Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia 11111 to od murzynów

Sex z czarnoskorym to na prawde niewiarygodne i zarazem zajebiscie przyjemne

Polecane posty

Gość kasia 11111 to od murzynów

Sex z czarnoskórym to na prawdę niewiarygodne i zarazem z***biscie przyjemne przeżycie. Jeżeli macie taką możliwość to musicie z niej skorzystać. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spac dziecko,jutro do szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biuro podróży
polecame wycieczke w tym celu do Demokratycznej Republiki Konga :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_facet
Masz już pewnie czarną dziurę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_facet
Masz już pewnie czarną dziurę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego ja to naprawde lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a będzie jeszcze przyjemniejsze jak okaże się, ze zaraził Cię HiV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak co daje chora satysfakcje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka pewna jesteś, że nie zaraził? Moje koleżanki też były pewne, a teraz kanałami chodzą ze wstydu. Wstyd to kraść, ale one wstydzą się swojej głupoty - tak jedna z nich powiedziała. Nie potępiam ich, współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna z moich koleżanek[ta, co chce mówić o swojej chorobie] opowiedziała mi jak się dowiedziała - przypadek! Była w związku z bledszym czekoladowym portułgalczykiem, on z Nigerii, ale od lat osiadły w Portugalii, spotkali się w Anglii. Zamieszkali razem i ok 2 lat było ok. Potem on zaczął odczuwać jakieś skórne swędzenia- rózne maśc**przepisywane przez lekarzy pomagały krótko, kolejne wizyty u lekarzy niewiele pomagały... Po 2 latach zrobiono mu test na uczulenia, nic nie wykazało i ostatnie zlecenie lekarskie - kompleksowe badanie krwi - wykazało wirusa HiV.. Koleżanka rozeszła się z nim, on założył nową rodzinę, kilka mięsięcy temu urodziła jego pani dziecko.Nic nie wie, ze on jest nosicielem tego wirusa, bo i skąd? On jest na lekach, które pomagają mu zwalczać chorobę, jego nowa partnerka nie... i nie wie nic o tym, ze może być zarażona. Na Facebooku żali się, że ma problemy zdrowotne, ale dokładnie jakie nie wiem. Koleżanka poznała jego w Holandii, później zamieszkała z nim w Niemczech [ona z niemieckim obywatelstwem]. W tym wszystkim jest jednak coś gorszego... koleżanka na kilka miesięcy wróciła do Polski, ale jak dowiedziała się o chorobie zamieszkała w Niemczech. HiV nie jest wyrokiem, ale ciągłe, systematyczne badania[a szczególnie wątroby, bo leki ja niszcza], ciągła kontrola nad stanem zdrowia doprowadza do stresów. A jak jeszcze ludzie zaczynają nas omijać.... Ona miał myśli samobójcze i nie jestem pewna, czy je zarzuciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 11111
Tak,jestem pewna że się niczym nie zaraziłam. A twojej znajomej współczuje. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podniecaja mnieBRąZOWIAKI
MNIE MURZYNI-brązowiaki nie pociagaja nie sa w moim typie .. -Nochal jak zgnieciona truskawa na pol twarzy -Wary jak u karpia,jak jakies opony na pol twarzy.. -wylupiaste oczyska -podobni sa do zwierzakow z twarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolor skory jak KUPA
do tego kolor skory jak Kupa jakas sraczka ,nie oszukujmy sie tak jest! BRAZOWIAKI-nigdy nie mowia zle ,nieladnie o swoim kolorycie skory ,natomiast biali ludzie--w nieladyn ,nieladnie mowia o swojej skorze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole araba ale tylko na SEX
Ja na sex ogolnie wizualnie wole ,bardzoej podobaja mi sie jasni arabowie -sa bardziej pociagajacy jak dla mnie brazowiaki --sa z twarzy podobni do zwierzaka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasny arab
jak ci sie podobac to ty mi dac swoj telefon ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 11111
to wyżej to nie ja napisałam...żałosne :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 11111
nie miałam w łóżku 15 Polaków ani ukrainca czarnego z Kenii również nie. Możesz się za mnie nie podawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia hahahahah boska jestes,kabaret pod wyrwigroszem przy tobie wysiada !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 11111
aha bo nie wyjasnilam,nie mialam w lozku 15 polakow bo kazdy mnie w******* na klatce schodowej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 11111
znaczy wylomotal porzadnie w kazdy otwor i z polykiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 11111
Ale niektóre posty to nie ja piszę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.01.14 [zgłoś do usunięcia] kasia 11111 Tak,jestem pewna że się niczym nie zaraziłam. A twojej znajomej współczuje. oczko.gif xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Zobacz jak to łatwo, z jedną zarażoną przez siebie się rozstać i założyć rodzinę z inną HiV to nie grypa, czasami lat potrzeba, aby dowiedzieć się, że partner mnie zaraził. Masz ochotę, ok, ale lepiej zabezpieczaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks ze śmierdziuchem? be......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupoty mówisz, mój mąż polak:) bzyka jak mało kto a z brudasami nie chciałabym mieć nic wspólnego. bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bądzcie laski takie naiwne. od białego tak samo można złapać hiv, nigdy nie wiecie. trzeba być zawsze ostrożnym, a nie tylko z murzynami, arabami itd! ZAWSZE i WSZĘDZIE gumka, a najlepiej w ogóle unikać jednorazowych kontaktów oralnych, waginalnych i w d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na wirtualny seksik? Mam na imię Melania, znajdziesz mnie na http://sextelefon.polska.ovh/ . Sprawię, że się rozluśnisz i spełnię wszystkie Twoje fantazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×