Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

problem z erekcją

Polecane posty

Gość gość
U mnie efekt po iqman rewelacyjny, erekcja znów jest takka jak powinna była być i jak było wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na problemy z erekcją spróbuj tabletek IQMAN.Biorę od jakiegoś czasu i różnica jest kolosalna.Bez problemu mogę działać całą noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałem Iqman i mam jak najlepsze zdanie na ten temat. W końcu seks jest możliwy i zadowalający. A erekcja mocna i długa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też pomógł środek IQman, sam jestem zadowolony, bo odpadł stres związany z tym iż coś może nie wyjdzie, a co do żony, to dla niej są znacznie głębsze odczucia jak to określa wiec też jest zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałem IQman i jestem bardzo zadowolony z uzyskanego efektu, dzisiaj znów mogę sieszyć się seksem, gdzie jedyna obawą może być pęknięcie gumki, a nie że w połowie mi opadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaareski
wszędzie tylko ten jeden produkt, nie rozumiem co to za boom... ja używałem czegoś innego, w aptece polecono mi maxon active i sprawdził się, więc jego się trzyam. efekty daje nawet lepsze niż zadowalające., nawet jak jest taki okres, że człowiek jest przemęczony i ma dużo na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałem iqman i jestem bardzo zadowolony, w końcu znów czuję się kochany, bo jak zauważyłem, to po tym jak odżyła moja żona po tym jak zaczęliśmy śię znów normalnie kochać, to zdałem sobie sprawę jak jej brakowało tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie nie ma lepszego środka na poprawę erekcji jak iqman, stosowałem prawioe rok temu i od tamtego czasu żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż natomiast wybrał IQman. Z tego co czytałam opinia na forach, jak wspólnie czytaliśmy o tego rodzaku środkach, to ma on bardzo pozytywne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałem IQMAN i muszę powiedzieć że efekty przerosły moje oczekiwania.W sumie nie sądziłem że te tabletki aż tak szybko poradzą sobie z moim problemem.Dla mnie ważne jest to że te tabletki można dostać bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×