Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość telka_1

sprawdzone sklepy z ubraniami dla dzieci

Polecane posty

Gość telka_1

Gdzie kupujecie ubrania dla swoich pociech ? Macie jakieś swoje ulubione marki ? Niebawem będę organizować wyprawkę dla synka i szukam sprawdzonych miejsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonkaww
Szukaj przede wszystkim dobrych jakościowo ubranek z prawdziwej bawełny bo to najodpowiedniejszy materiał dla takiego malucha. Ja nie mam dzieci ale siostrzenicy staram się kupować ubrania markowe, może sprawdź w 5-10-15 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aarleta
Ja kupuję w 5-10-15, czasem też w innych sieciówkach ale zdecydowanie rzadziej. Stawiam przede wszystkim na wysoką jakość a przy tym atrakcyjną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elenka11
Zgadzam się z poprzedniczką. w 5-10-15 możesz dostać dobre gatunkowo ubranka i nie obawiać się, że się rozciągną po pierwszym praniu a tak często miałam z innymi ubrankami kupionymi w sieciówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagahoc
Ja w sumie do tej pory miałam może ze 2-3 ciuszki z 5-10-15 i to jeszcze po córce mojej siostry bo jest starsza od mojej o 2 lata. Ale może faktycznie skorzystam z oferty jak pojawią się jakieś fajne wyprzedaże i promocje. Chyba, że teraz coś jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio mieli fajną wyprzedaż do -50%, zrobiłam wtedy spore zakupy i udało mi się zaoszczędzić kilkadziesiąt zlotych ( kupowalam więcej ubranek dla obu córek). Jakość w tym sklepie mnie zawsze zadowala, szeroki wybór ciuszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szilam
ja niedawno znalazłam fajny sklep internetowy psoty.com mają śliczne ubranka i nawet certyfikat bezpieczeństwa, nawet nie wiedziałam wcześniej, że jest coś takiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawy sklep, ja nie znałam go wcześniej, ogólnie nie kupuje sporo przez internet, ale chyba trzeba zacząć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam ten sklep http://tkaninydzieciece.com.pl - oferuje ciekawe tkaniny dziecięce. Nie raz kupowałam od nich i zawsze było w porządku. Ostatnio zamówiłam polar minky - bardzo fajne rzeczy można z niego uszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Next

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w sieci nie zamawiam tak naprawdę ubrań dla dzieci, jedynym wyjątkiem było jak chciałam małemu zrobić prezent i kupić bardzo fajny strój karnawałowy to zamówiłam go na https://godanparty.pl/ . Początkowo się bałam, że nie będzie pasował czy coś ale wszystko było jak należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×