Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Miła3

Zarejestrowani
 • Zawartość

  136
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

28 Excellent

Ostatnio na profilu byli

712 wyświetleń profilu
 1. Co? xd Nie słuchaj ich. Jesteś ambitna, dobrze się uczysz to idź na dobry kierunek na studia! Rozkwitniesz tam, poznasz innych ludzi. Twoja rodzina ma myślenie rodem z średniowiecza. Gdybyś była taka jak oni, to nawet byś nie pomyślała o studiach - a jednak chcesz czegoś więcej. Słuchaj siebie i pamiętaj, że nikt za Ciebie życia nie przeżyje.
 2. Homoseksualizm to nie jest choroba/zaburzenie/zboczenie. I serio, jak możesz porównywać osobę, która po prostu kocha inną osobę tej samej płci, do pedofila, który krzywdzi dzieci? Normalny jesteś?
 3. Homoseksualizm to nie jest choroba/zaburzenie/zboczenie. I serio, jak możesz porównywać osobę, która po prostu kocha inną osobę tej samej płci, do pedofila, który krzywdzi dzieci? Normalny jesteś?
 4. Ja to interpretuję tak, że ta druga osoba jest ciągle niezdecydowana, nie wie czy chce z nami być, czy jest szczęśliwa, niby jest czuła i miła ale jej zachowanie mówi "Nie licz na więcej". Albo wtedy gdy np. pisze z innymi dziewczynami/chłopakami, flirtuje na naszych oczach, prowadzi grę żebyśmy czuli zazdrość.
 5. Nie ma szans. Ciemny lud zagłosuje na pis bo 500+ i emerytura 13, czy jak to szło. Żaden nie ma szans z Dudą, bo PiS cwanie uderzyło w biednych ludzi, a tych jest w Polsce najwięcej, więc logiczne że zagłosują oni na PiS, chociaż z tego powodu aby 500+ nie zabrali. Wtedy to by się porobiło.
 6. Miła3

  Pokłóceni,niezgodność

  Pytanie: dlaczego słuchacie się rodziców?? Nie umiecie sami podjąć decyzji?
 7. Miła3

  Brak zainteresowania seksem u partnera

  Cooo? Przecież dziecko jest macicy, która od pochwy oddzielona jest szyjką macicy. Jest ona zwężona zawsze (przed ciążą i w trakcie), rozszerza się tylko na czas porodu i ponownie zwęża po nim - chyba że mamy do czynienia z jakąś patologią. Penis penetruje tylko pochwę, więc spokojnie - nie będziesz smyrał potomka swoim penisem. Jak mi nie wierzysz to zobacz zdjęcia anatomii kobiet w ciąży. Właśnie.
 8. Miła3

  Brak zainteresowania seksem u partnera

  Bardzo Ci współczuje. Niestety po ciąży ciało wielu kobiet już nie wygląda jak dawniej. Szczerze nie wiem jak możesz chcieć uprawiać z nim jeszcze seks po tym co Ci powiedział...
 9. Miła3

  Mój mąż nie lubi mojej córki

  Masakra, przecież do wszystkiego się dokładasz. Moim zdaniem szuka wymówki na rozstanie. Zrozumiałabym go gdyby córka była dla niego chamska, kradłaby pieniądze albo coś takiego. A bunt u 15latki tym bardziej tak traktowanej jest zupełnie normalny. Gdyby Ciebie kochał, to nie mówiłby takich rzeczy co napisałaś. Najlepiej by chciał żebyś Ty za wszystko płaciła, co za koleś.
 10. Miła3

  uśmiech dziewczyny

  No pewnie, próbuj. Jeśli się w ten sposób uśmiecha to znaczy, że bardzo Cię lubi
 11. Miła3

  Studia

  Wysyłaj do starosty. Np. w ostatni dzień terminu tak żeby nie mógł od Ciebie ściągnąć.
 12. Miła3

  Facet roztył się w związku

  No faktycznie z dobie koronawirusa z bieganiem słabo, ale chodzi mi o to, żeby zaczęła robić pewne rzeczy dla siebie a nie dla niego.
 13. Miła3

  Facet roztył się w związku

  Możesz też zacząć sama ćwiczyć, biegać, ale NIE zapraszać go. Bądź szczęśliwa, zrób to dla siebie, a jest spora szansa, że będzie chciał dołączyć. Jak nakłaniasz go do ćwiczeń, ciągle proponujesz, sugerujesz, że to z nim jest problem. A jak proponujesz żebyście razem coś zrobili w kierunku aktywności fizycznej to (gdzie Ty wcześniej nie ćwiczyłaś) to odbierze, że z łaską będziesz z nim w tym trwała. Musisz tak zagrać żeby czuł, że wcale nie chodzi o niego. Wtedy może sam zapyta "Co tam ćwiczysz?" "Może pójdziemy pobiegać razem?"
 14. Miła3

  Facet roztył się w związku

  Ja bym nie robiła takich drastycznych rzeczy. Zastanów się jak Ty byś się czuła gdyby chciał uprawiać z Tobą seks w ubraniu. Wpadłabyś w kompleksy i raczej w ogóle nie chciałabyś z nim sypiać nawet w jednym łóżku. On poczuje to samo, bardzo go zranisz. Może przypomnij mu jak się czuł, kiedy był zdrowszy, zdrowiej się odżywiał, ćwiczył. Na pewno był inny. W ostateczności DELIKATNIE powiedz, że przestaje (ale nie PRZESTAŁ!) powoli Cię podniecać. Zabierz się za gotowanie, gotuj zdrowo, obojgu Wam wyjdzie na dobre.
×