Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Pytanie odnośnie małego kotka

Polecane posty

Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Witam. Jestem szczęśliwą właścicielką malutkiego kotka. Jest zdrowy, wesoły, rośnie jak na drożdżach. Mam pytanie co zrobić, aby przestał gryźć, wiem, że maleństwo w ten sposób się bawi i uczy polować, ale to zaczyna być już coraz bardziej bolesne...Dziwi mnie to, bo w ogóle nie drapie, ale gryzie jak najęty...Może jest jakiś sposób, aby g tego oduczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moje kochanie
za skórę na karku i delikatnie potrząsnąć - tak karci kocięta ich matka. dzięki temu mój nawet pazurów nie wyciąga. Tylko konsekwentnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
Dziękuję bardzo, wypróbuję na pewno:-) Ale zdziwiło mnie,że maleństwo w ogóle nie drapie. i całe szczęście:-) Jego matka jest persem a tatuś dachowcem, na razie jest taki puszysty, ciekawe jaki będzie jak dorośnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moje kochanie
Nie ma za co :) Niedługo Twoje zdziwienie zniknie całkowicie ;) Szykuj zmianę mebli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup mu takie
sztuczne myszy do lapania, bedzie sie wyzywal na nich... i cos do ostrzenia pazurow tez, teraz sa rozne cuda, troche drogie czasami, ale moze warto zainwestowac, zamiast potem wymieniac obicie na wszystkich mozliwych meblach... tudziez usuwac slady pazurow z nog stolowych, krzesel czy tapet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
Reign piękny kotek!!! Mój ma lalkę szmacianą Snoopiego, czasami sobie razem z nim śpi, ale gryźć woli mnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×