Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Stuknięta matka

Polecane posty

Gość gość

Witam. Piszę, bo już mam dosyć tego, jak matka robi z siebie idiotkę każdego dnia. O co dokładnie chodzi? Jakiś czas temu wybuchł spór z sąsiadką, która jest psychicznie chora i rzuciła mojej mamie jakiś komentarz (nie wulgarny, tylko na temat mojego późnego powrotu do domu z koncertu z miasta oddalonego o 300 km). Matka przeżywała go chyba ze dwa miesiące. Normą było, że ta sąsiadka zglądała nam po podwórku, po sąsiadach, patrzyła, jakie zakupy zwieźliśmy, ale zwykle się machało ręką. Potem padł kolejny komentarz, mamusia się wkurzyła, wreszcie odgrodziliśmy się murem. Co od tamtej pory robi mamunia? Jej temat nr 1 to oczywiście sąsiadka. Przychodzi ksiądz po kolędzie - pieprzy o sąsiadce, co zrobiła. Wpada rodzina - sąsiadka. Wyjazd do sklepu - sąsiadka. Lata i sama ją podgląda, co robi, kiedy wychodzi, zgląda im do salonu przez okno. Jak warczę, żeby zamknęła jadaczkę, bo nie chcę słuchać, co kto u nich żarł, to ona się obrusza "Przecież ona chodzi wszystkich umoralnia, to ja muszę pokazać światu, że g****o robi!". No misję sobie znalazła na stare lata, uświadamianie świata, że sąsiadka jest chora - podczas gdy sama robi to samo, co ona. Jak wytłumaczyć matce, że jest tym postępowaniem i szpiegowaniem taka sama jak chora sąsiadka? Co zrobić, żeby ukrócić jej raporty z tego, co robi tamta rodzina w kuchni czy salonie, bo mamusia zobaczyła przez okno? Już opadają mi ręce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagrać matke i sąsiadkie i pokazac ze nie ma różnicy. Prosty sposób a zmieni mame zobaczysz :D jak nie to tvp info '' Mama mnie podgląda ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-P to strasz ne, nigdu sie nieozenie , baby s naprawde jebniete.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I od czego one tak głupieją? Przeciez my mamy trudniej w zyciu a żyjemy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten pomysł z nagraniem jest niezły, tylko nie wiem, jak ja mam sąsiadkę uchwycić. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja matka zwyczajnie się nudzi znajdź jej zajęcie jakieś hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×