Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

studniowka samemu jak wyglada

Polecane posty

Gość gość

jak wyglada studniowka jezeli idzie sie bez partnera? Co z fotografami, robią zdjecia samotnej osobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, ja na swojej nie bylam i nie rozumiem tej glupiej mody na studniowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno na pare fotek sie zalapiesz. mozesz tanczyc przeciez w kolku z innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z alkoholem? Oficjalnie jest zakazany, ale nikt ze mną nie rozmawiał o przyniesieniu go w jakiejś grupce. Jestem nieśmiała i nie mam dużego parcia do ludzi. Nie wiem, czy cos przemycać czy nie, bo nwm nawet czy z kimś będę pic, czy nie... A z drugiej strony nie chce wyjść na frajerkę, ktora nie umie zabrać alka ze sobą i jest hiena licząc na czyjś alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam sama i było ok, tańczyłam z kolegami z klasy i z kilkoma ze szkoły, z facetami koleżanek też. Nie było tak, że każdy przykleił się do swojej pary, sporo też tańczyliśmy całą wspólnie całą grupą, ale to zależy od waszych stosunków międzyludzkich. Alkohol weź swój, zrób z niego od razu jakiś drink do popijania. Ja nie przyniosłam swego, to każdy czuł się w obowiązku mnie poczęstować, a po co spijać cudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko Ty jedna sama idziesz? W mojej klasie było kilka dziewczyn, ktore poszły same i dobrze się bawiły, a alko wzięły razem. Chlopaki też szli sami niektórzy. I w ogóle większość się tak nie pilnowała partnerów, tańczyli różnie, także nie martw się. A zdjęcia to zależy czy macie wynajętego fotogafa. U mnie jak były zdjęcia w parach, to te dziewczyny co były same miały zdjęcie razem ze soba we 3, czy 4 np. Ale właśnie zależy, czy niektóre dziewczyny z Twojej klasy idą same, bo jak wszystkie idą z partnerem to nie będziesz się dobrze bawiła, jeszcze jak jesteś nieśmiała to w ogóle. Z autopsji: byłam na studniowce jako osoba tow. ale w technikum, gdzie było większość chłopaków, no i wszyscy prawie przyszli z dziewczynami, a jeden obok mnie siedział sam i nie wydaje mi się, żeby dobrze to wspominał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam sama, jako jedyna ze szkoły. Bawiłam się super, zdjęcia mam z koleżankami, które obok mnie siedziały, tańczyłam z kolegami z innych klas, z partnerami moich kumpeli z klasy. Ogólnie super się bawiłam. Alkoholu nie brałam, bo nie piłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haze dziś Jeśli jesteś otwarta i odważna, to pewnie tak, ale nieśmiałe osoby maja gorzej :/ Jak przynajmniej dwie Twoje koleżanki idą same, to spoko, ale jak wszyscy idą z kims, to radzilabym Ci również to zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×