Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsgsfdsrsfs

Strasznie boli mnie głowa, kręci mi się w głowie... co jest?

Polecane posty

Gość dsgsfdsrsfs

Nie wiem co mi jest, od wczoraj mocno boli mnie głowa, myślicie, że to może mieć związek z ciśnieniem? Mam tez zawroty głowy... Iść z tym do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ukąsił cię kleszcz w tym roku? Moga być dziesiatki przyczyn. W zasadzie, to nic szczegółowego nie napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsgsfdsrsfs
Tak, mam mdłości, a głowa boli mnie cały czas i to cała, ale najbardziej z tyłu, tak jakby coś mnie ciskało, jak jakiś za ciasny kask czy coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam identycznie jakies dwa
tyg.temu ,jest to bol ze nikomu nie zyczyc...;(rozumiem Cie ;(myslalam ze oszaleje ,mdlilo ,na wymioty zbieralo i przy tym jakies dziwne zawroty glowy ...swiatlo i hałas draznil.straszne myslalam ze umre,a najgorzej bylo jak glowe odginalam do tylu ,albo pochylalam sie...myslalam ,ze na zwolnienie pojde,bo nie bylam w stanier pracowac....:(niewiem co to bylo,w kazdym razie u lekarza nie bylam -bol ustal po ok.5 dniach...mysle ze byc moze mnie przewialo,bo moj facet dal mi takiego czadu w lozku,ze bylam mokra jak szczur ;)i po wszystkim ostygnac nie moglam:classic_cool:a oczywiscie ja taka madra pod wentylator sie ustawilam na ful rozkreconego ....bylo swietnie ,ale wlasnie po tym mnie chwicilo to kurestwo...wspolczuje Ci i rozumiem jak nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam w klubie
cierpiących na migrenę:) straszne ale da się żyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsgsfdsrsfs
Mi to się zrobiło po tym jak wyszłam na słońce. Dziś cały dzień łaziłam, a mocno grzało, może to od tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam identycznie jakies dwa
moze byc ....na lekcjach w szkole jeszcze za czasow liceum tez tak mialam...nie szlo wysiedziec ..Szanowna kolezanka chyba ma racje ze to migrena mi pomogl bardzo silny ketonal......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam identycznie jakies dwa
a i sennosc...okropnie muliłam wtedy ,wiecznie slipia na zapalkach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsgsfdsrsfs
Wzięłam paracetamol i mi ból trochę przeszedł, ale wciąż mi się kręci w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsgsfdsrsfs
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam tak... ale to z braku snu i wyczerpania. Kilka dni poleniuchowałam, od razu przeszło jak ręką odjął. Ale powodów może być tysiące od "przewiania" do raka. Jak nie przejdzie lepiej idź do lekarza i nie bagatelizuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierścionek z brylantem
Przyczy mogą być różne rzeczywiście. Np: - migrena (współczuję) - odwodnienie organizmu (pomyśl ile ostatnio piłaś) - dieta (może za mało jesz) - udar (ostatnio sporo słońca) - ciśnienie (książkowe to 120/80) Jakby co, to sporą dawkę paracetamolu zawiera Febrisan (750 mg). Ale trzeba uważać - nie wolno przekroczyć dobowej dawki 4 gramów, gdyż metabolity paracetamolu są toksyczne i zagrażają wątrobie i nerkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz gorzej
mnie tez boli 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz gorzej
po poludniu wzielam pyralgine ale zas boli ojejku 😭 ide zrobic sobie miksture z wody, sody oczyszczonej i cytryny (ponoc pomaga na ból głowy) oby! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsgsfdsrsfs
A mnie już powoli przestaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wymiotowałaś albo masz
jeszcze inne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsgsfdsrsfs
Nie wymiotowałam. Objawy mam tylko takie jak opisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz gorzej
zrobilam bez sody bo okazalo sie ze nie mam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyżeracz podżeracz
na 99% miałaś atak wysokiego ciśnienia - stąd ten ból w potylicy. Uważaj, jak już przeszło to dobrze, położ się , wypij jakąś melisę i do lekarza w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz gorzej
cholera, u mnie jeszcze minie 3 tygodnie (prawdopodobnie) az bede mogla isc do lekarza- jeszcze tyle musze jakos wytrzymac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsgsfdsrsfs
To by było dziwne, że atak wysokiego ciśnienia, szczególnie, że zawsze mam ciśnienie bardzo niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najczęściej głowa boli jak się ma migrenę. Jednak są to bóle cykliczne, pojawiające się co jakiś czas i męczące przez jakiś czas. Proponuję tego nie lekceważyć tylko iść do lekarza i się przebadać. Ostatnio dzieki klinice Vimed dowiedziałam się, że migrena może mieć swoją przyczynę nawet w złym odżywianiu się więc lepiej zbadać cały organizm żeby wykryć przyczynę takiego stanu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjkh
miałam tak samo wyszło to że niskie ciśnienie i niedokrwienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjkh
Miałam to samo wyszło to że to jest nie dobur witamin i żelaza, niedokrwinie i wysokie cisnienie. Radzę Ci iść do lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kklllllllllll
wypij setke przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kklllllllllll
jkjkh--- to w koncu jakie masz cisnienie???:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×