

Polecane posty

Gość mariolkrk35

Czy to prawda, że portal szybkigrosz.pl udziela pożyczek prywatnych i nie sprawdzają BIK??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego, co słyszałam, to nie jest prawda. Naciągną cię tylko na opłatę wstępną, za rozpatrzenie wniosku. No chyba, że mylę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erer66
No u mnie to się bez pożyczek nie obyło w życiu. Ciągle na coś biorę kasę. Ostatnio to dobrze mi się oferty wyszukuje przez witrynę www.pozyczkaportal.pl . Jest tu prezentacja chwilówek u różnych firm, są artykuły na temat trendów na rynku chwilówek, są porady. Warto poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja brałam na szybkigrosz dostalam 2 tyś mimo ze mam nieczysty bik więc chyba faktycznie nie zwracają na to większej uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wiele możliwości wzięcia szybkiego kredytu gotówkowego. Polecam 100% online: katarzynaagata.oferty-kredytowe.pl/d/ada.php?IDDistributor=6589&ido=203&group=20&size=null. Bez zbędnych formalności, do odbioru 200 zł za zaproszenie znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypiertalac z tym spamem lichwiarze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>do odbioru 200 zł za zaproszenie znajomych.<<< Płacicie dwie stówy za nagonienie jelenia ? ? ? Wy go chyba planujecie nie tylko ze skóry obedrzeć, ale jeszcze na pasztety przerobić :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szybkigrosz nie sprawdza bik ponieważ pozyczki udzielane są od prywatnych inwestorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×