Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Durex

Prezerwatywy z allegro, warto ?

Polecane posty

Gość Durex

Chciałbym wiedzieć czy ktoś kupował może na aukcjach 100szt. prezerwatyw. np. http://allegro.pl/prezerwatywy-durex-elite-pakiet-100-szt-48-zl-i1460868498.html czy to bezpieczna forma, czy nie? Zależy mi na dobrym zabezpieczeniu a skoro można kupić je taniej to czemu nie. Jestem w stałym związku, uprawiamy świadomy seks, chcemy sie zabezpieczać, nie stosując terapii hormonalnej. Prosze o konkretne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Durex
potrzebuję większej ilości gumek, bo dla lepszego zabezpieczenia zakładam po 4-5 na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelala
jesli zalozysz wiecej gumek niz jedna, zwiekszysz tarcie pomi9edzy nimi i na pewno ci peknie. nie lepiej kupic w aptece??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Durex
Podszywom dziękuje za zainteresowanie. Moge zakładać nawet po 7 a Tobie nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Durex
ewelala to był podszyw. Ja chce po prostu kupić je taniej w aptece płaci się po 8zł za 3szt. a tu mam 100szt za 48zł pytam czy warto czy moga być uszkodzone na przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfffffffffffffffrrrrrrr
warto, skoro wychodzi taniej to czemu nie, pewnie często uprawiacie seks a koszt gumek w aptekach/sklepach to rozbój w biały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkdka
czy te prezerwatywy sa z chin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Durex
gfffffffffffffffrrrrrrr przywracasz mi wiare w człowieka na tym forum :P o to dokładnie chodzi a boje się że coś może być nie tak skoro różnica jest tak duża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfffffffffffffffrrrrrrr
na pewno nie są uszkodzone, pewnie ktoś ma dostęp do gumek 'prosto od producenta' i sprzedaje je taniej niż apteki a z zyskiem dla siebie, w końcu ile moze kosztować wyprodukowanie gumki w masowej produkcji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvdvdfv
ciekawe jak z gwarancją kazda pezerwatywa ma termin wznosci , a i gdzie były przechowywane tez istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyracz nr 1
slyszalas o dziurawych gumkach z ebaya good luck :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nawet dobry pomysł
taka duża paczka. To pewnie podszyw, ale napiszę, że zakłada się jedną, a nie kilka bo kilka trze się o siebie i wzrasta ryzyko pęknięcia. W jedną jak usunie się powietrze to można wlać bardzo dużo, więc nic się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfffffffffffffffrrrrrrr
gadanie, na allegro nie sprzedaja przeterminowanych prezerwatyw :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelala
w gruncie rzeczy, gdy weszlam w ten link, to sama zaczelam sie zastanawiac.... mega tanio. heh. ale nigsy sie nie spotkalam z zadna opinia na temat kupowania gumek na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Durex
No tak, ale mogą też byc to gumki które nie przeszły kontroli jakości a co za tym idzie nie ma pewności że nie są uszkodzone. Kupował je ktoś może? I ma pewność że są dobrej jakości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfffffffffffffffrrrrrrr
no to moze niech twoja dziewczyna pobierze miesiąc tabletki anty i wypróbujecie te gumki???? wg mnie z nimi jest wszystko w porządku, kup taką w sklepie i te z allegro i porównaj, jak mam wszystkie stemple io wgle to są to oryginalne prezerwatywy i patrz na opinie sprzedajacego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkhjjhdh
malo zboczencow albo poj..ow na alegro nikt nie kontroluje co ci wysylaja jezeli chcesz przyoszczedzic 2zl a potem miec bachora to spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammmmi
ja kupiłem 40 sztuk z allegro różne rodzaje i używam bez obaw to są takie same prezerwatywy jak w aptece czy sklepie tylko kupują je w hurtowych ilościach i opakowaniu jednym zbiorczym np 200 szt w kartonowym opak dlatego tak tanio nie masz w opakowaniu z banderolą pakowane po 3 szt tak jak w sklepie tylko osobno dostajesz obawiałem się własnie naruszenia opakowania ale przyszły ok używam już 5 miechów i bez wpadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby wszystko jest ok.
LICYTUJESZ 100 szt w cenie 48 zł - najcieńsze prezerwatywy z dostępnych modeli Durexa - - zakończona zbiorniczkiem- - powlekane środkiem nawilżającym - - wykonana z gumy lateksowej - - testowane elektronicznie - - data ważności 2014/2015 - - znak CE, jakość ISO 4074 -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Durex
Gdybyśmy chcieli stosować tabletki to nie potrzebowalibyśmy prezerwatyw. Dlatego tego testu nie możemy wykonać. W sumie można zaryzykować, kupić i porównać tym bardziej że można je też na sztuki kupić za 1zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfffffffffffffffrrrrrrr
jak wolisz, na sztuki bedzie taniej niz w aptece ale i tak drożej niz setaw, to zamów 5 sztuk i zobacz, co za pytanie, to forum kobiece, jak tu się trafi facet to rzadkosć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrry
Wszystko co kupujesz w większych ilościach jest tańsze za sztukę. To normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Durex
W sumie jak kupuje sie gumki do automatów po pre groszy to może faktycznie nie ma tutaj haczyka i to sie opłaca po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfffffffffffffffrrrrrrr
no wlaśnie, więcej=taniej, nawet w aptece jak kupujesz większe opakowanie leku/witamin to oszczędzaszs kilkanaście złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Durex
Odchodzą koszty pakowania i druku ulotki do każdej małej paczki po 3 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfffffffffffffffrrrrrrr
no ale popatrz, w każdej aukcji masz zdjęcia towaru i wgle, z datą i wszystkim, jak sprzedajacy ma 50tyś pozytywów to wątpisz w jakość produktu???? jak pęknie to są tabletki 'po' które mozna wziaść do 72h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Durex
Wiemy to wszystko. Już mieliśmy sytuacje z pękniętą gumką. Wizyta u ginekologa tabletki i po strachu. Nie boję się, że pękną ale że mogą być po terminie, podróbki lub uszkodzone i odrzucone przez testerów jakości. Komentarze pozytywne sprawdziłem i wiem że jest ok. Ale konsekwencje używania wychodzą po jakimś czasie a komentarz wystawia sie raczej maks po paru tygodniach od zakupu. A wpaść nie trzeba za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orangeorange
ja kupowalam i kupuje na allegro, nie narzekam,takie same jak ze sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Wacek..
Ja bzykam moja kobiete 4 razy dziennie w jednej gumce, zdejmujemy je myjemy i suszysmy. Jest tanio, wygodnie i pewnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×