Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

problem z erekcją

Polecane posty

Gość gość

jestem 30 letnim facetem, od pewnego czasu mam problemy z erekcją, pojawia się rzadko i słabo, są problemy z pełnym wzwodem. Kurcze, nie piję za dużo, nie palę, nie jestem zapasiony i takie problemy w takim wieku. Strasznie siada mi samoocena. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lekarza się wybierz. Mogą to być problemy na podłożu psychicznym albo zdrowotnym. Ciężko określić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaszłyś
za dużo grzmocisz kapucyna to i potem nie staje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zdecydowałem się na IQman i moim zdaniem to jeden z najlepszych sposóbów na poprawienie potencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie jestes homosexualitsą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z podobnym problemem poradziłem sobie biorąc tabletki.Dobrze sprawdzają się tabletki IQMAN.Co ważne tabletki są bez żadnych chemicznych wspomagaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, sam też miałem problem z erekcją i uważam, ze w takim przypadku zastosowanie iqman wystarczy. W każdym razie mi te tabletki pomogły i to bardzo. w powrocie do normalności pod tym względem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałem Iqman i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udąło mi się uzyskac. Znów mogę cieszyć się z seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja akurat jestem bardzo zadowolony z efektów jakie mi dało zastosowanie iqman. Obecnie nie mam już żadnych, najmniejszych problemów z erekcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zdecydopwałem sie na zastosowanie IQman i jestem bardzo zadowolony, bo od tego czasu nie mam najmniejszych problemów z potencją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zdecydopwałem sie na zastosowanie IQman i jestem bardzo zadowolony, bo od tego czasu nie mam najmniejszych problemów z potencją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może faktycznie czegoś ci brakuje, kiedy u mnie pojawiły się problemy z erekcją to po pierwsze pogadałem z partnerką, bo z problemami zawsze lepiej mierzyć się w dwójkę, a potem zaczeliśmy szukać co może być przyczyną. internet to jednak skarbnica wiedzy! Wybraliśmy dla mnie preparat Penistim, bo jego skład był najwłaściwszy. Biorę go codziennie i po tygodniu poczułem różnicę, po miesiącu wszystko wróciło do normy ale Penistim biorę nadal żeby problemy nie wróciły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dzień dzisiejszy, patrząc na cenę skuteczność, fakt, ze środek jest oparty na naturalnych składnikach to polecam IQman. Sam go brałem i jest wart swojej ceny, a tak jak pisałem, na Allegro masz teraz promocję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zastosowałem iqman jak miałem problemy z erekcją i obecnie nie mam pod tym względem najmniejszych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem IQman to obecnie jeden z najlepszych środków wspomagających potencje, u mnie naprawdę było z tym bardzo źle, a teraz, jakbym, pod tym względem znów miał 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli idzie o wzmocnienie potencj i porawienie jakości stosunku, co pewnie interesuje ciebie jak i Twoja partnerkę, to również uważam, że IQman jest opcja którą bardzo poważnie powinieneś rozważyć, ja swoj zestaw kupiłem w promocyjnej cenie na Allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też jak najbardziej pomógł środek IQMAN i uważam, ze jest to faktycznie jeden z lepszych środków wspomagających potencje jaki teraz można kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Erekcję można wspomóc stosując dobrei bezpieczne tabletki.Ja stosowałem IQMAN i w moim przypadku te tabletki zadziałały rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkowsa
właśnie przez takie nastawienie oraz coraz częstsze zastanawianie się nad ty, wszystkim ten problem będzie się pogłębiał. serio, wiem bo to samo ma wielu facetów, tak ja też. ja nawet o mało nie rozwaliłem swojego małzeństwa. weź sobie coś na poprawę erekcji, ja brałem kilka razy maxon active, wróciła pewnosć siebie, było ok, dorzuciłem więcej aktywności fizycznej i mam spokój bo jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu chyba komus mocno placa za reklame :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowąłam iqman gdy miałem problemy z erekcją, środek okazał się bardzo skuteczny, a od czasu gdy go zacząłem brać to problemy znikły, teraz mogę się kochac bez obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zdecydowałem się na zakup IQman - konkretnie wybrałem tę opcję dostępną na Allegro bo na razie, mówiąc "że nie odpuścił bym żadnej okazji" mam jedynie możliwość pomarzenia o takim rozwiązaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyszukałem dla siebie tabletek IQMAN.Może nie miałem jakiś wielkich problemów po prostu czasami miałem problem ze wzwodem.Teraz po tych tabletkach nie mam z tym najmniejszego problemu.Jest nawet lepiej niz było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też pomógł środek IQMAN, sam jestem zadowolony, bo odpadł stres związany z tym iż coś może nie wyjdzie, a co do żony, to dla niej są znacznie głębsze odczucia jak to określa wiec też jest zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla tego jak już brać jakies tabletki to najlepiej takie które dają gwarancję trwałej poprawy.I takie są właśnie tabletki IQMNA duży plus dla nich za skuteczność działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IQMAN tabletki mega skuteczne.Po trzech miesiącach stosowania znacznie wydłuża sie czas stosunku.Mój facet nie kończy już po 10 minutach teraz możemy kochać się naprawdę długo.Żaden wstyd je brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem IQMAN jest bardzo skuteczny.U mnie pierwsze efekty zauważyłem po dwóch tygodniach.Całkowita poprawa nastąpiła po trzech miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie nie ma obecnie lepszego środka wspomagającego potencję, jak właśnie iqman. Sam go brałem i moim zdaniem skuteczność rewelacyjna a co ważniejsze efekt stały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się co do iqman, sam brałem te tabletki i jak dla mnie toich działanie określiłbym jednym słowem rewelacyjne. Zresztą, żona tez teraz twierdzi, ze takich orgazmów jak teraz tonie miała już dawno, może zaraz po ślubie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×