Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sex po 8 latach małżeśtwa

Polecane posty

Gość gość

właśnie zbliża się nasza rocznica 8 razem 11 lat ja 30 on 33 lata . 2 dzieci. mam wrażenie jakby nas staż nie dotyczył co pradwa nie uprawiamy sexu codziennie ale jest on 2-3 razy w tygodniu, mąż chciałby nawet codziennie ale ja po pracy i dniu obowiązków w domu nie mam czasem ochoty zmęczenie jak to jest u was?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 28 lat, nie mam dziewczyny, ze dwie przegapiłem a jedna mnie w*******a ;) przygodne związki niet, chyba że naprawdę od razu polubię. długotrwały związek raczej niemożliwy ze względu na wcześniejsze traumy no ale się przymierzam. póki co przez internet, żeby zobaczyć, czy w ogóle chcę być w relacjach/relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu raczej pytam o stale związki z ok 10 letnim stażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jest prawie codziennie a czasami częściej. Staż , ponad 20 lat. Motylki jak były, tak są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet
raz na tydzień, raz na dwa, ponad 10 lat, koło 40stki, przyznam że nie chce mi się już dymać, nawet miss świata nic mi nie robi, seks to obecnie męcząca sprawa już dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 lat stażu 31,43 sex średnio ok 5 razy w tygodniu a w weekendy jak nie trzeba rano wstać to dluuugie różne zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może do Ciebie mu nie staje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
9 lat razem, 5 po ślubie, dwójka malych dzieci. Seks 4-5 razy w tygodniu tak średnio. 27,29 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×