Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamazproblemem

syn przymieża moje ciuchy

Polecane posty

Gość mamazproblemem

Pomocy jestem samotnie wychowująca matką 14-letniego syna, problem polega na tym ze od pewnego czasu zauważyłam że ktoś rusza moje ubrania, mieszkam sama z synem więc wina pada na niego jednak zeby to udowodnić musiałam go przyłapać, nie było to łatwe ponieważ pracuję do puźna, a on ma czas na "posprzątanie po sobie". Postanowiłam któregoś dnia zerwać szybciej sie z pracy, wchodząc do domu poszłam odrazu do swojego pokoju no i przyłapałam syna, był kompletnie przebrany miał na sobie moją bielizna, bluzkę oraz spódnice. Syn kiedy mnie zobaczył zaczął szybko sie rozbierać, zapytałem go co robi, to nawet nie miał siły odpowiedzieć. Kazałam mu sie rozebrać i powiedziałam ze musimy o tym poważnie porozmawiać. Rozmowa była dość krótka powiedziałam ze gniewam sie za to co zrobił i ze musze przemyśleć co z tym zrobic. Tak więc was prosze forumowiczki o radę co wy byście zrobiły na moim miejscu, ja myslalam o tym zeby pozwolic mu sie przebrac przymnie i zaproponować mu pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lofform
Niekoniecznie. W tym wieku trudno wnioskować o fetyszyzacji wynikającej z transwestytyzmu czy o transseksualizmie. Autorko.Moim zdaniem to nie jest próba identyfikacji z płcią żeńską co próba oswojenia się z jej cechami stanowiąca wynik tego iż twój syn zaczyna się kobietami interesować. Jest specyficznie wrażliwy.Wyjdzie z tego. Dobrze by było może ażeby raz albo dwa razy spotkał się z psychologiem i pogadał z nim o sprawach związanych z dziewczynami. To jest kwestia która dziwnie wygląda ale jeśli nie wierzysz to zapytaj psychologa.Tylko takiego z powołaniem a nie cymbała co ma dyplom bo się bezmyślnie zakuwał na studiach.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lofform wybacz ale chlopcy ktorzy interesują sie dziewczynami nie okazują tego w sposob taki, ze zakladają fatałaszki matki w ukryciu. Jak najbardziej sa to objawy zaburzeń a nie prawidłowosci w rozwoju psychoseksualnym :O do psychologa bym posłała chociaz nie wiem czy jest sens bo watpie ze nastolatek sie przyzna dlaczego tak naprawde zakładał majtki mamy. Sama po znajomych wiem jak geje oszukują kiedy maja te nascie lat. Z reszta, wszystko wyjdzie w praniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Up?Again!
Dobrze byłoby go ukierunkować na superbohaterów. Zasugeruj mu kostium spidermana,batmana albo z grubej rury-supermana.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lofform
Napisałem tak bo znam pewien podobny wypadek i chłopak mając obecnie lat 19 deklaruje w pełni heteroseksualne preferencje. Ma dziewczynę. A sześć lat wstecz miała miejsce podobna sytuacja. Tyle został przyłapany na tym przez siostrę swej matki,której nomen omen fatałaszki przywdział. Psycholog wtedy zasugerował by nie robić z tego jakichś awantur i ekspiacji. Nie twierdzę że transseksualiści czy transwetyci tak nie robią tylko twierdzę że nie zawsze zachowanie takie ma ten sam odczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamazproblemem
Porozmawiałam z synem o całym tym zdarzeniu, przyznał sie że to nie był pierszy raz, odpowiadając na pytanie dlaczego to robi powiedział ze podobają mu sie damskie ciszki, że są inne niz faceta. Zapytałam również czy podobają mu sie dziewczyny czy chłopacy stanowczo odpowiedział ze dziewczyny, a to ze przebiera sie w damski ciuszki to co innego. Uwierzyłam mu, kiedyś przyprowadzał do domu jakiś koleżanki. Na koniec naszej rozmowy zapytał mnie takim skrępowanym głosem czy mógł by sie jeszcze raz przebrać, a ja miała bym mu w tym pomódz. Niewiedziałem co odpowiedziec, ale po chwili zastanowienia zgodziłam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina5678
a ja bym mu tam odpuściła to całkowicie i udawała że sprawy nie ma, jak ma wyrosnąć to wyrośnie a jak nie to cudów nie zdziałasz... udaj że sprawy nie ma a jak kiedyś zobaczysz że grzebał w twoich rzeczach to mu delikatnie przygadaj że jak musi się poprzebierac to niech pozostawia po sobie rzeczy tak jak byly wczesniej :) jak bedzie wiedzial ze nie robisz z tego halo to mu przejdzie z czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina5678
a poza tym multum chlopakow sie tak przebiera tylko mamy o tym nie zawsze wiedza bo starsze siostry zabraniają im mówić :) nasz mały braciszek przeciwstawil sie nam jak mial 13 lat :) dzis jest zdrowym facetem i przyznaje ze wtedy go to bardzo bawilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łykacie prowo jak pelikany
Słaba prowokacja, nawet konsekwentnie płci nie trzymasz pisząc te wypociny, popracuj nad style, fantasto :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O masssakraaaa
Właśnie - gimgoowna piszą prowokacje, zamiast popracować nad ortografią, stylem. A ludzie i tak traktują te wyssane z palca "problemy" na poważnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ortalion
skoro kobiety normalnie bez żadnego obciachu i skrępowania zakładają ubrania męskie to dlaczego nie może być na odwrót, spódnice zawsze były męskie, w XVII i XVIII wieku faceci w pończochach śmigali , ponieważ pończochy wymyślili i nikogo to nie drażniło , nie nazywano facetów transami albo zboczeńcami , to było w tamtych czasach normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rób z tego halo, jak ma inne preferencje to tego nie zmienisz, żadną rozmową czy psychologiem. Tylko uświadomisz go, że należy się z tym kryć, będzie się bał tego jaki jest. I po co to robić? Jako matka powinnaś to zaakceptować i olać, ewentualnie zapewnić, że nie jesteś zła tylko zaskoczona, jak nie będzie chciał rozmawiać to to olej. Mój brat kiedyś też ubierał moje sukienki, pośmialiśmy się, wszyscy to olali i wyrósł, lata za dziewczynami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ortalion
wybierzcie się razem na zakupy ciuchowe do Galerii , może będzie zadowolony gdy się odstawi jak laseczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamazproblemem
Stało sie, jak obiecałam pomogłam mu sie przebrac. Pogmerałam troche w szafie i znalazłam jakieś swoje stare ciuchy których już nie nosiłam, a takie które bedą na niego pasowały. Ubrał bielizne (biustonosz, majtki i rajtuzy) po tym już było widać jego strach w oczach ale jednocześnie było widać jak się ciszy, potem ubrał bluzke i spódniczke, juz było widać efekt, na koniec lekki makijaż i był pełen zachwytu. Nie spodziewałam sie że bedzie taki zadowolony. Pochodził troche tak ubrany, powygłupiał sie ale dużo czasu nie mineło i zapytał sie czy nie może sie już przebrac w swoje ciuchy. Zgodziłam sie, i pomyślalam że to dobrze troche sie powygłupiał, poczuł jak to jest i że to troche pomogło. Co dalej będzie to już będę musiała troche poczekać, ale napisze jak potoczyło sie to dalej. Dziekuje wszystkim za to ze próbowaliście mi jakoś pomóc. Na koniec chciałam zapytac co sądzą o takich przebieraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmialy pawelekk
zajebiste prowo gimgowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamazproblemem
Dzisiaj mi powiedział, że wolałby być kobietą. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pójdź z nim do psychologa, a jak nie pomoże do egzorcysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup dla syna damskie ciuchy i niech sobie je nosi kiedy będzie miał ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 15 l tez nosze sukienki,jak byłem mniejszy to zawsze siostry sukienki czy spodnice ubieralm, teraz mami mi kupuje sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rośnie ci mały trans, współczuję 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój syn jak chce nosić damski biustonosz i majtki to kup dla niego i będzie miał swoje.Zakazywanie nic ci nie pomoże jeśli sam tego chce to będzie nosił damskie ubrania tylko będzie ukrywał się.Daj jemu mniej używane swoje ciuszki i niech nosi to oficjalnie łącznie z butami na obcasie,jak znudzi się to s am przestanie nosić damskie ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laleczka barbie
Chętnie bym poznal jakąś dziewczyne lub dziewczyny ktore przepraly by mnie za kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomocy mój syn ma 8.5 roku i często przymieża moje buty na obcasach i ubrania.Nie wiem co z tym zrobić gdzie szukać pomocy.Jestem tym zaniepokojona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laleczka barbie
Spokojnie jak przymierza twoje buty na obcasach przejdzie mu bo jeszcze maly jest ja mialam 15lat jak sie zaczelam przebierać teraz jestem laseczka i dobrze mi z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mama mia
Kiedy ostatnio waliłaś synowi konia . Widocznie go zaniedbujesz . To jest temat tabu ,ale kaźda inteligentna matka wali konia synowi do czasu póki nie znajdzie dziewczyny .. Pomaga to uniknąć wielu problemów dorastającego chłopca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomaga także zachować relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpat
Witam jak byłem mały to też ubierałem mojej mamy i siostry ciuchy po kryjomu, była to wielką ciekawość, bo to coś innego ale głównie ciekawość i pomysł zobaczenia jak czują się dziewczyny/kobiety bo one noszą spodnie to czemu chłopak nie może ponosić damskich ciuchów. Nie było to często ale po załorzeniu ileś tam razy różnej bielizny staników sukienek rajstop czy innych kabaretek poprostu mineło parę miesięcy i stwierdziłem sam że moje ciuchy są wygodniejsze, i wolę chodzić w moich męskich ciuchach a nie w kobiecych to taki etap w życiu nastolatka moją siostrą lubiła przebierać się w męskie ciuchy ojca a potem dała z tym spokój i normalnie teraz w wieku 22 lat ma chłopaka i jest normalną dziewczyną a ja mam dziewczyne i nie wracam do przebierania się. Oczywiście dla śmiechu można coś załorzyć pośmiać się ale teraz to tylko akcent chumorystyczny. Jestem normalnym facetem i wiele nastolatków tak robi bo pamiętam że w klasie było takich kilku ale nikt oficjalnie tym się nie chwalił a wiem bo miałem kumpla co zdradził mi że po kryjomu przymierza damskie buty i sukienki, , więc raczej nie ma się czego bać to przejdzie ale nie strofować dzieci bo wiem sam że jak dziecku się coś zakarze to dziecko z większą chęcią i determinacją będzie robić to co zakazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może brakuje mu ciepła, poczucia bezpieczeństwa, ciuchy zawsze mamy. Może chowie się za bielizną, nie wie jak to wytłumaczyć. Mama to poczucie bezpieczeństwa, może coś złego przeżył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolas

Część ja mam 33 lata mieszkam z ciocia bałem się jej powiedzieć że wolę damska bieliznę majtki staniki ...enki w końcu się odważyłem i jej powiedzialem jej reakcja była wspaniała ucieszyła się że jej zaufałem pytała się mnie czy mam ciuszki własne niestety nie miałem bo wszystko straciłem przez matkę ktura tego nie rozumiała poszła do szafy i wyciągnęła ...enki bieliznę rajstopy i kazała mi się przebrać odrazu poczułem się lepiej ciocia sama przyznała że bardziej pasują mi damskie ciuchy niż męskie i mam tak chodzić cały czas teraz jak wracam do domu ciocia zaraz karze mi się przebrać w suk...enke cieszy się że jestem sobą więc nie widzę problemu by ktoś nosił damskie ciuchy czy bieliznę ja bieliznę noszę cały czas meskiej nie posiadam no tylko jedną parę do lekarza 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba

Ciocia kazała mi rozebrać sie ubrałam mi pampersa body rajstopy legginsy Nie wiem dlaczego to wszystko Nie rozumiem tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×