Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Durex

Prezerwatywy z allegro, warto ?

Polecane posty

Gość Durex
..Wacek.. to idź teraz zrób to pranie gumek i nie przeszkadzaj jak dorośli rozmawiają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Wacek..
My ze swoja dodjelismy meska decyzje, kupujemy!!! big Pack workow na smieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ..Wacek..
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamawiam gumki na allegro, nie akurat te ale też durexy tanio, już od dawna używamy i jest ok, data ważności się zgadzała, przebite nie były ( przecież widać po opakowaniu ), kupuje na aukcji gdzie jest prezerwatywa za 1zł i kupujesz ile chcesz a ponad 30szt to wysyłka gratis więc tak zawsze biorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Durex
MałaBlondynka a możesz podać link do Twojego sprzedawcy na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno warto
W aptekach chcą oskubać człowieka. Kto to widział, żeby takie ceny robić. Całe szczęście, że w internecie można kupić za normalną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vichaa
Moj facet je zamawia i są w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Durex
Dzięki wszystkim za rady chyba sie zdecyduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgvvkklknjl
a ja czytałam artykuły na temat takich gumek są produkowane w chinach i nie mają nic wspólnego z tymi co można kupić w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hgvvkklknjl
weź przestań... te są firmowe i są w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgvvkklknjl
czytałam właśnie o podróbkach durexów i unimilów sama chętnie zainwestowałabym w takie ale jakoś boję się wpadki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulezanka;)
moja kolezanka zamawiala te gumki.. nie trafila nigdy na jakas 'uszkodzona' ani nigdy im nie pekly jedynie wspominala ze sa troche mniejsze od tych sprzedawanych w aptekach..dokladniej musialabym o roznice wypytac jej faceta ale gosciu niesmialy jest wiec nie probowalam jego podpytac;) ja kupuje durexy w takiej wiekszej paczce tam jest 12 sztuk i wychodzi taniej niz za te pakowane po 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hgvvkklknjl
W 2009 roku zamknęli tę fabrykę podróbek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhdsjahkna
Warto! My z chlopakiem juz od dwoch lat kupujemy te gumki na allegro. Mysle, ze warto bo: tanio, masz mozliwosc wybrac sobie w jednej przesylce dowolna ilosc roznych rodzajów gum...no i najwazniejsze nigdy nas nie zawiodly, kiedys kiedys sprobowalismy prezerwatyw unimil to za pierwszym podejsciem pękła, a te durexa wytrzymuja wiele... ;) To moj sprzedawca, jesli chcialabys sprawdzonego: wzk5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sa gumki rozdawane za
darmo za granica w szpitalach ;) SA OK. juz od 2 lat kupujemy z mezem na Allegro. Na tabsy jestem uczulona. Sa identyczne jak durex z pudelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgvvkklknjl
tak zamknęli wszytskie firmy podrabiające gumki w chinach?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgvvkklknjl
czytałam na ten temat w sieci miesiąc temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Wacek..
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z chłopakiem kupowaliśmy,nawet chyba na podanej aukcji (ten sam sprzedawca,ta sama cena,tyle samo sztuk ) i od 4 miesięcy nie było żadnej wpadki,żadnej pękniętej itp...raz mieliśmy sytuację,że gdy założył gumkę ja ją drasnęłam paznokciami,a że nie chcieliśmy ryzykować to wzięliśmy nową,jedna sztuka w tą czy w tą,jak przecież jeszcze 100 leży w szafce,ale mój chłopak znalazł sobie dość nietypową zabawę z tą zdjętą gumką i zaczął ją rozciągać,bawić się nią itp...i powiem Ci,ze wytrzymała wszystko,aż z ciekawości nalałam do niej wody żeby zobaczyć czy się przedziurawiła...a przecież rozciągał ją gdzieś na szerokość swoich ramion,zawijał,strzelał z niej i wgl takie tam głupoty...tak,wiem,głupie,ale on czasem ma takie odpały ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwdewdr
ja kupuje zawsze durexy u jednego sprzedawcy bo wiem że są dobre i nam ani razu nie pękł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edfr
wypowie sie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinek122
jakie podróby? Ale brednie. Po prostu kupowane w hurtowniach- które zaopatrują automaty z gumkami. Jeżeli ktos ma wejścia na zachodzie - kupi jeszcze taniej. Przykładowe ceny: http://www.pjpvending.com/upload/1cennik.pdf http://www.pjpvending.com/index.php5? No i jeszcze jeden przykladowy link: http://www.tanieprezerwatywy.com.pl/index.php?main_page=product_info&cPath=1&products_id=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka06
Ja juz zluzylam 60 sztuk durex i nic sie z nimi nie dzieje sa zajrbiste to ze kupowane na allegro to tylko zysk dla nas nie przeplaca sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUREX allegro prezerwatywy
UWAGA! 99% z Durex-ów z allegro to PODRÓBY z Chin ! Nie wiadomo z czego są zrobione i jakim świństwem posmarowane Najpewniejszym źródłem zakupu gumek są markety i tyle w tym temacie Hipermarkety współpracują z przedstawicielami firm /marek a nie z kowalskim z allegro Z aptekami bywa rożnie Ci co sprzedają na all wciskają wam szajs a wy się cieszycie ze zaoszczędziliście kilka zł i załapiecie jakiegoś syfa od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUREX allegro prezerwatywy
Do olinek122 Człowieku co ty za brednie piszesz Może sam ten chłam sprzedajesz Hurtownie tez maja podróby i tak się biznes toczy Mam kilkuletnie doświadczenie w imporcie i wiem co w trawie piszczy Nie polecam zakupów Durexów na internecie Tak samo Żelu Durex play to tez podróbki Ci ludzie sprzedali by wam cyjanek by tylko na was zarobić Zrozumcie to w końcu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super ogier
Lubię młode kobiety na seks facet 35 lat. Czy znajdzie się chętna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwetta2
Zdecydowanie odradzam. Ja kupuję ze sprawdzonego miejsca. Najczęściej tutaj http://zmyslowo.com/ i nie mieliśmy z partnerem żadnej niechcianej przygody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×