Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość desperatka23423

Smieszny problem

Polecane posty

Gość desperatka23423

Chodze do lo,no i jakos tak sie zlozylo ze moja siostra 10 letnia zachorowala,ma goraczke i musze z nia zostac w domu bo mama idzie do pracy a tata za granica.Moja klasa mnie nie akceptuje,ucze sie dobrze i dla nich osoba ktora nie pali,nie pije,nie chodzi na dyskoteki i na dodatek sie uczy jest nikim.Problem jest smieszny bo znow beda mowic ze specjalnie do szkoly nie przyszlam bo mi sie niechcialo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ich to obchodzi
niech mowia...lolz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak nie masz jej zdjęcia
nie martw się...ja też taka byłam...wiem że to niemiłe....ale za to teraz jest super... mam męża...głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aziii
nie martw sie.Jeszcze sie przekonasz kto na tym lepiej wyjdzie.Bez nauki w dzisiejszych czasach nie ma niccccccccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka23423
ja wiem ze to strasznie blahy problem ale mam dosc tej klasy,szkoly,tych komentarzy,uwag..Nie jestem brzydka podobno,wkladam wiele serca w nauke przedmiotow ktore kocham(biola,polski)ale oni nie umieja mnie zaakceptowac,zamknelam sie w sobie,stalam sie aspoleczna no i teraz martwie sie ze znow beda mnie jutro objezdzac ze nieprzyszlam do szkoly:(:(Ze specjalnie,ze taka dobra uczennica:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się ludzie w twojej klasie są po prostu ograniczeni u mnie też tak jest śmieją się ze mnie ale mam ich gdzieś spróbuj znaleźc kolegów poza szkołą ja tylko z takimi trzymam( szczegół że to same punki metale itp.) ale to super ludzie. A tak a propo do której klasy chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek...
ze mnie też się śmiali w podstawówce, bo w technikum już nie, ale tam są lepsi ludzie niż w LO. Teraz tygodniowo zarabiam więcej niż oni przez miesiąc siedząc sobie wygonie w fotelu, a oni zapierdalają żeby ktoś mógł zarobić. I taką mam trochę satysfakcję z tego P.S. palenie i dyskoteki rozumiem, ale żeby piwka sobie nie strzelić.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy Ci na opinii ludzi, którzy tak pochopnie oceniają? Poczytaj sobie Ayn Rand.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka23423
Druga LO..MI przypieczetowano łatke,stereotyp ,dziewczyna z warkoczykami w dzisiejszych czasach to abstrakcja,krecone wlosy,slucha muzyki polskiej lata 60,70,80 ,interesuje sie biologia,kocha czytac ksiazki.itp poprostu juz nie wyrabiam,to jest jakis koszmar,poprostu trace wiare w normalnych ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka23423
Wiesz tu nie chodzi czy zalezy na opini czy nie ale poprosty wykanczam sie psychicznie..Nikt nie lubi byc przedrzezniany,omawiany,brany na jezyki,nikt nie lubi sluchac przykrych komentarzy na swoj temat:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak kiedyś miałem - a po latach okazało się że ci ludzie zachowywali się tak bo byli zazdrośni (o różne rzeczy). Znajdź siłę w sobie, znajdź kilku przyjaciół i pamiętaj że widzisz tylko powierzchnię, pozory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy w jednakowym wieku jak widzę, twoja sprawa jak się ubierasz czego słuchasz i czym się interesujesz. Wiesz pokemony się wszystkich czepiają, wystarczy się tylko trochę różnic od nich. Ograniczone umysłowo typki myślą jedynie o paleniu chlaniu i bzykaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje Ci. ja mialam podobna sytuacje w podstawowce, ale na litosc, nie w LO!! w LO mialam fajna klase z ludzmi na poziomie :) wspolczuje Ci, ze tak fatalnie trafilas :( w kazdym razie nie przejmuj sie, olej to i rob swoje. z drugiej strony jednak sprobuj popracowac nad wlasna pewnoscia siebie, bo moze wyczuwaja w Tobie osobe slaba psychicznie? masz przeciez fajna osobowosc, pokaz to na zewnatrz, badz soba i badz dumna z tego, jaka jestes :) nie jest to latwe w kiepskim otoczeniu, ale nie jestes juz przeciez malym dzieckiem, dorastasz i powinnas byc juz ponad takimi \"problemami\". jesli w jakis sposob dokuczaja Ci, pokaz, ze uwazasz takie zachowania za szczeniackie (bo takie sa), jestes juz zbyt dorosla, zeby sie czyms takim przejmowac :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz rade, wypnij sie na nich tylkiem, badz ponad to, nic na sile. tak jak kolega wyzej - czas pokaze, kto jest gora. naprawde sprawdza sie to, ze ten sie smieje, kto sie smieje ostatni. musisz zacisnac zeby, wziac sie w garsc, znalezc sile w ludziach spoza szkoly i jakos przetrwac te..lat(w ktorej jestes klasie?). dobrze bedzie, przynajmniej ty nie bedziesz trzesla portkami przy rekrutacji na studiach;) trzymam kciuki, powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka23423
Ja poprostu nie moge nawiazac kontaktu z zadnym ze swoich rowiesnikow,pod wplywem tej szkoly nabawilam sie nerwicy,.A najgorsze jest to ze mialam takie przekichane w gimnazjum,moj tata byl nauczycielem historii,presja otoczenia spowodowala ze za wszelka cene chcialam im pokazac ze przeciez to bzura ze dzieci nauczycieli znaja odpowiedzi do pytan,ze maja latwiej..Nie dostalam sie do wymarzonego lo,zabraklo punkta,srednia 5,5 nie wystarczyla i mecze sie w tym liceum,nie daje juz rady..Wiecie staram sie nie reagowac,ktos mowi jakies glupie uwagi,niby na pozor nie widac ze mnie to boli ale w srodku placze..Nie jestem ani brzydka,ani jakas zakochana w sobie,mam wady jak kazdy czlowiek,nie jestem typem modnisi,ubieram sie skromnie ale mam swoj styl..Kocham chodzic w spodnicach,sukienkach,lubie malowac ale poprostu moje zycie traci sens:(:(dzis zamiast normalnie cos robic to martwie sie ze obsmaruja mnie ze nie przyszlam do szkoly bo mi sie niechcialo..To tez nie jest tak ze jestem grzeczna,slodka i podlizuje sie komukolwiek..Poprostu nie spotykam w swoim zyciu osob z ktorymi moglabym normalnie o czym pogadac,siada ktos obok i nie mam o czym z nim zamienic zdania..Jej cos ze mna nie tak..:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mną możesz pogadac wiem jak boli odrzucenie przez rówieśników, niestety teraz orginalnośc jest nie tolerowana, mam z tym problem bo jako jedyna w całej szkole ubieram się w stylu gotyckim wszyscy gapią się na mnie z ukosa gdy zakładam długą spódnice, nie rozumiem ludzi z twojej klasy przecież twój styl jest o wiele mniej wyzywający od mojego. Niestety tak to juz jest że ktoś głupszy uważa się za mądrzejszego i próbuje osobę taką jak ty zgnojic, musisz jakoś [przetrwac liceum na studiach bęedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga D257584957362764
wiesz... po co w takim razie tak sie nam tlumaczysz jaka to jestes normalna... chyba masz jednak jakies kompleksy czy cos. z jakiegos powodu oni Cie nie akceptuja, ale na stowenie dlatego, ze nie palisz, bo to jakas bzdura totalna. Moze za bardzo manifestujesz swoja odmiennosc? moze pokazalas swoim zachowaniem, tekstem, mina, ze nie odpowiada Ci ich styl? ja tam w LO palilam, skonczylam jedno z najlepszych w kraju... to, ze ktos jest glupi i za duzo imprezuje w LO w cale nie swiadczy, ze jest jakis glupi czy cos... po prostu jedni przechodza \"ten wiek\" prawidłowo - jak Ty, a inni świrują... nie osądzaj ich tak... sama nie chcesz byc osądzana. Postaraj sie znaleźć wspólny język z nimi, ale pozostać sobą. Za to będą Cie szanowali. Jeszcze raz powiem, ze nie wierzę, żeby kogoś fajnego nie lubilo sie tylko za to, że ma nieco odmienne zainteresowania. Ucz sie, ale bądź skromna, nie popisuj sie wiedzą, gadaj z ludźmi (wcale nie trzeba się podlizywać) i nie odcinaj się... jestem PEWNA, że troche problem wyobrzymiasz... a jesli nie... co stoi na przeszkodzie żeby zmienić szkolę lub chociaż klase hm? pozdrawiam i jestem z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajdź przyjaciół, na pewno masz koło siebie ludzi, którzy Cię lubią i rozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka23423
Hmm chcialam sie raczej wyzalic anizeli tlumaczyc...Jestem spokojną osobą,nie lubie zwracac na siebie uwagi,drazni mnie to..krepuje gdy ktos patrzy na mnie....Tu nie chodzi ze nieodpowiada mi ich styl bo jestem raczej tolerancyjną osoba,poprostu nie umiem zalapac z nimi kontaktu..Nie powiedzialam ze jak ktos ma inny styl bycia jest glupi,beznadziejny.Nie moge zmienic profilu,bo jestem zakochana w biologi a klasa biologiczna jest tylko jedna:(:( a co do zmiany LO to juz jest druga klasa,bym musiala znow przezywac nowy klimat nowej klasy itp pozatym nie mam wsparcia w rodzicach.Ja takze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga D257584957362764
w takim razie zaciśnij zęby i nie myśl o tym. pozdrawiam ciepło, studiuję właśnie biologię (moja pasja od zawsze!), juz na 4 roku - rozumiem Twoja pasję :D Jeśli Ci ludzie to faktycznie banda padalców to ich olej. Pomyśl o sobie i studiach. Wtedy dopiero zaczyna sie życie :D a studia są cudowne i bardzo rozwujające... będziesz miała ogromną wiedzę ogólnoprzyrodniczą... kuszące? myśl o tym, nie o jakiś idiotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka23423
Mysle ze jesli sie nic w moim zyciu nie zmieni to niedotrwam do momentu dostania sie na studia..Potrafie jechac ze szkoly ze lzami w oczach..Chyba poprostu zaczynam wierzyc w sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne troche- martwisz sie ze jak nie pojdziesz do szkoły to inni pomysla ze ci sie nie chciało. Z tego co ja pamietam z ogolniaka to jak dobry uczen nie przychodził do skoły to wszyscy stwierdzli za z cala pewnoscia chory albo cos innego sie stało. Ja ja (wieczna wagarowiczka) nie przychodziłam do szkoły to wszyscy stwierdzali ze mi sie nie chciało i znow wagaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka23423
W tym roku sporo chorowalam,byla to pierwsza klasa,i moglo to dla osoby z boku wygladac jako unikanie sprawdzianow a ja poprostu upadlam na zdrowiu,angina za angina ,doszly zatoki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka23423
Wiesz,mysle ze gdy nauczycielka spyta co ze mna,znajdzie sie conajmniej kilka osob ktore z triumfem oglosza ze specjalnie niechcialo mi si e przyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×