Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zdesprowanaaaaaaaaaa

Przedluzane rzesy u stylistki na OLX czy padłam ofiarą zle wykonanej pracy?

Polecane posty

Gość zdesprowanaaaaaaaaaa

Witam was. Na wstepie chciałabym poprosic was o wyrozumialosc i proszę, bez hejtu. Krotko po sylwestrze postanowilam ze chcialabym przedluzyc sobie rzęsy metodą 1:1.. Jako ze wszystkie salony w moim miescie miały pozajmowane terminy, postanowiłam poszukać kogoś, kto byc moze robi cos takiego w domu. I znalazłam, dziewczyna pisala w ogłoszeniu, że ma doświadczenie, że skonczyla kursy, że studiowała kosmetologię wiec ustaliłam termin. Dziewczyna bardzo mila, zaprowadzila mnie do pokoju, na scianach byly jakies certyfikaty i dyplomy, miala specjalny fotel taki jak w salonach kosmetycznych.. No i zrobiła mi te rzesy , wygladalo to naprawde super, idealnie dobrała długosć skręt po prostu tak jak chciałam.Dala mi pare rad jak dbac o te rzesy, dala mi szczoteczke. No ale nie bylo juz tak super kiedy tylko wrocilam do domu, bo zauwazylam na policzkach pojedyncze sztuki rzęs, 2-3 tak jakby wypadły podczad drogi.. Mowie ok, zignoruje to.. Moze tak musi byc. Dbalam o nie jak mogłam,delikatnie czesalam, nie uzywałam nic tłustego na nie, unikałam kontaktu z wodą ale z kazdym rankiem jak sie budziłam na policzkach bylo po pare sztuk rzes i tak codziennie. Potem, jak wyczesywałam nastepne 2 szt wypadały.. Od aplikacji minelo moze 2 tyg i co najlepsze, z jednego oka powypadaly mi prawie wszystkie rzęsy doczepione a z drugiego mam ich dość sporo, wygląda to komicznie.. Czy to normalne? Czy po prostu ona zle to zrobila? To bylo moje pierwsze przedluzanie rzes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×