Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fabulous

sprawdzony radca prawny Kielce

Polecane posty

Gość gość
Mnie również reprezentował mec. Sochański. Wygraliśmy bardzo trudna dla mnie sprawe. a po drugiej stronie był mecenas, którego nazwisko już się tu przewijało.. Wcale nie taki dobry jak się okazuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To akurat w Krakowie, ale mimo wszystko warto - bo jednak prawdziwyy fachowiec - http://www.dlugosz.com.pl A gdzie ma się odbywać sprawa? Wszystko musi być dokładnie obgadane, czasami odległość daje nawet niższe koszty, a i tak chodzi tutaj o specjalizację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmara1000
Wiecie co, ja uwazam, ze trzeba isc do kogos konkretnego, kto specjalizuje sie w pewnych tematach, dlatego dostalam od kolezanki wizytowke i poszlam do mecenasa Michala Bukowskiego... rozwody sa ciezkie, ale on na prawde dodaje odwagi i nie boi sie powiedziec co trzeba. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.sochanski.com - człowiek warty uwagi. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać ofensywę dwóch młodych mecenasów na wszystkich możliwych farach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zalecałbym obrać kierunek Konin, a dokładnie www.kancelaria-miastkowski.pl . Ja, a także moi znajomi korzystaliśmy z usług tej kancelarii. Zawsze w szybkim tempie załatwili wszelkie sprawy w związku z czym serdecznie mogę ich polecić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z dagmara1000, Bukowski jest doby, mi pomógł trochę drogi co prawda ale coś za coś, wiadomo za co się płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W odszkodowaniach specjalizuje się EuCO. Zamiast biec bez sensu do prawnika, który skasuje nas z góry, to lepiej zgłosić się do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z przedmówcami adwokat Bukowski jest bardzo dobry, niestety drogi ale jak ktoś powiedzał wcześniej coś za coś, wiesz za co płacisz, nie olewa sprawy i prowadzi sam do końca. Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danonka6
Mi się udało znaleźć fantastycznego radcę prawnego w Kielcach. Znalazłam go dzięki Rankingowi Prawników - prawnikzpolecenia.pl Wybrałam profil adwokata, który najbardziej odpowiadał temu, czego szukałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1Aga
Nie wiem czy to jeszcze aktualne, ale jesli chodzi o Kielce to tylko dr Robert Frey!!! Bardzo nam pomógł z rozwiązaniem problemów, a do tego cena za usługi była bardzo przystepna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka

Jeżeli sprawdzony adwokat to tylko z tej kancelarii http://zdanowiczadwokaci.pl/ w Gliwicach. Miałam okazję kilka razy korzystać z usług tej kancelarii i za każdym razem byłam zadowolona bo czułam się, że moja sprawa jest najważniejsza w tym momencie i mogę liczyć na fachowe wsparcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

moi dobrzy znajomi korzystali z pomocy adwokata Michała Bukowskiego i polecają, sprawę wygrali to wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka

Ja polecam skontaktować się z kancelarią adwokacką u Państwa Zdanowiczów w Gliwicach.  Polecam skontaktować się z tą kancelarią, która oferuję kompleksowe usługi z zakresu prawa cywilnego, prawa ubezpieczeń społecznych, prawa karnego, prawo rodzinne, prawa pracy. Kancelaria oferuję również pomoc w przypadku spraw o odszkodowania i obsługi przedsiębiorstw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

 

Tak czytam te komentarze, nie kupujcie tego.. Każdy tu może napisać co tylko chce, to anonimowe.. Skąd wiecie, czy to nie reklama? Posłużyłbym się bardziej weryfikowalnymi źródłami - np. google maps - tam ludzie podpisują się swoim mailem, czasem dodają nawet zdjęcie. Można do nich napisać.. To ma jakąś wartość, a nie puste linki wklejane na forum, żeby podbić stronę..

 

Z pozdrowieniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochani podbijam temat bo widzę, że wpisy stare, a ja potrzebuję super adwokata, który by mi poprowadził rozwód. Kogo możecie polecić? Czekam na Wasze odpowiedzi. Będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Panią Adwokat Chróścielewską z czystym sumieniem. Bardzo angażuje się w sprawy i podchodzi indywidualnie do klienta. Bardzo mi pomogła w mojej sprawie i gdybym jeszcze kiedyś potrzebował adwokata, to z pewnością wrócę do Pani Magdaleny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×