Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milamila27

Rozowy sluz implantacja zarodka?prosze o odpowiedz!!

Polecane posty

Gość milamila27

Jestem tu nowa mam na imie Weronika od 3 miesiecy staramy sie sie z mezem o dziecko nasze pierwsze! dzis jestem 2 dni przed terminem @ podcierajac sie po siusiu zauwazylam na papierze rozowy sluz po 30 minutach dalej poszlam do toalety i zauwazylam brazowy sluz! mam bole w dole brzucha bardzo lagodne ale sa. do tego boli mnie lewy jajnik od czasu do czasu takie klucie! moje pytanie czy myslicie ze to moze byc implantacja zarodka?? prosze o odpowiedzi!!! jestem taka szczesliwa ale nie wiem czy nie za szybko sie ciesze.. czekam na informacje Pozdrawiam Weronika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denisa1991
Przestań promować te rzeczy ! To jest forum dla normalnych ludzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weTmingo1
in vitro robiłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milamila27
Przepraszam bardzo jesli kogos urazilam swoim zapytaniem ale myslalam ze po to jest to forum aby pytac i dostawac odpowiedzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milamila27
mam nadzieje ze ktos normalnie mi odpisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _tereska_
Chętnie ci odpowiem ale powiedz czy robiłaś in vitro bo jeśli tak to nie mam ochoty odpowiadać :( i najlepiej jakbyś nie pisała tu o tym bo czyta to dużo dzieci, nie chcemy ich deprawować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuzKlara
Ona nigdzie nie pisała o in vitro :) wariaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milamila27
jejku nie robilam in vitro!!!!! staramy sie z mezem naturalnymi sposobami ;) po tym jak pisalam bylam na zakupach a gdy wrocilam na wkladce zobaczylam duzo sluzu brazowego :/ nie wiem co mam robic:( na okres za wczesnie poniewaz mam regularne @ a mam ja miec za 2 dni :/ po za tym co mnie jeszcze zaniepokoilo to to ze zawsze kilka dni przed@ mam bole piersi i brzucha a tym razem nic kompletnie nie czuje... tylko mam mozna juz to nazwac brazowe plamienie boje sie:( zrobie sobie herbate i poczekam czy przejdzie czy nie :/ ile moze trwac takie plamienie jesli to implantacja zarodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sracja a nie implantacja
implantacja to kropelka krwi najwyżej, krwi koloru czerwonego, ale zwykle dziewczyny nie mają plamienia implantacyjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yukki
iplantacja u mnie to było 3 dni brązowego bardzo lekkiego plamienia. strasznie się bałam bo poronienie zaczynało się dokłądnie tak samo. nie chcę cię straszyć, ale dopóki nie zrobisz testu nie przesadzaj z radością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka 333
na pewno nie była to implantacja, akoleżanka wyżej bzdury opowiada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka 333
czasem zdarzają się inne cykle i własnie mas cykl inny niż zwykle, więc nie generalizuj, że zawsze jest tak samo. Po prostu się coś zmieniło, jakiś problem z wystapił i masz plamienie. Pewnie za mało progesteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milamila27
dziekuje za normalna odpowiedz:) no wlasnie nie chce sie cieszyc za bardzo boje sie poprostu bo to cos nowego dla mnie:( zawsze @ mam regularnie i zaczyna sie tak po prostu od duzo krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milamila27
nie wiem moze ale nagle by mi sie zmienilo jak staram sie o ciaze??? a przez 5 lat nic sie nie zmienialo??? troche dziwne.. mam nadzieje ze to implantacja poczekam zobacze moze sie uspokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskada24
nadchodzi okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milamila27
ok zostaje mi teraz tylko czekac :/ nic innego.. mam nadzieje ze to to i ze plamienie ustanie! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milamila27
oczywiscie kobiety ktore mialy tak samo prosze o pisanie co jakis czas bede sprawdzala wpisy dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milamila27
troche sie uspokoilam po przeczytaniu tego.. moze faktycznie to implantacja bo nic mnie nie boli... gdy to sie zaczynalo mialam lekkie bole w podbrzuszu a teraz nic juz nie czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeżowaDama
Widzisz od razu masz dużo odpowiedzi. Od razu trzeba była zaznaczyć, że nie robiłaś in vitro. My tutaj tego nie popieramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milamila27
przepraszam ale jakich odpowiedzi ?? ze okres przyjdzie albo ze przed okresem tak jest :/ gdybym sama nie poszukala i nie znalazla odpowiedzi w tym artykulach to nic bym dalej nie wiedziala :/ po za tym co kogo obchodzi czy ktos robi in vitro czy cos innego:/ zalosne!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milamila27
po za tym pierwszy i ostatni raz dodalam tu jakies zapytanie.. ludzie za miast pomagac to tylko czlowieka denerwuja!!! kafeteria heh zegnam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milamila27
smieszne jestescie :) grzech to wsadzanie wrednych nochali w nie swoje sprawy kumasz? po za tym nikt wam nie kazal odpisywac! dodalam to dla normalnych i tolerancyjnych ludzi a nie dla wrednych mapl!!! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milamila27
po za tym tez jestem katoliczka! ale moim zdaniem zaplodnienie nie zalezy od Boga Bog dal nam rozum i wolna wole!!! co wy tak na Boga wszystko zwalacie gdyby od niego wszystko zalezalo to by dzieci nie umieraly,ludzie by sie nie zabijali itp.. przemysl to sobie !!!! bo nie tedy droga kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki....
autorko to forum jest beznadziejne, uprzedzam cię. tu nie znajdziesz rzeczowych odpowiedzi albo cię zjedzą albo wyśmieją. Jesli chodzi o twój rożowy śluz to niczym się nie sugeruj. Wiem ze nigdy tak nie miałas, ale to jeszcze nic nie znaczy, zawsze może być ten inny cykl niż zawsze i wcale ni musi to byc ciąża, a kobieta która bardzo chcce w niej być zawsze będzie doszukiwać się różnic. także spokojnie, poczekaj z testem do dnia okresu. Różowy śluz ja osobiscie miewałam parę razy i nie zwiastował nic innego jak okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milamila27
dziekuje za normalna wypowiedz :) jednak mam nadzieje ze sie udalo :) z testem oczywiscie poczekam jesli te plamienie nie przejdzie w ciagu 2 dni to znaczy ze jednak okres jakos dziwnie wczesniej sie pojawil jesli jednak przejdzie zrobie test i napisze Pozdrawiam :) Wera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×