Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

samotny jestem

Polecane posty

Gość gość

Comi powiecie nato :?bo pocieszyć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja samotna
i co z tego, kogo to obchodzi. nikogo. i wiesz co ci powiem? ja tez juz mam to wszystko gdzies. nie tak to mialo wygladac. wiem, ze niedlugo sie to wszystko skonczy, wiem to. po prostu slepy zaulek, nie mozna jechac dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też samotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja niemam gdzies chcialbym poznac i muc uczucia okazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja samotna
kobiet samotnych jest wiecej niz samotnych mezczyzn. nie, to wcale nie jest tak, ze kazdy znajdzie milosc. nie kazdy. niektorzy cale zycie beda samotni. taki los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiem co mi jest pisane kazdy ma swoja droge, tylko smutno czasem widzac kobiety w zwiazkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja samotna
myslisz, ze ja nie chcialam? chcialam, jasne ze tak. plakalam nocami w poduszke z tesknoty za miloscia. i tak skamienialam. juz niczego nie oczekuje. chociaz jeszcze jakies lkanie czasem w srodku trzeba dusic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta wiecej samotnych kobiet to juz sa brednie ludzi jest tylesamo i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja samotna
nie, nie jest tyle samo. statystycznie kobiet jest wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedynaczkaaaaaa
po ile macie lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Statystyka to kobieta w bikini wszystko widac a tak naprawde nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja samotna
ale matematyka nie klamie :O ja mam 32 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sporo nieno rozumie wszystko czasem trzeba sie zmienic wyglad zachowanie bez tego to to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matematyka nieklamie tylko masz zabuzone poznawanie faktow niemozna kochac nienawidzac czy tez byc kochanym gdy sie jest zaniedbanym i niechcac tego zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam swoją rodzinę, ale w głębi duszy jestem samotna, gdyż tak jak w nicku, jestem jedynaczką... to też bolesne, przynajmniej dla mnie... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No za kilka lat może sie cos zmieni trzeba byc dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba ciezko jest kogos poznac w obecnych czasach.... ja poszlam sobie wczoraj sama do kina, zreszta w ogole spedzilam sama caly dzien i powiem szczerze, bolesne doswiadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciezko cochwile pisze z kobietami to zadnych prawie ze dziewic ale ciezko jest poznać kogos nieprzesadzajmy. Dyskoteki pelne poprostu ja jestem iny niemam skim imprezowac i tyle musze odbudowac zdolnosc rozmowy z kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze z obcymi realnie to niemam takich bliskich, zazwyczaj jak z bliska kobieta to ma jakies problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie lubię imprez w klubach w ogóle nie lubie imprez wystarczyłby mi miły wieczór w domu z facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No no to fajnie tylko z bliska i tyle fajnie byloby sie pobawic ale miec z kim ale takie zycie no kiedys może sie uda juz z 12 razy zagadywalem do kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ide spac ah sen jest supet trzymajcie sie kiedys moze sie uda trzeba sie zmieniac i probowac chociaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak po kolei będę odpowiadać. No to na Twoje pytanie odpowiadam - nie martw się, będzie dobrze. Czasami lepiej być samemu aniżeli z kimś, a tego dowiadujesz się właśnie po takiej rozpaczliwej bytności z kimś. Chciałbyś MUC mówisz? Oj, to się nie dziwię, że jak tak piszesz komuś to nie masz odzewu. Może na krowę trafisz to sobie poMUCzycie. No i dalej mi się nie chce czytać, bo jak widzę "ja nie rozumie", a potem "zabuzone", to może wy się razem dogadacie na koniec tematu, masakra. Macie dużo wspólnego ale po feriach nadgonicie rozumieM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh powiem tyle zalosne zeby kogos tak nie nawidzic za ortografie na szczescie sa normalne szczere kobiety ktore docenia me,plusy i pozwola mi sie zmienic dlatego warto miec jedna dobra kobietę by odbudowala nasze serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×