Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

skoro człowiek powstał z małpy

Polecane posty

Gość gość

to dlaczego teraz małpy to goryle albo coś tam a nie ludzie... dlaczego nie mamy ogonów i nie mówcie nic o ewulacji bo dla mnie to bujda równie dobrze możemy wysłać małpe do afryki niech żyje sama zobaczymy czy powstanie człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak inni ale ja nie mam w swoich przodkach żadnej małpy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małpy się nie spytany bo nie umie mówić,ale zadziwiające jest to ze ludzie bezkrytycznie wierzą w ta głupotę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
człowiek nie powstał z małpy. może w jakiś wierzeniach palanckich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybyś sobie zadał/a trud zapoznania się z teorią ewolucji to widziałbyś że człowiek NIE powstał z małpy wg tejże Ale przecież lepiej bredzić od rzeczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam małpa ,nawet z ameba mamy rzekomo wspólnego przodka :o X Co tam dobrego u Ciebie kzięciu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ogon nie daje mi zyć. podejrzewam, że to jakiś małpi atawizm powodujący, ze gdy nie mam gdzie go włożyc to czuje sie niespełniony:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ty sam weź nie piertole :o wg tej glupiej teorii WSPOLCZESNE małpy i ludzie maja wspólnego przodka,a kim on był jak nie małpa? Krokodylem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szympansy też chyba nie maja ogonów. natomiast pawiany mają ogony. to dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To małpa pochodzi od człowieka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i skąd w ameryce południowej małpy. wg teorii ewolucji połączonej z dryfem kontynentów nie mogą one mieć wspólnego przodka z człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
początki człowieka to Afryka a nie Ameryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też o tym słyszałem. że niby degradacja itd. zresztą te ca\łe ich wykopaliska potwierdzające cokolwiek sie kupy nie trzymają. ja np nigdy nie znalazłem żadnych skamieniałych kości. a powinienem trafic toretycznie i statystycznie chociaz na jakiegos neandertalczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weźcie sie zacznijcie uczyć pawiany. człowiek pochodzi z afryki nie z ameryki i miał wspólnego przodka z małpami. przodek nie był ani małpą ani człowiekiem. jak się czyta te wasze wypociny nieuków to czasem aż strach bierze, że chodzimy po tych samych ulicach. jakieś bajania o bogach, pochodzeniu od małpy, aborcji która jest morderstwem. skąd wt te debilizmy bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja zapytam na jakiej podstawie ewolucjoniści uwazacie ze człowiek ma wspólnego przodka z małpą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"początki człowieka to afryka a nie ameryka" a gdzie ja kooorfa napisałem, że ameryka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skamieliny patafianie to ogromna rzadkość bo większość kosci ulega zniszczeniu z powodów atmosferycznych, chemicznych czy geologicznych. dlatego ciężko znaleźć skamieliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytłumacz mi czym są skamieliny i dlaczego są rzadkością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo że człowiek ma wspólnego przodka z małpami chociażby (pomijając dowody w postaci skamielin kości) puli genetycznej u obu gatunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytłumacz mi specjalisto od skamielin jak skamienialy drzewa przechodzące przez pokłady np węgla z różnych wg naukowców epok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skamieliny to skamieniałe kości zwierzęce na skutek procesów chemicznych lub tez ich odbitki w materiale skalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem ciekawa że skoro pochodzimy od małpy to czemu nie potrafimy z nimi rozmawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puli genetycznej :D Kurfa . Ze świnia i muszka owocowka mamy więcej :p Nawet z bananem mamy 50% zgodności wiec co małpa pochodzi od banana ,a człowiek od małpy ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qpoza tymm ja nie mówie o skamielinach tylko o kościach. bez przesady, że kości sie rozpuszczają jak tabletki musujące zaraz po zakopaniu. jakos w katakumbach rzymu znajdujhą tysuiące kości ze starozytności. nie rozumiem dlaczego nie miałbym znaleźc jakiejś 20 razy starszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm. Czlowiek i szympans maja 97%wspólnych genów. Gdziescie do szkoły chodzili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadne drzewa skamieniałe nigdzie i przez nic nie przechodziły. z małpami nie potrafimy rozmawiać bo od nich nie pochodzimy a one nie posiadają zdolności mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dowody w postaci skamielin kości X :o nie ma rzetelnych dowodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kzięciu 20 razy starszej? toś wypalił:D skamieliny dotyczące wspólnego przodka małpy i człowieka to setki jeśli nie miliony lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×