Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Śmieszą mnie komentarze o 500 plus

Polecane posty

Gość gość

:D:D:D Frakowicze dostaną, bo im się należy. Górnicy dostaną, bo im się należy. Matkom się nie należy, bo to patologia :D Sama z tego nie skorzystałam, bo nie potrzebuję dodatkowych pieniędzy, ale jestem za tym. Lepiej dać dzieciom niż kościołowi czy frankowiczom. Dziękuję, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi nie zabiorą bo nie mieszkam w polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej za tą kasę zrobić więcej żłobków i przedszkoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo lepiej żeby dziecko siedziało o obcymi babami pół dnia. No tak, takie życie. Rodzisz żeby ktoś za ciebie dziecko wchował, bo społeczeństwo ma takie widzi mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Najpierw trzeba mieć warunki, by mieć dziecko, zatem w większości przypadków obie strony muszą pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo lepiej żeby dziecko siedziało o obcymi babami pół dnia. No tak, takie życie. Rodzisz żeby ktoś za ciebie dziecko wchował, bo społeczeństwo ma takie widzi mi się. x coś ci się nie podoba kocmouchu? społeczeństwo może zrobić z tobą co tylko zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie zesr//aj się zazdrośnico 👄 Nie każda musi od rana do wieczora w pracy zapierdzielać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taak. Niektóre kobiety mają męża, który bierze odpowiedzialność za swoją rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500plus to lewackie złodziejstwo czyli okradanie jednych na rzecz innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A dawanie frankowiczom nie? A socjal nie? A chorobowe nie? A dofinansowania firm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Niektóre kobiety też chcą być odpowiedzialne za swoją rodzinę i siebie, to nie średniowiecze. Poza tym, wypada chronić też własny tyłek na czas emerytury, a tak się składa, że mężowie nie pracują i nie żyją wiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lewactwo przy państwowym korycie okrada ludzi, obiecuje socjal i nieźle na tym oszustwie prosperuje wykonując pseudoprace przy dzieleniu zrabowanych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałabym nic przeciwko, gdyby ta ustawa nie była dotkliwie krzywdząca dla jedynaków!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla wszystkich kasy nie starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piertol, że nie weźmiesz, bo osiwieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rydz wziął kilkadziesiąt milionów, baba 500 i jest szczęsliwa, hłe hłe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a emerytom za to, że pracowali 30-50 lat 5 zł podwyżki, ja p*****le taki kraj, w którym patologi daje sie za darmo dużo więcej jak tym pracującym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.tvn24.pl/wroclaw,44/wroclaw-pijana-matka-lezala-na-chodniku-dziecko-prosilo-o-pomoc,631087.html Pijana matka leżała na chodniku. 5-latek prosił o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze wam może kuźwa dać po 1 tys. na dziecko abyście mieli za co chlać, bo zgodnie z przysłowiem "lekko przyszło to lekko pójdzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się nazywa selekcja naturalna.Długo się tymi 500+ nie nacieszą. Niech chleją na potęge to pozabierają im dzieci. A ja się ciesze bo w czerwcu kupuje bilety na samolot i jade z córką na wakacje na miesiąc do Grecji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frankowiczom należy się pomoc, bo zostali oszukani przez bankierów. W Islandi kilku już poszło siedzieć za oszustwa na kredytach walutowych. A co do 500+ to dobry pomysł wspierania rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie kuźwa zarabia w złotówkach to się bierze kredyt w złotówkach, po drugie od kiedy to państwo pomaga w spłacie kredytów, jeżeli tak, to i ja chcę za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na leczenie chorych dzieci nie ma pieniędzy, żebrzą, chodzą zbierają, szukają sponsorów a za leżenie i pieprzenie się są pieniądze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chore dzieci nieraz więcej pieniędzy dostają niż przeciętne polskie dziecko na które państwo ma wywalone. Tylko wymyślają coraz to nowsze podręczniki żeby ostatni grosz z ludzi wyszarpać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Frankowiczom należy się pomoc, bo zostali oszukani przez bankierów. W Islandi kilku już poszło siedzieć za oszustwa na kredytach walutowych. A co do 500+ to dobry pomysł wspierania rodzin. x jak sie buerze kredyt w obcej walucie to sie ma na uwadze ryzyko ! jak się decyduje na dzieci to trzeba mieć zaplecze finansowe A kazdy tylko DAJ DAJ DAJ . mnie kurffa nikt nie daje,ale i nie żadam ,całe życie cieżko pracuję i całe życie się dokształcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Już widzę jak rezygowalas :D pewnie pierwsza w kolejce do składania wniosku stała. To, ze nie potrzeba, nie znaczy, ze się nie przyda, no chyba że masz miliony, to może, ale podejrzewam, że nie masz aż tak dobrze, więc nie sciemniaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:31 Ryzyko tak, ale nie manipulacje przy kursach. Banksterzy za to powinni iść siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×