Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bo nie wierze

serio macie takich sasiadow i rodziny ze pytaja kiedy slub i dzieci

Polecane posty

Gość bo nie wierze

bo mi sie az wierzyc nie chce:) to nie czasy PRL-u,ze sasiedzi pukali do drzwi po cukier albo pytali w windzie´´a kiedy slub idzieci´?´´ ok...rodzine to moge jeszcze zrozumiec,ale z sasiadami to nie wierze:P ale rodziny tez sie zmienily przeciez,to nie czasy,ze wszystkie ciotki wiedzialy co i kto jada na sniadanie,teraz ludzie nie maja juz czasu na regularne spedy rodzinne,mlode pokolenie to sie rozjezdza po calym swiecie przeciez.zyjemy w innych realiach,dzieci nie sa juz taka oczywistoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio mamy :O tzn mnie sie nikt raczej wprost nie pyta, bo nie jestem ''znana'', nie wdaje sie w plotki w sklepach, ale moją matke zagaduja sasiadki, ekspedientki w osiedlowych sklepach ,w tym matka mojej ex kolezanki z podstawówki... chwali sie mamie, ze jej corka ma narzeczonego, ze slub bedzie a twoja M ma kogos ? tak wlai prosto z mostu :D jakby slub to byl jakis wyczyc niesamowity, jest jedna sasiadka ktora sie chamsko wypytuje czy kogos mam, czy juz skonczlam studia, czy pracuje :O ona ma taki talent, ze nawet nie chcąc wszystko jej sie powie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nikt o nic nie pyta,żyjemy w takich czasach,że sąsiedzi się nie integrują.Każdy ma dość problemów i swoje życie.Dobrze wychowana rodzina nie zadaje głupich pytań typu kiedy ślub?tylko co tam u ciebie?i liczy,że ktoś się sam przyzna:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez nie mam takich akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×