Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fabulous

sprawdzony radca prawny Kielce

Polecane posty

moze ktos polecic jakiegos sprawdzonego radcę prawnego z Kielc? pilna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby mnie nie było stac to bym wzięła z urzędu i nie pytała tu na forum. Poza tym zalezy mi zeby był dobry i skuteczny dlatego szukam najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalinkaa
Podbijam temat! Szukam dobrego i sprawdzonego(!!!) adwokata z Kielc. Z pierwszych obserwacji wynika, że ludzie polecają kancelarię Bałaga. Ktoś zna i korzystał? Jakieś inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź na stronie OIRP Kielce. A nie szukaj na forum. Jak ktoś jest radcą to musi być dobry. Poza tym nie spotkałem taniego radcy. Ktoś się uczył zeby zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiało możesz iść do kancelarii Bałaga. Moja znajoma korzystała z ich usług, podczas rozwodu. Wygrała i bardzo sobie chwaliła współpracę z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pfff jakby wiek miał coś do umiejętności to i może, ale obawiam się, że w tym przypadkiem młodość i przebojowość są mocny argumentem na korzyść Bałagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To akurat prawda. Młodzi adwokaci mają to do siebie, że jeszcze im się chce. Ci co już od kilkunastu lat rozwiązują sprawy robią to bardzo często automatycznie, bez żadnego zaangażowania. Generalnie rozchodzi się o pieniądze jak zawsze... im dłużej sprawa trwa, tym więcej pieniędzy od klienta się weźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie pomogl duzo adwokat dominik kopeć.mialam rozwod juz dzieki Bogu z bylym juz mezem i naprawde dzieki panu dominikowi duzo zyskalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielczanka12
Także mogę szczerze polecic kancelarię Bałaga, zwłaszcza usługi pani Agnieszki, która prowadziła moją sprawę rozwodową. Nie targała mnie po sądach nie wiadomo iloe czasu, 3 rozprawy i była stanu wolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, a jak teraz sytuacja ma się z radcami i adwokatami? Potrzebuje pilnie pomocy, zwłaszcza kogoś, kto zna się na sprawach związanych z alimentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź kobieto na stronach OIRP I ORA, a nie zakładaj tematu. To logiczne, ze skoro ktoś wykonuje ten zawód to musi być dobry. Ktoś dobry nie musi się reklamować. Korzystam z usług prawnych i wynagrodzenie prawnika zależy od jego nakładu pracy. Jeśli Cię nie stać to możesz skorzystać z pomocy prawnika z urzędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba Bałaga były w tym wypadku najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam nigdy nie zawiodłam się na kancelarii www.kancelaria-jurysta.pl - nie wiedziałam na początku do kogo się zgłosić, ale z polecenia właśnie trafiłam pod ten adres i naprawdę wszystko przebiegło bardzo pomyślnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś z tu obecnych kojarzy http://www.drmaliszewskakancelaria.com/ ? Potrzebuję na szybko - bardzo - pomocy radcy, ta kancelaria jest najbliżej mnie i chetnie wczesniej czegos sie o niej dowiem, o ile korzystał ktoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka 73
Ja polecam kancelarię Kozioł i Krajewski z Kielc. Prowadzili mi sprawę rozwodową, Pan mecenas Piotr dobrze przygotował mnie wcześniej do sprawy, wysłuchał. Rozwód to bardzo osobista sprawa i potrzeba dużo wyczucia ze strony prawnika. Poza tym dochodzą jeszcze kwestie alimentacyjne, podział majątku. U mnie zajęto się tym kompleksowo i wszystko było tak jak zostało mi obiecane na pierwszym spotkaniu, Duży profesjonalizm. Mam porównanie bo kiedyż korzystałam z usług innej kancelarii. Dlatego polecam Pana Piotra z Kozioł i Krajewski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez obecnie poszukuje radcy prawnego, ale nie z kielc. Znajoma polecala mi www.kancelaria-temida.pl i tak zastanawiam sie czy warto korzystac z ich uslug, jak myslicie? Dzieki z gory za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam E.Rzepki, ponieważ wziął pieniądze "z góry" i właściwie przestał interesować się sprawą. Przychodził na rozprawy nieprzygotowany i nic ważnego nie miał do powiedzenia. Przegrał prostą sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze to Jarząbek na Paderwskiego 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kancelaria Radców Prawnych Domaradzcy w Kielcach. Przestrzegam przed nią! Upominają stronę, że zeznają pod przysięgą a sami robią to podczas rozprawy poprzez brak reakcji na fałszywe zeznania swojej klientki. Podkreślają markerem zdanie, każą stronie przeczytać a potem ponownie czytają połowę podkreślonego zdania do połowy i wymuszają w ten sposób przytaknięcie, chociaż sens zeznania jest inny. W ten sposób skazali mnie na niezasadną zapłatę z odsetkami za 4 lata dla oszustki, swojej klientki. Takie praktyki powinny być ścigane przez prokuraturę. Proszę uważać na tych radców prawnych i zawsze wymagać dokończenia w całości cytowanych waszych zeznań podczas rozpraw. Tylko w ten sposób unikniecie bandyckich praktyk w majestacie prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kancelaria Radców Prawnych Domaradzcy w Kielcach. Przestrzegam przed nią! Upominają stronę, że zeznają pod przysięgą a sami robią to podczas rozprawy poprzez brak reakcji na fałszywe zeznania swojej klientki. Podkreślają markerem zdanie, każą stronie przeczytać a potem ponownie czytają połowę podkreślonego zdania do połowy i wymuszają w ten sposób przytaknięcie, chociaż sens zeznania jest inny. W ten sposób skazali mnie na niezasadną zapłatę z odsetkami za 4 lata dla oszustki, swojej klientki. Takie praktyki powinny być ścigane przez prokuraturę. Proszę uważać na tych radców prawnych i zawsze wymagać dokończenia w całości cytowanych waszych zeznań podczas rozpraw. Tylko w ten sposób unikniecie bandyckich praktyk w majestacie prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubixx
W sprawach windykacyjnych to bym doradzał grupę Invictus. Ja już straciłem nadzieję, że odzyskam choć część pieniędzy, a udało się blisko 80 procent ściągnąć. Są skuteczni i działają tak długo jak trzeba, dopóki nie będzie efektu. Kontakt jest na ich portalu invictusprawnicy.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1258359
Tak samo jak Agnieszka73 polecam radcę prawnego Piotra Kozioł. Też prowadził mi sprawę o podział majątku - przygotował mnie na wszystko o co sąd będzie pytał, czułam się na sali bardzo bezpiecznie i komfortowo. Widać, że lubi to co robi w porównaniu do innych ,,leśnych dziadków", którzy skasowali mnie w sprawie rozwodowej, a potem ziewali na sali sądowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza45
A Warszawa? Ja bardzo sobie chwalę sposób pracy kancelarii Lexon z Warszawy, naprawdę profesjonalne podejście do klienta i pomoc w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam bardzo dobrego adwokata z Olkusza http://malopolskiadwokat.pl/ Mają też oddziały w Krakowie i w Wadowicach. Bardzo skuteczni i uczciwi. Mi pomogli rozwiązać problem podziału majątku. Pomocne informacje znalazłam też na tym blogu http://www.factolex.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam godną polecenia kancelarię prawną z Wrocławia www.l-w.com.pl. Bardzo mi pomogli, są profesjonalni i rzetelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam sprawdzoną kancelarię ! W http://www.adwokatwroblewski.com.pl/ znają się świetnie na swoim fachu! Mogę ich spokojnie polecić. SKorzystaj z ich usług jeśli tego potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Zostałem posądzony o molestowanie nieletniej. Szukam dobrego adwokata. Może mi ktoś takiego polecić z województwa świętokrzyskiego? Zależy mi na dobrym fachowcu. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×