Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

his infernal majesty

SMARTFON jak długo

Polecane posty

Gość gość
Pokaż swoją śliczną buźkę to ci odpowiem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole him, nie wiem jak to zabrzmi, ale jak przekroczylem granice niemiecko polska to sobie pomyslalem o twojej buzi i o tobie: ona tu mieszka, jest polka. W ogole sasiadke mam ktora jest podobna do ciebie, widac ze typpwe polki, i nie ma sie czego wstydzic! Rodowe angielki wygladaja jak kupa, nie wiem skad wziely sie natomiast te super hot, chyba z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Filip, ja też ci zdradzę tajemnicę, rozumiem cię, brzmi to kiepsko ale czasem jak piszesz o czymś to ja się w to wczuwam. Hm a co do mojej urody to mam skandynawskie korzenie, nie jestem typową słowianką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcodzisz w galerie, przytrzymujesz paluszkiem miniaturkę i w górnym prawym rogu pojawia się kosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha :) hm a ile się mieści zdjęć na takim smartfonie?? będę musiała kupić kartę pamięci? bo mam kartę pamięci z tamtego tel ale ona jest zawalona bo na niej mieści się koło 400 fot tylko. W sumie główny powód dlaczego wymieniłam telefon, że na tamtym mało zdjęć się mieściło a nie chciałam kupowac nowej karty pamięci bo nie wiedziałabym jak ze starej na nową przerzucić zdjęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi w uk tez mowia ze wygladam jak ze skandynawii :O i ze mam dunski akcent. Kiedys zrobilem sobie przypal pytam jakiegos dziadka czy ma zapalniczke a ten mnie zagaduje s*******n pyta sie mnie czy ja ze skandynawii ja cos tam za chwile jeszcze ja ucieklem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karta pamieci powinna byc chyba w kazdym smartfonie, ja musze kupic zeby wiecej muzyki sie zmiescilo. Chodzi o karte SD oczywiscie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup nową kartę 4gb powinno styknąć na około 2000 tysiące fotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno na sklep google play? Ja koezystam z urokow androida i nakurwiam z torrentow,mozna tez filmiki z youtuba sciagac. Wystarczy skopiowac w link i do konwertera, w google wpisuje youtube converter i pierwszy link wklejam link i pobieram, i kawalki sa w nieznanych wykonawcach w muzyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×