Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelka1122

Swedzenie wewnetrznej czesci dloni. Help

Polecane posty

Gość Ewelka1122

Tak jak w temacie !!! Masakra to jest. Od tygodnia swedza mnie dlonie :( tylko wewnętrzna cześć i nie palce... Tydzień temu pielilam chwasty w ogrodzie,kupiłam nowy krem i nic poza tym sie nie zmieniło. Nie są spuchniete! Dziwne bo kremu kiedyś uzywalam już i było wszystko ok, i chwasty tez mi sie zdążyło wygrywać i tez było ok...co to moze być ?.. Proszę o jakieś pomysły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze przesuszona skóra od tego słonca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionaona
witam w klubie, mam to samo, tyle że ja nie pieliłam. Myślę, że to alergia, nie wiem jeszcze od czego, a alergolog rozkłada ręce i nie potrafi mi pomóc. Na pocieszenie powiem, że to przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka1122
Właśnie czytałam o początkach marskosci wątroby o cholestazie itp. I sie objawia bardzo podobnie i zaczynam sie martwić. Podobno lekarze pierwszego kontaktu od razu kierują do dermatologa lub alergologa - błędnie! Idę do lekarza jutro bo zaczynam sie bać. Mam wzwb i mam nadzieje ze to nie jest powiazane bo lubię życie. Kurde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka1122
Tez Ci proponuje sie przejść albo najpierw poczytaj. Napisze co lekarz powiedział. Tymczasem muszę sie niestety drapac. Ale to wnerwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam teraz doczytalam,ze nie, A masz jakies zaczerwienienia? bo moze to od pokrzywy lub mrówek.Tylko ze od mrówek spuchla by dłon. Nie dawno miałam taka masc z antybiotykiem na wlasnie tego typu swedzenia gdzie zabijała grzyby.staraj sie nie drapac bo popuchnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalazłam...tyle ze jest na recepte... Pimafucort Pimafucort dzięki zawartości 3 substancji czynnych działa grzybobójczo, bakteriobójczo oraz przeciwuczuleniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka1122
Hej :) ani zaczerwienienia ani kropek ani krostek ani opuchlizny... :( już 8 dzień... Nigdy czegoś takiego nie miałam:( nie Swedzi miedzy palcami tylko w srodku dłoni. Tam gdzie są długie linie. Tez na początku myślałam ze to na witanie i na pieniądze ale pudło chyba ze niedługo w totka wygram to swedzenie ustąpi ale wątpię bo nie gram :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka1122
Tak. Prawda jest ze trochę przesadza m z kawa i gorzka czekolada ... Myśle ze zacznę od wykluczenia tego powoli. Z witamin nie mogę zrezygnować ale od dwóch tygodni biorę inne bo staramy sie o dziecko ale czyżby zwykły zestaw dla kobiet w ciąży rozpoczął tego typu zaczatki choroby ??? W ciąży nie jestem. A czy ta choroba jest bardzo groźna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka1122
Mnie tez Swedzi najbardziej wieczorem w łóżku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka1122
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LenkaK
Mnie od 2 dni strasznie swędzi wnętrze dłoni. Aż jest jakby lekko zesztywniałe. Też mam wirusa wzw typu B....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemyc woda utleniona I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posiadacz przykurczu
Takie swedzenie moze byc objawem schorzenia neurologicznego tzw. przykurczu mięsni. Przykurcze moga bys spowodowane uszkodzeniem nerwów obwodowych całego ramienia wraz z barkiem lub ich czesci, brakiem ruchu (siedzący tryb życia), zmianami zwyrodnieniowymi stawów, sciegien lub mięsni albo po prostu urazami. Ja bym proponował konsultację z neurologiem albo ortopedą, ewentualnie wizytę u DOBREGO kręgarza masażysty, który także szybko powinien rozegnac problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×